Soru Döviz için en iyi banka

Slmtncr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elimde bir miktar euro var bunu yatırabileceğim bir banka arıyorum. Kenara biraz para attıkça da euro alabileceğim, güvenilir ve ihtiyacım olduğunda rahat bozdurabileceğim bir banka. Sizin tavsiyeniz hangisi olur?

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Elimde bir miktar euro var bunu yatırabileceğim bir banka arıyorum. Kenara biraz para attıkça da euro alabileceğim, güvenilir ve ihtiyacım olduğunda rahat bozdurabileceğim bir banka. Sizin tavsiyeniz hangisi olur

Soru 1978’den gelmiş gibi. Elinizdeki miktar 10 milyon dolar değilse evine Yakın ATM sahibi olan, mobil bankacılıkta iyi, Türkiye genelinde şubeleri olan her bankayı seçebilirsiniz. Bulunduğumuz yıl gereği teknoloji biraz gelişti, bahsettiğiniz tüm işlemleri her banka yapabiliyor.

Slmtncr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Soru 1978’den gelmiş gibi. Elinizdeki miktar 10 milyon dolar değilse evine Yakın ATM sahibi olan, mobil bankacılıkta iyi, Türkiye genelinde şubeleri olan her bankayı seçebilirsiniz. Bulunduğumuz yıl gereği teknoloji biraz gelişti, bahsettiğiniz tüm işlemleri her banka yapabiliyor.
??? bazı bankaların kur oranları daha uygun ya o yüzden sormuştum bakınca soruya haklı gibi geldin