ESET antivirüs ten virüs bulaştı

Bu konuyu okuyanlar

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba geçen gün Orijinal siteden ESET NOD32 antivirüs indirdim sonra sistemim deki Avast ı algıladı sonra bana bir uninstaller indirtti sonra uninstaller ı açtığımda bir bilgi hatası geldi ama ingiliçce bir şeyler vardı(keşke ingilizce dersinde uyumasaydım:)tamam dedim ve bilgisayar yeniden başladı neyse şifre girdim parola yanlış dedi tekrar girdim yanlış dedi e-posta şifremi denedim olmadı biostan bakıyorum şifre sıfırlanmış yeni şifre atadım biostan kaydettim yine yanlıştı biostan baktığımda yine sıfırlanmış indirttiği şey virüs olabilir mi?

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Aynı anda 2 antivirüs programı kesinlikle kullanılmamalı. Format atmak zorunda da kalabilirsin bunun yüzünden.
Çözüm önerisi istiyorum kardeş,şifrem neden sıfırlanıyor bu bir ikincisi neden böyle oldu üçüncüsü indirdiği uninstaller virüs muydu

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Çözüm önerisi istiyorum kardeş,şifrem neden sıfırlanıyor bu bir ikincisi neden böyle oldu üçüncüsü indirdiği uninstaller virüs muydu
Hangi uninstaller'ı indirdi ? Sıfırlanan şifren ne e posta mı bilgisayar mı bios mu? Hiç bir bilgi vermiyorsunuz ama çözüm istiyorsunuz anlamadım gitti.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Böyle sert yapacaksan kimse sana yardım etmez
Bir ! İki antivirüs programı yüklemişsin
İki ! Eset virüs indirmez
Üç ! Uninstaller bir virüs değildir
Dört ! Herşey için çok geç hacklendiysen,bu zamana kadar herşeye erişmişlerdir.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Avastı ilk silip
Eset'in Offline setup dosyasını indirip kurulumunu yapmalısın. dosya 300 mb birşey.

Eset Online kurulum dosyası 2-5mb.
Ama kurulum zamanı internetten kendi dosyalarını indirirken hatalar alınabiliyor yarım yükleme zamanı iptal oluyor.

Sonra ister deneme keyi yaz ister lisans al kullan. Çok iyi antivirüs.

Bide çok zahmetli görüyorsan Kaspersky Cloud free kullan. Kurulumu çok kolay.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Avastı ilk silip
Eset'in Offline setup dosyasını indirip kurulumunu yapmalısın. dosya 300 mb birşey.

Eset Online kurulum dosyası 2-5mb.
Ama kurulum zamanı internetten kendi dosyalarını indirirken hatalar alınabiliyor yarım yükleme zamanı iptal oluyor.

Sonra ister deneme keyi yaz ister lisans al kullan. Çok iyi antivirüs.

Bide çok zahmetli görüyorsan Kaspersky Cloud free kullan. Kurulumu çok kolay.
Abi pisi elden gidiyieh (!)
Arkadaş bilgisayara erişemiyomuş nasıl yapacak bunları.

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Format doğrudan çözüm olur. Antivirüsler bilgisayarın yöneticisi oluyor bi nevi. 2 yönetici olunca da çakışmalar oluyor hatalar başlıyor. Uninstaller virüs değil,diğer antivirüsü silmek için indirmiş.

2 antivirüs kurmanın amacı neydi daha mı iyi koruyacak bilgisayarı, ;bir elin nesi var iki elin sesi var?

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
İçinde Cv lerim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tm kardeş anlık oldu,ben çözüm istiyorum bunlar ne yapıyor
Biz bişey yapmıyoruz yeter artık ne halin varsa gör ! Ne bu toksiklik hep bi kızma sinirlenme daha fazla dayanamayacağım
yok sayıldın !

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Böyle sert yapacaksan kimse sana yardım etmez
Bir ! İki antivirüs programı yüklemişsin
İki ! Eset virüs indirmez
Üç ! Uninstaller bir virüs değildir
Dört ! Herşey için çok geç hacklendiysen,bu zamana kadar herşeye erişmişlerdir.
Sınırlı şekilde yazmadım ki

Biz bişey yapmıyoruz yeter artık ne halin varsa gör ! Ne bu toksiklik hep bi kızma sinirlenme daha fazla dayanamayacağım
yok sayıldın !
Toksiklik mı benmi? Siz boş yaptıkça toksiğim bunu anla,sınırlı şekilde yazmıyorum içinde Cv lerim, önemli bilgilerim var tedirgin oluyorum

Teşe
Aynı anda 2 antivirüs programı kesinlikle kullanılmamalı. Format atmak zorunda da kalabilirsin bunun yüzünden.
Teşekkürler,işte tam aradığım toksik davranmıyacağım adam gibi adam!

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Sınırlı şekilde yazmadım ki

Toksiklik mı benmi? Siz boş yaptıkça toksiğim bunu anla,sınırlı şekilde yazmıyorum içinde Cv lerim, önemli bilgilerim var tedirgin oluyorum
Boş yapılan yazıları alıntılar mısın bir bakalım kimler neden boş yapmış veya yapmamış.

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Format doğrudan çözüm olur. Antivirüsler bilgisayarın yöneticisi oluyor bi nevi. 2 yönetici olunca da çakışmalar oluyor hatalar başlıyor. Uninstaller virüs değil,diğer antivirüsü silmek için indirmiş.

2 antivirüs kurmanın amacı neydi daha mı iyi koruyacak bilgisayarı, ;bir elin nesi var iki elin sesi var?
Teşekkürler

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Bilgisayardakı dosyaları USB belleğe çıkarmak istiyorsan HDD`ni başka PC`ye bağla içindeki dosyaları çıkarabilirsin bence.

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Boş yapılan yazıları alıntılar mısın bir bakalım kimler neden boş yapmış veya yapmamış.
Bana toksik diyenler bana toksik,atarlı davranıyorlar ve sinirliyseler çıksınlar başka insanları bana karşı kışkırtmasınlar

Bilgisayardakı dosyaları USB belleğe çıkarmak istiyorsan HDD`ni başka PC`ye bağla içindeki dosyaları çıkarabilirsin bence.
Kısaca Adamsın! Diyorum

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Lütfen yanlış anlama bir şey soracağım belki bilmiyorumdur ama içindeki virüslerle beraber başka bilgisayara geçiçek yani eski bilgisayarda ne varsa şimdiki bilgisayarda da aynı şeyler olucak. İçindeki dosyaları başka bir hdd ye atmaya çalışırken eğer virüs varsa gerçekten o hdd ye de geçmez mi ?

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

2 antivirüs kurmanın amacı neydi daha mı iyi koruyacak bilgisayarı, ;bir elin nesi var iki elin sesi var? [/ISPOILER

niye? Diğerleri hayvan mı?
Polemiğe girmek istemiyorum senle ama biraz saygı bana hayat dersi verme,foto ndan belli teknoloji hayranı bir gençsin bunları başka yerde kullan

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Lütfen yanlış anlama bir şey soracağım belki bilmiyorumdur ama içindeki virüslerle beraber başka bilgisayara geçiçek yani eski bilgisayarda ne varsa şimdiki bilgisayarda da aynı şeyler olucak. İçindeki dosyaları başka bir hdd ye atmaya çalışırken eğer virüs varsa gerçekten o hdd ye de geçmez mi ?
ya yok ne virüsü Allah aşkına ya antivirüs virüs bulaştırmaz sadece şifren değişmiş o kadar.

NROS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ama herkes 2antivirüs ten olduğunu söyledi

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Takacağın bilgisayarda Kaspersky Cloud Free antivirüs varsa senin diskte vürüsleri yakıcaktır emin ol :D

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Ama herkes 2antivirüs ten olduğunu söyledi
eğer virüs varsa diye sordum eğer virüs yoksa önemli bilgilerini bir usb veya harici hdd aracılığı ile uzun süreler saklayabilirsin.

Son mesajlar