En iyi Laptop markaları hangisi?

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,847

cemos33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus bana göre en iyi marka bilgisayardır. Performans, dayanıklılık ve müşteri memnuniyeti açısından (fiyatı da uygundur).

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Casper,Exper,Hp almayında ne alırsanız alın ama Casper o kadar da sorun çıkarmıyor söylyim :thumbup1:

Neden HP almayalım ki? En az 4 sene oldu kullanalı, maşallah hiç sorunu yok. Sadece ısınma problemi var ve onu da soğutucuyla hallediyorum.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Performans için Monster tavsiye ederim. Asus notebooklar son modelleri güzel. K56C modeli kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. i5 740m modeli var bende. Battlefield 3 online, hiçbir sorun olmadan rahatlıkla oynuyorum. Tek eksiği 1366x768 ekran. 1080p tercih ederdim. Yeni 850m modellerinde fullhd ekran var.

WindowsUzman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden HP almayalım ki? En az 4 sene oldu kullanalı, maşallah hiç sorunu yok. Sadece ısınma problemi var ve onu da soğutucuyla hallediyorum.

Bilmiyorum ama Arkdasımın Pc si Var sistem özelliikleri iyi ama Soğutucu alıdğı halde pc kapanıp duruyor Birde 200 tl masraf çıkardılar

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yetkili servis ve dayanıklılık bakımından lenovo veya asus

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
beles 1 tane bir laptop verecekler olsa siz hangisini alirdiniz.
iste o laptop en iyisi

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
5 Yıldır Asus Kullanıyorum En Baba Laptop

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
yaklaşık 10 yıldır dell kullanıyorum garanti olsun ısınma olsun performans olsun gayet memnunum.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Monster Asus MSI ama bana kalsa asus derim adamlar her dalda öncü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yıl olmuş 2014 hala laptoptan oyun oynayan varmış sesli güldüm. milletten çok akıllsınız ya senin laptopa verdiğin parayı adam gidip ekran kartına veriyor masaüstü topluyor vay arkadaş biz niye düşünemedik ki bunu daha önceden 2000 sonrası doğumlular cidden çok zeki yaaa

Sana bi laptop modeli veririm yazdıklarından dolayı çok pişman olursun :D

Reaksiyon puanı
16,118
Monster Asus MSI ama bana kalsa asus derim adamlar her dalda öncü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sana bi laptop modeli veririm yazdıklarından dolayı çok pişman olursun :D
eski kafa hala gizli dosyalar dizisinde gördüğü notebooklar var sanıyor intel,nvidia çok ilerlediler mobil işinde haberi yok.

HardPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mantık yok kardeşim ne diceksin başka. asus, özellikle de dell kendilerini bu konuya (dell-laptop & asus-hem laptop hem de ekran kartı) atamış iki önemli marka olarak ün sağlamışlardır. he asus satılıyor ve baya da modeli var Türkiyede fakat dell'i herkes tanımıyor ve fazla modeli de yok. bunlardan en önemlisi alienware modeli. dell'in oyuncular için özenerek tasarladığı bir model ki Türkiyede satışı yok. ben de şuan dell kullanıyorum ve gayet memnunum. bir de ssd olsa tam olacak yani. bu marka konusunda söylemek istediğim şey ise, her markanın asıl işine bakılması ve sadece Türkiyede tutulma oranına değil, yabancı ülkelerde de o markanın nasıl tutulduğunu bilmek gerekir açıkcası. yani bir marka düşünüyorsanız, ( bu sadece pc için değil ) diğer ülkelerdeki tutulma oranını da hesaba katmak lazım.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Asus Notebook sektöründe gerçekten başı çeken bir firma. Soğutma konusunda üstlerine tanimam ama fiyatları yüksek biraz. Ayni zamanda Toshiba da neredeyse ayni fiyatlara laptop satiyor ama ayni performansi veremiyor neden o fiyatlara sattıklarıni anlamiyorum. Dell de kasa kalitesi olarak dizayn olarak güzel laptoplar üretiyor fakat Türkiye sınırları içinde fazla yaygın değil maalesef. Türkiye de Alienware satilsa çok daha popüler olurlardi

anystopmr

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Her marka bazı modelleri ile ön planda olur yani marka ismine değil fiyat ve özelliklerine göre Laptop alınmalıdır.Ben şuan SAMSUNG ATIV BOOK 2 kullanıyorum özellikleri,üst düzey değil ama bütçeme göre gayet memnunum seninde kriterin bu olmalı

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Her marka bazı modelleri ile ön planda olur yani marka ismine değil fiyat ve özelliklerine göre Laptop alınmalıdır.Ben şuan SAMSUNG ATIV BOOK 2 kullanıyorum özellikleri,üst düzey değil ama bütçeme göre gayet memnunum seninde kriterin bu olmalı
Biraz haklısın ama bazi markalar laptop yerine tost makinesi satiyor

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
en iyi fp laptopu ASUS gerçekten çok sağlam uzun süre kullanım sağlayan pcleri var ve makul fiyata

en iyi fp oyun laptopu Monster dir Viktor da alternatif olabilir

çok para veripte sırf markaya para vermenin anlamı yok, bu laptoplar en iyileridir fiyatlarına göre

HardPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında markanın önemi her şeyden önce gelmeli bence. örnek olarak da sana 'Casper ya da Packard bell vs Dell veya Asus örneğini verebilirim. Bu markalar arasında dağlar kadar fark vardır (aynı özelliklerde olsalar bile). Casper parçalardan çalan bir markadır. çoğu kasasında ram, ekran kartı ve usb girişleri en aza indiriyorlar. yani 2-3 sene sonra pc'ne ekleme yapmak istediğin zaman ram'ini, ekran kartını falan arttıramıyorsun. Bu da tüketiciyi ne kadar düşündüğüne bağlı ve markanın kalitesine. üretici markaların kalitesi de bunlarla sınırlı değil tabii ki. Kasa da kullanılan parçalar, dizayn vs. aklınıza ne gelirse. İşte bu yüzden markaların önemi fazla.

emrah08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tasarımcılar için Apple.
Günlük işlerde kullanmak için Asus,Dell.
Oyuncular için Msi ve Monster.