ESET antivirüs ten virüs bulaştı

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
ya yok ne virüsü Allah aşkına ya antivirüs virüs bulaştırmaz sadece şifren değişmiş o kadar.
Huh bıktım bilmediğin konulara girme siber güvenlik öğrencisiyim ben böyle virüs yada bilgisayar hatası bilmiyorum

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Artık o cv lerin ne kadar önemliyse hiç bişey yapmayıp bizde burda adamlık öğretiyosun @NROS
adam gibi adam bu ders için para falan ödeyecekmiyiz ?

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Artık o cv lerin ne kadar önemliyse hiç bişey yapmayıp bizde burda adamlık öğretiyosun @NROS
adam gibi adam bu ders için para falan ödeyecekmiyiz ?
Ben sadece iltifat ettim doğru düzgün bir şekilde çözüm öneriyor

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Ben sadece iltifat ettim doğru düzgün bir şekilde çözüm öneriyor
İşte ciddiye alıp okusaydın bende sana önermiştim
Böyle sert yapacaksan kimse sana yardım etmez
Bir ! İki antivirüs programı yüklemişsin
İki ! Eset virüs indirmez
Üç ! Uninstaller bir virüs değildir
Dört ! Herşey için çok geç hacklendiysen,bu zamana kadar herşeye erişmişlerdir.
Beş ! e bakmanı öneririm belli ki lazım olucak yakın zamanda

Reaksiyon puanı
10,560
Çok komik yaa stand up düşün bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemedim sandınız dimi:(
İllaki farklı yöntemler vardır. Ancak ben sistem üstüne sistem yazar verilerimi öyle kurtarırdım. Yani format atar gibi yükselt seçeneği seçilip hiç bir diski silmeden direk üzerine yazacaksın. Dosyaları kurtarırsında programlarda aksaklıklar yaşanır.
Veya direk windows 10 sıfırlama özelliği ile dosyaları koruyarak sıfırlama yapabilirsin.

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İllaki farklı yöntemler vardır. Ancak ben sistem üstüne sistem yazar verilerimi öyle kurtarırdım. Yani format atar gibi yükselt seçeneği seçilip hiç bir diski silmeden direk üzerine yazacaksın. Dosyaları kurtarırsında programlarda aksaklıklar yaşanır.
Veya direk windows 10 sıfırlama özelliği ile dosyaları koruyarak sıfırlama yapabilirsin.
Oh bee şöyle adamlara ihtiyaç var şu sitede
Mesaj otomatik birleştirildi:

+18 site linki kardeşim.

Ne olacak tabikide yardım linkiİ
Farkındayım girdim birde boş kim yapıyor diyorusunuz "anlatmaya gerek yok görüyorsunuz"

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Farkındayım girdim birde boş kim yapıyor diyorusunuz "anlatmaya gerek yok görüyorsunuz"
Daha attığım linke tıklamıyosun yazdıklarımı düzgün okumuyosun sonra geliyosun bide toksik davranışlar sonra gelmiş bana diyor ki görüyorsunuz
Aynen gördük gördük

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bu kadar korkulacak bir şey yok diye düşünüyorum :D Ben açtım baktım başlıkta "Laptoplarda Recovery (kurtarma) klavye kısayolları" yazıyor.
Teşekkürler önceden bir linkten iyi bir virüs yemiştim linkler karşısında hassasımdır

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,206
Bende Reepack 8.1 usb hazırlamışım. İçinde HDD manager filan var. Boot ekranında Program açılıyor Hdd içinde geziniyorum.

Hdd manager mi ney öyle bişey

Reaksiyon puanı
10,560
Bende Reepack 8.1 usb hazırlamışım. İçinde HDD manager filan var. Boot ekranında Program açılıyor Hdd içinde geziniyorum.

Hdd manager mi ney öyle bişey
Senin bir bellekte 10 tane sistem var milletin kafasını karıştırma. Sonra senin gibi her gün farklı sistem kullancaklar ? ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,206
Senin bir bellekte 10 tane sistem var milletin kafasını karıştırma. Sonra senin gibi her gün farklı sistem kullancaklar ? ?
Sistem olsa iyi de yanında Boot ekranda çalışan HDD manager programlarım çok yardımıma koştu.

Çok kötü durumlardan kurtardı beni o boot ekranında açılan programlar.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Bilgisayarı güvenli modda başlatıp antivirüsleri silin.

Reaksiyon puanı
10,560
Sistem olsa iyi de yanında Boot ekranda çalışan HDD manager programlarım çok yardımıma koştu.

Çok kötü durumlardan kurtardı beni o boot ekranında açılan programlar.
Nasıl bir şeymiş hiç denemedim he. O program hangi bellekten algılanıyorki önceden ayar çekmek mi gerek

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13