Yardım Driver PNP Watchdog hatası

Bu konuyu okuyanlar

Not Afraid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar, bugün sabah saat 4-5 civarına kadar kadar bilgisayarımda hiçbir sorun yoktu, arkadaşımla online oyun oynadım ve daha sonra yattım fakat öğlen 11-12 gibi kalkıp tekrar pc'yi açtığımda "driver pnp watchdog" mavi ekran hatasını almaya başladım. Şuan bilgisayar hiçbir şekilde açılmıyor, otomatik onarım hazırlanıyor yazısı çıkıyor ve yaklaşık 10 dakika sonra bu belirttiğim mavi ekran hatasını alıyorum. Daha sonra bilgisayar kendiliğinden reset atıyor ve yine bi 10 dakika sonra ise unmountable boot volume mavi ekran hatasını alıyorum. Bana sorun sanki SSD'den kaynaklanıyor gibi geldi ama bilemedim, sizlere danışmak istedim. BIOS güncellemesini de yaptım belki bir etkisi olur diye ama o da fayda etmedi. İşin garibi dün hiçbir program, güncelleme vs. de indirmedim, durduk yere böyle oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi format atmayı denerken Windows Disk 1'deki bir bölümü biçimlendiremedi 0x80070057 hata kodunu aldım, internetten araştırıp öğrendiğim kadarıyla sorun SSD ya da HDD'den kaynaklanıyormuş bunu öğrendim. Benden başka hiç kimse bu sorunu yaşamadı mı koca forumda :)

Son düzenleme: