Ergenekon ile 3. kez çuval geçirdiler!

wwhirlwind

Profesör
Reaksiyon puanı
2
'Ya Gazipaşa Duyarsa' isimli kitabıyla Ergenekon soruşturmasına konu olan Emekli Albay Erdal Sarızeybek NTV canlı yayınında ilginç açıklamalarda bulundu.

Ergenekon operasyonunu 3. çuval geçirme olarak tanımlayan Emekli Albay Erdal Sarızeybek, operasyonu yöneten savcı Zekeriya Öz'ün hemen görevden alınması gerektiğini söyledi.

İŞTE OLAY KİTABIN YAZARINDAN OLAY AÇIKLAMALAR:

"Savcı tarafsızlığını yitirmiştir hemen görevden alınmalıdır. Bu operasyonun amacı ordudur.

Türkiye ABD'nin İran'a yapacağı operasyonla karşı karşıyadır. Hükümet işbaşına geldiğinden beri ABD yörüngesindedir. Ergenekon soruşturması bir çuval geçirmedir. İlk çuval geçirmeyi biliyoruz. İkinci çuval geçirme olayı da Dağlıca baskınıdır. Hükümet askerimizin kanını yerde bırakmıştır. Bu soruşturmanın arkasında İsrail ve ABD vardır.

Bu operasyonla TSK'nın Türk milleti karşısındaki itibarını zedeliyor. Star Gazetesi'nin yetkilileri beni aradılar güya ben savcıya darbe planlarını anlatmışım. Bu tam bir çılgınlık. Ben Star Gazetesi'nin muhabirine ben savcı görevden alınsın diyorum onlar manşete kendi düşüncelerini yazıyorlar.

Soruşturma biterken yapılan operasyon sıranın muazzaf subaylara ve sermaye gruplarına geleceğinin işaretidir. Benim kitabımda darbeyle ilgili herhangi bir şey yok. Bu jandarma Genel Komutanlığı'nın yaptığı bir iç disiplin soruşturmasıyla ilgilidir.

Bana gelen bir şahıs 'Hilmi Özkök'ün elemanıyım' diye geldi ben bunu araştırdım..Bu Susurluk artığı bir adamdır. Bu beni şikayet etti Levent Paşa beni soruşturdu ve ters düştük. Olay budur. Bunun Ergenekon'la darbeyle ilgisi yoktur."

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=388451

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
vatanseverler gözaltına alınırken vatan satanların göğe çıkarıldığı bir ülkede yaşıyoruz malesef...
o hain dediklerinin darbe yapmaya filan niyeti yok..tek suçları bi çarka çomak sokmak
bop denilen abd güdümlü kukla akpnin yoluna taş koymak...

Reaksiyon puanı
2
eray045 dedi ki:
vatanseverler gözaltına alınırken vatan satanların göğe çıkarıldığı bir ülkede yaşıyoruz malesef...
o hain dediklerinin darbe yapmaya filan niyeti yok..tek suçları bi çarka çomak sokmak
bop denilen abd güdümlü kukla akpnin yoluna taş koymak...

yaz yaz heyecanlı oluyo. Zaten ırakıda akp işgal etti, mescidi aksayı akp bombaladı. Hatta ikiz kuleleri bile akp yıktı. vay anasını akp ye bak BOP denen projenin destekçisiymiş. Başka komplo teorilerin var mı ? Arşiv yapıyorumda. muhahaha :D :D :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250

tayyip erdoğanın kendi ağzından çıkan sözü var bop un eşbaşkanıyım diye
hatırlatmak isterim ;)

Reaksiyon puanı
2
eray045 dedi ki:
tayyip erdoğanın kendi ağzından çıkan sözü var bop un eşbaşkanıyım diye
hatırlatmak isterim ;)

doğrudur ne diyelim. tayyip erdoğan enayi ben bopu destekliyorum diyo. Yaw adam desteklese bile çıkıp dermi. yaw aklın alıyomu senin allah aşkına. Senin böyle bir amacın olsa dermisin evet ben buna hizmet ediyorum diye.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
onu aban deil rte ye sorcan
çıkıp nie bn bopun eşbaşkanıyım die söyledn dersn ;)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Atatürk'ü kullanarak halkın seçimine saygı göstermeyen darbecilere çuval geçirmek yetmez. Suçu sabit olanlara direk Menderes'e uygulanan ceza uygulanmalıdır!!!

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
halkın seçimi ha :D
hitleride halk seçti hemde akpnin seçildiğinden daha yüksek oranla ;)
çoğunluğun yaptığı şeyin herzaman doğru olmayacağını ilkokulda öğretiyorlar çocuklara :D

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
eray045 dedi ki:
halkın seçimi ha :D
hitleride halk seçti hemde akpnin seçildiğinden daha yüksek oranla ;)
çoğunluğun yaptığı şeyin herzaman doğru olmayacağını ilkokulda öğretiyorlar çocuklara
:D

Ama senin gibi düşünenler hep avucunu yalıyor.. İktidar göremiyor :)

Benim düşünceme göre de; Suçu kesinleşmiş olanları aleme ibret olsun diye Sultan Ahmet'te sallandırmalı..

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben bu yorumlara yemin ediyorum gülüyorum , görmüyor musunuz göremiyor musunuz işinemize mi gelmiyor anlayamıyorum ....

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konu içersinde yapılan yorumlardan bazıları silinmiştir. Galyana gelerek yazdığınız yorumlar sitemizin ipinin çekilmesine bile neden olabilir. Yaptığınız yorumlarda biraz daha hassas davranmanızı bekliyoruz sizlerden.

Ayrıca silinen mesaja bir kaç üyemizde alıntı yaparak cevap verdiği için o mesajlarda silinmiştir.