F1 2010 nasıl oynanır?

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar oyuna girdim kaydettim gerenleri yaptım. ama kendi karekterimle nasıl turnuvaya katılırım ya da oyun nasıl gelişiyor bilgisi olan var mı?

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
İlk başta autosave ayarlarını yapman lazım dikkat ettiysen autosave disabled der ilk basta sign in diceksin orda local profile var oraya uyelık ısmı flan yazıcaksın join game diceksin kaydedicek artık ondan sonra start new career yapıcaksın bilgilerini gireceksin sonrasında paddockta bulacaksın kendini içeri girip kadını dinliceksin sonra hemen sag tarafında yarış var oraya girip ilk basta practice sonra qalifyng sonrasında race yapıcaksn 19 yarış sonra biticek sanırım baya bi açıklayıcı oldu :D

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
görselleri ve anlatımları uzun yapmaları çok sıkıcı olmuş kaldırdım oyunu :D

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7

Sıkıcı olurmu ya şu an ikinci sezondaym sezonu 6. bitirince toro rossoyu layık gorduler oynadıkca zevk veren bi oyun bence tkrar kur :D

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
İlk başta autosave ayarlarını yapman lazım dikkat ettiysen autosave disabled der ilk basta sign in diceksin orda local profile var oraya uyelık ısmı flan yazıcaksın join game diceksin kaydedicek artık ondan sonra start new career yapıcaksın bilgilerini gireceksin sonrasında paddockta bulacaksın kendini içeri girip kadını dinliceksin sonra hemen sag tarafında yarış var oraya girip ilk basta practice sonra qalifyng sonrasında race yapıcaksn 19 yarış sonra biticek sanırım baya bi açıklayıcı oldu :D

Haha oldukça açıklayıcı olmuş :D

Bu arada bende sign in den sonra local profile çıkmıyor ?

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
beklemeyi kabullenemiyorum Forever Pes11 :D

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok sağ olun arkadaşlar bilgiler için. bu arada pes11 gerçekten gelsin artık :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Haha oldukça açıklayıcı olmuş :D

Bu arada bende sign in den sonra local profile çıkmıyor ?

Arkadaşım orada uzun bir metinli yer çıkacak. Yandaki çubuğu kullanarak en aşağıya in. Yazının sonlarında "create offline profile" yazıyordu hatırladığım kadarıyla.. Oradan offline kayıt yapıyorsun oyuna.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ben de 2. sezondayım, Ferrari sürüyorum zorluk derecesi "legend", ayıptır söylemesi biraz iyi oynarım da

fiprovet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

aynen yaa bu kadar sıkıcı uzun bi oyun girişi yaparlarsa adı ilk çıktığında duyulur sadece :D ben mesela ilk çıktığında kurdum oyuna girdim bekle babam bekle onu geç bunu geç falan ee yeter dedim kaldırdım oyunu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler 2 kişilik oynanıyor mu bu oyun?oynanıyorsa nasıl oynanıyor?