En yakın arkadaşıma aşığım

1-Kafası mı karışık?2-Ben mi boş yere umutlanıyorum 3-Hoşlanıyor mu?

• Hoşlanıyor

• Kafası karışık

• Boşa umutlanıyorsun seni arkadaş olarak görüyor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kızılelmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 yıldır yakın arkadaşız fakat bu sene baya baya yakın olduk onu bir gün bile görmesem özlemeye başlıyorum “acaba bişeyler mi” hissediyorum sorusu son bi kaç aydır kafamı kemiriyor artık.Bi akşam çay içerken bana çok farklı şeyler dedi evlenirdim ben seninle tam da istediğim şekilde bi kızsın dedi ve o günden beri aklımdan çıkmıyor hep farklı şeyler düşünüyorum aslında öncesinde de vardı ama bu onu tetikledi.Önceden her cümlenin sonunda kardeşim kelimesi varken şimdi aşkım var canım var arada manita felan da diyor öylesine diye pek aldırış etmiyorum ama bunlar beni umutlandırıyor.Buluştuğumuz bile adımızla hitap ediyoruz birbirimize kanka kesinlikle yok bazen yanlışlıkla söylüyorum o da nadir. Onun sevdiği bi kız var aslında ama bana davranışları gerçekten çok farklı seviyormuş gibi.Önceden sevdiği kız hakkında konuşurduk hep son günlerde konusunu bile açmıyor onunla ilgili bişey olduğunda anlatmıyor bile.Sürekli beni kıskanıyorsun vs diyor sanırım hissetti hoşlandığımı ve benden başka kız arkadaşı yok benim kadar yakın olduğu.Sürekli seni çok seviyorum diyor ama hangi anlamda bilmiyorum.. olmayacak gibi gelmiyor bana olacakmış gibi hissediyorum arkadaşlar nolur yardımcı olun

Son düzenleme:

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Hissediyomu? seviyormu? Bilemicem ama arkadaşlıktan doğan asklar çok güzel oluyor ve uzun sürüyor.

kızılelmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de ya olmasını çok istiyorum

kızılelmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım olur. Bu arada hoşlandığı kızı tanıyormusun yani eminmisin hoşlandığı biri olduğundan
Evet ya bizim ki çok farklı ben daha 5 ay öncesinde aralarını yapmaya çalışıyordum şuan arkadaşım ilişkilerine karşı olduğumu biliyor kızla da aramda çok iyiydi fakat artık gördüğümüz de konuşmuyoruz bile bizi kıskanıyormuş zaten ve arkadaşım dengesiz biri ya çözemiyorum

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Evet ya bizim ki çok farklı ben daha 5 ay öncesinde aralarını yapmaya çalışıyordum şuan arkadaşım ilişkilerine karşı olduğumu biliyor kızla da aramda çok iyiydi fakat artık gördüğümüz de konuşmuyoruz bile bizi kıskanıyormuş zaten ve arkadaşım dengesiz biri ya çözemiyorum
Açık açık konuşmayı deneyebilirsin bu durumlarda en mantıklı olan bu

kızılelmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açık açık konuşmayı deneyebilirsin bu durumlarda en mantıklı olan bu
Ama sonunda kaybetmekte var cesaret edemiyorum normalde asla hislerimi içimde tutamam açılırım ama sıradan bi insan değil çok farklı benim için

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Ama sonunda kaybetmekte var cesaret edemiyorum normalde asla hislerimi içimde tutamam açılırım ama sıradan bi insan değil çok farklı benim için
Şöyle düşün ya söyleyip bir yol seçeceksin yada ömür boyu ona hasretle bakacaksın belki bi başkası olacak ve bu hoşlantıdan daha ileri bi seviyede olacak.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hissettiği duygu -yalnızca- hoşlanma olmayabilir, ona çok dikkat et. ;)

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bence yakın arkadaşlık da aşk gibi birşeydir. paylaşılan çok şey vardır. bana duygularınız muhtemelen karşılıklı gibi geliyor. erkekler kadınlardan daha çabuk aşık olurlar, özellikle duygusal ve yumuşak huylu iseler. bence hiçbir şey yapma, bırak böyle devam etsin, eğer dugular karşılıklı ise zaten biryerde kesişir.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
bence yakın arkadaşlık da aşk gibi birşeydir. paylaşılan çok şey vardır. bana duygularınız muhtemelen karşılıklı gibi geliyor. erkekler kadınlardan daha çabuk aşık olurlar, özellikle duygusal ve yumuşak huylu iseler. bence hiçbir şey yapma, bırak böyle devam etsin, eğer dugular karşılıklı ise zaten biryerde kesişir.
Söylediğiniz katılmıyorum her aşık oldum diyene inanmamak lazım

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
777
Arkadaşını kaybedersin boşver.

kızılelmaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hissettiği duygu -yalnızca- hoşlanma olmayabilir, ona çok dikkat et. ;)
Yaaa cidden mi ana sevdiği bi kız var kendi de geçenlerde saplantı oldu galiba dedi ama onu unutamıyor yaklaşık 2 yıl çıktılar

Şöyle düşün ya söyleyip bir yol seçeceksin yada ömür boyu ona hasretle bakacaksın belki bi başkası olacak ve bu hoşlantıdan daha ileri bi seviyede olacak.
Öyle de ben biraz daha bekleyip ondan bir adım bekliyorum çünkü cesaretim yok maalesef

Son düzenleme:

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Ben de de benzer fikirler oluştu. Siz yine de kendinizi hemen bırakmayın. Tabi nasıl biri olduğunu siz daha iyi bilirsiniz ama benim tavsiyem ne kadar yakın olursa olsun tam olarak güvenmeyin

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Yaaa cidden mi ana sevdiği bi kız var kendi de geçenlerde saplantı oldu galiba dedi ama onu unutamıyor yaklaşık 2 yıl çıktılar

Öyle de ben biraz daha bekleyip ondan bir adım bekliyorum çünkü cesaretim yok maalesef
Bak tatlım tabiki sen daha iyi bilirsin ama ben bunu yakin bi tanıdıgımda gördüm yıllarca sevdi ama arkadaşı diye açılmadı. Sonra kız başkasiyla evlendi. Ve o pişmanlik her zaman çocugun içinde yaşayacak

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Bak tatlım tabiki sen daha iyi bilirsin ama ben bunu yakin bi tanıdıgımda gördüm yıllarca sevdi ama arkadaşı diye açılmadı. Sonra kız başkasiyla evlendi. Ve o pişmanlik her zaman çocugun içinde yaşayacak
Haklısınız. En azından cevabı olumsuz bile olsa kişi hislerinden eminse bunu karşı taraf da bilmeli.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
en güzel aşk arkadaşlıktan çıkar zaten :) biraz relax olalım lütfen ya..
zaman ilerledikçe daha çok muhabbet ettikçe kendi kendine gelişir bu tür şeyler sonra adını koyarsınız biz neyiz ne olduk diye olur biter

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Haklısınız. En azından cevabı olumsuz bile olsa kişi hislerinden eminse bunu karşı taraf da bilmeli.
Neyin olursa olsun ama pişmanliğın olmasın. Emin olki uzaktan sevmek yakındayken onu bi başkasiyla mutlu görmekten daha kolaydır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

en güzel aşk arkadaşlıktan çıkar zaten :) biraz relax olalım lütfen ya..
zaman ilerledikçe daha çok muhabbet ettikçe kendi kendine gelişir bu tür şeyler sonra adını koyarsınız biz neyiz ne olduk diye olur biter
Zaman her zaman lehimize işlemez...!

Son düzenleme:

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Neyin olursa olsun ama pişmanliğın olmasın. Emin olki uzaktan sevmek yakındayken onu bi başkasiyla mutlu görmekten daha kolaydır.

Zaman her zaman lehimize işlemez...!
o zaman lehimize işlemesi için çaba sarfetmemiz gerek dimi

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
kadın ve erkeklerin arkadaşlığında hep bi sevgili içgüdüsü vardır zaten. antin kuntin bi ismi vardı hatırlamıyorum şimdi . sonuç olarak seni reddetme ihtimali çok düşük dene ve gör . oran basıyorum 1.10 kabul eder 12.00 kabul etmez 5.00 düşünmek ister
banko ms1

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
çocuk ya sana karşı senin açılmanı bekliyor, yada cidden kanka.

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
kadın ve erkeklerin arkadaşlığında hep bi sevgili içgüdüsü vardır zaten. antin kuntin bi ismi vardı hatırlamıyorum şimdi . sonuç olarak seni reddetme ihtimali çok düşük dene ve gör . oran basıyorum 1.10 kabul eder 12.00 kabul etmez 5.00 düşünmek ister
banko ms1
a ben tam okumamıştım sorry sorry sevgili ol boşver arkadaşı heryerde bulursun

Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Pardon da bir insanı sevmek, sevgili olmak bu kadar basit mi? Sevgi kelimesinin altı ne ara bu kadar boşaldı.
bence basit napalım bi karşı cins için ayılıp bayılalım oda bize yapmadığını bırakmasın oh ne ala .çay için çay