Connectify [ Bilgisayarınızı kablosuz modeme çevirin ]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu programda dırt işi ticarete dökmüşler yükleyipte boşa kürek çekmeyin
key istiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim pc masaüstü yani wireless kartı yok tam anlamış değilim wireless kartı olmadan bu program çalışmaz mı ? ayrıca windows 8 kullanıyorum uyumlumu windows 8 e ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes 602n kullanıyorun başkasından alıyorum ve aynı wireless ten interneti gönderebilirmiyim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben programı indirdim ve pro yaptım ama hotspot name yerine ismimi yazamıyorum şifreyi de yazamıyorum wireless kartı felan mi lazım bir yardımcı olun gardaş la :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tamam la tmm yanlış okumuşum wireless adaptörü lazımmış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Program işe yaradı ve şu anda diğer bilgisayarımdan da aynı anda bağlanabiliyorum internete. Çok teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bir şey sorucaktım bu programı kullanmadan ağ bağlantılarından geçici ağ kuruyorum sonra tabletimden o ağa bağlanmak istiyorum hiçbir sorunum yok sadece tablette o geçici bağlantı görünüyor şifreyi giriyorum ama bağlanmıyor sadece kaydedildi diyor çekim gücüde mükemmel yazıor ama bağlanmıyor sorun ne olabilir??yardım edermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende vınn var, dizüstü bilgisayar kullanıyorum, telefonumla pcdeki nete bağlanabilirmiyim arkadaşlar

volborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet güzel bir program ama ben bu programı kurup çalıştırdıktan belli bir süre sorna start service hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilrim bilen var mı acaba?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
evet güzel bir program ama ben bu programı kurup çalıştırdıktan belli bir süre sorna start service hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilrim bilen var mı acaba?
Nasıl bir hata anlamadım. Ss atar mısın?

volborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir hata anlamadım. Ss atar mısın?
Connectifyerro1r.jpg

bu hataya tıklıyorum programa restart atıyor 5-10 dk sonra aynı hatayı tekrar veriyor...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Kasayı at fotoyu daha iyi görürüm.
Yahu senin pcdeki resmi ben nasil göreyim? Upload et hizliresim.com a

Valla hiç karşılaşmadım böyle bir sorunla. Tabi benimki Pro versiyon. Sil yeniden kur.

volborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir çok defa silip yeniden kurdum ayrıca bu hata pro versiyondada çıkıyor...değişik versiyonlarınıda kurdum ama hala aynı hatayı almaya devam ediyorum....

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu programın freesini dün kurdum masaüstü pcye win7 pro yüklü pcde kablosuz modemi wifi alıcısıyla pcye giriyordum programı kurdum ayarları anladığım kadarıyla yaptım cep telefonundan baktım kullandığım modein dışında kablosuz yeni bir ağ oluşturmuşum ve yüksek bir sinyal var ondan girmeye çalıştım ağ algılanıyor ancak bağlantı kurulamıyor 3/5 kez denedim olmadı fakat asıl sorun şu pcdeki kayıtlı wifi programı devre dışı kaldı pc internete girmiyor programı kaldırdım wifi programını kurdum mafile sistem geri yüklemesi yaptım 1 ay öncesine döndüm nafile kayıtlı wifi programını görmüyor pc internete bağlanamıyor garip bir durum

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar acil programi kaldirdim ancak WiFi modem alicim arizaya girdi baska pc taktim genede calismadi connectify programini sitesinden direk indirip kurmustum ondan sonra alicim kapandi calismaz oldu pc komple format attim nafile alicimi gormuyor

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar sanırım wifi alıcımın kablosu kendinden arızalandı bu programın prosunu buldum onu masa üstü pc me kurdum üst katta olan wifi internetini wifi alıcım alıyor ancak cep telf ve smart tv yani internet bağlantılı tv sinyali almıyordu wifi alıcıyla aldığım interneti bu program sayesinde alıp evime yansıyıyorum ve full güçlü halde yaynlıyor bunu düşünürken iş yerimdeki laptopda olurmu diye düşündüm laptopdaki wifiyle de bu program çalıştı gayet güzel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu programın internete veya telefona herhangi bir zararı varmı ?

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben uzun zamandır kullanıyorum harika bir program kesinlikle tavsiye ederim

phxtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu konuda maryfi 'ı daha başarılı buluyorum açıkçası nasıl kurulur öğrenmek isteyenler videoyu inceleyebilir

[video=youtube_share;ZUDnSxM3gC0]http://youtu.be/ZUDnSxM3gC0[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrba arkadaslar. avea jet kullanıyorum. programı dediğiniz kurdum. telefnmda wiles baglantıda gözüküyor. ama nedense internete girmiyor. lütfen bilgilendirirmisinz beni

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
mrba arkadaslar. avea jet kullanıyorum. programı dediğiniz kurdum. telefnmda wiles baglantıda gözüküyor. ama nedense internete girmiyor. lütfen bilgilendirirmisinz beni

Bağlanıyor ve girmiyorsa, diğer sekmeye gelip bağlı cihazlarda cihazınızın yanında iki tane işaret olacaktır. Onların ikisine de çift tıklayıp kaldırın düzelir.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Siz siz olun mümkün oldukça bu programı kullanmayın... Kaldırmaya çalıştığınızda bütün kablosuz ağ ayarlarının içine edip giden, bazende sülük gibi yapışıp naparsanız yapın gitmeyen bir program alternatiflere yönelin üstteki yorumlardaki...

Daha öncede yazmışım bu konuya zaten unutmuşum :sleeping:

Son mesajlar