En iyi Forum siteleri ?

Virtual Guardian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
77
Da Forum, Sdn Forum, Technopat Sosyal ve Dh Forum'a kayıt oldum. Da Forum en aktif olduğum forumdu. Technopat Sosyal'den kuralları okuduktan sonra direk çıktım :D sonra biraz girdim ortamı pek hoşuma gitmedi. Dh Forum'un arayüzünü çözemedim konulara bile giremedim. Buraya yeni kayıt oldum. Şuan ortama ısınmaya çalışıyorum. Şuan gözümde (Da Forumdan ban yediğimi saymadan)
1. Da Forum
2. Sdn Forum
3. Technopat Sosyal
4. Dh Forum (Arayüzünü hala çözemedim :D)

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
1 tane kuralı dışında çok gözüme batmadı açıkçası, kurallar normal. 52. kurala ayar oldum. :D
Ben fark etmemişim o kuralı. Gerekirse sebep göstermeden kapatmak için aslında çok mantıklı ben bir forum açsam bende koyarım öyle bir kural. :D (Tüm Discord sunucularımda duruyor öyle bir kural kuralların açığını bulsalar bile hemen ban atabileyim diye :D)

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ben fark etmemişim o kuralı. Gerekirse sebep göstermeden kapatmak için aslında çok mantıklı ben bir forum açsam bende koyarım öyle bir kural. :D (Tüm Discord sunucularımda duruyor öyle bir kural kuralların açığını bulsalar bile hemen ban atabileyim diye :D)
Öyle iş mi olur arkadaş? Bir cezalandırma olursa bunun nedeninin aktarılması lazım. Oldu bittiye getirmenin çıkarcılıktan başka bir mantığı yok bence. :)

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Acaba en çok yorum etkileşim hangi forumda ve en çok üye sayısı hangisinde ben genelde konu açma ve karşılıklı etkileşim ve sohbet muhabbet üzerine bir site arıyorum şu anda tr forum ve sdn kullanıyorum kayıp rıhtım antoloji ve 1000 k nasıl kullanan varmı

Reaksiyon puanı
307
Forum-Marketing.jpg

Arkadaşlar Herkes Yazsın bakalım en iyi forum sitelerini ?

Rom. Not : Reklam olarak algılanan, bilindik olmayan siteler silinecektir !
Teknoloji anlamında en iyi Technopat.
Samimi bir ortam, hızlı cevap için Donanım.
Telefon, gündemle ilgili haberler SDN.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Konu dışı ve GNU/Linux bölümleri için en iyisi SDN,
Geri kalanının birçoğunda Technopat Sosyal,
Geri kalanı da öyle gidiyor işte.

-Bence-

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Forum sayılır mı bilmem ama bence reddit en iyisi. Ondan sonra sdn forum en iyisi.

• Beğen
Reactions: 023

Gasksn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Forum-Marketing.jpg

Arkadaşlar Herkes Yazsın bakalım en iyi forum sitelerini ?

Rom. Not : Reklam olarak algılanan, bilindik olmayan siteler silinecektir !
SDN en iyisi Technopat çöp en ufak şeyde hemen ban burasının özgürlüğünü ve istediğimiz kadar konu açabilmemizi seviyorum

• Üzgün
Reactions: 023
Reaksiyon puanı
10,325
Technopat'ın kuralları çoğu kişinin dediği kadar kötü değil bu arada.
Bahsettiğin forumun kuralları aslında çok güzel. Daha doğrusu benim bahsettiğim Türkçe konusundaki kuralları... Keşke aynı kurallar burada da olsa... Ama...

Ülkedeki ne kadar saygıdan yoksun din düşmanı varsa oraya doluşmuş. Elbette genele teşmil etmiyorum, ama kibir abidesi Allah düşmanı sahibinin habis ruhu siteye kapkara bulutların gökyüzünü kaplaması gibi çökmüş. Allah diyenin yallah diye üstüne çullanıyorlar adeta. Orada üç gün kadar oyalandım, nefes alamaz hale geldim. Din karşıtı kişiler burada da var elbet, lakin oradakiler gibi görgüsüz, hınç dolu değiller en azından. Yakası açılmadık hakaretlerle saldırıyorlar. Basit bir Türkçe kuralını ihlal edenler banlanırken, Allaha küfredenleri raporladığınızda basit bir uyarı ile geçiştiriyorlar. Tabii şikayet ederseniz! Etmezseniz de gülüp geçiyorlar.

Serengetis

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Uzun süre Donanım Haber'de takıldım, şu an Konu Dışı bölümüm hariç ölü durumda. Technopat daha hareketli ama yönetim olarak aşırı sıkıntılı bir site.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
SDN Forum varken diğerlerine uğrayacağımı sanmıyorum.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Samimi değil mi?

İntel işlemciye AMD anakart önermenize rağmen bir şey demedik. Başka forumda olsa çok farklı olurdu. Sizi kibarca uyardık. Sizce bu samimi ortam değildir de nedir?
O anlamda demedim sammiyet derken neden bahsediyor onu kastettim. Tabii buranın insanı daha iyi, dalga geçmiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kimsin?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
O anlamda demedim sammiyet derken neden bahsediyor onu kastettim. Tabii buranın insanı daha iyi, dalga geçmiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kimsin?
Şimdi anladım. :D

Bu arada yüzüne vurmaya çalışmadım, lütfen yanlış anlama.

sualimvar

Asistan
Reaksiyon puanı
162
Başka forumları bilmem ama buradaki ortam fena sayılmaz. Tek sıkıntı kullanıcı adımı değiştiremiyom.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
İçerik Ekibi olunca olur gibi. :oops:

Benden de SDN.
Teyit edebilirsin. Bundan önce de başka forumlarda gezinmiyordum. Sadece SDN Forum üzerinde aktiftim.

Zamanında bir tane aktif olduğum forum var fakat ona bir yıldır bakmıyorum.