Connectify [ Bilgisayarınızı kablosuz modeme çevirin ]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar benim pcmde wifi yok ben telefonumdan nasıl bağlana bilirim

Freude

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Güzel faydalı bir yazılım.bilgilendiren paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Windowsun da böyel bir özelliği var arkadaşlar. Program indirmenize gerek yok.
vIq5ZpR.jpg

Buradan yapılıyor

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
pc ye gelen wifi interneti pcnin üstündeki ethernetten nasıl paylaşırım acil yardım lütfen

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
paylaşımı connectify ile açtığımda sağ alt köşedeki ağ bağlantısı iconunda sarı ikaz işareti çıkıyor ve bilgisayarım internete bağlanamıyor. bunun çözümü nedir acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yapamıyorum çünkü..
1- bağlantı adı değişmiyor
2- şifre yapılmıyor
3-paylaşım yapılmıyor

olmuyor işte yapılmıyor her yerde pro sürümünü aradım ama bulamadım malesef bunu kullanamam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Programın resımlerdeki surumunu ındırıp kurabılsme yapacagımd aprogramı bır turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfennnn acillll

mc.demirtas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güzel bir program bu ben yaklaşık 1yıldan beri kullanıyorum..
kablolu, kablosuz tüm internet bağlantılarınızı paylaşabiliyorsunuz..

hangi siteden indirdiniz ben idirip kuruyorum ama orjinalleştirme istiyor acil yardım edermisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kolay gelsin modem kablolu olursa olurmu yoksa koblosuz modem olmakmı zorunda bide masaüstü bilgisayardada olurmu şimdiden teşekkürler

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 7 x64 de sorun çıkardı benim pc'de.
bu programı yükleyip illegal lisans uyguladıktan sonra,
sistemi yeniden başlattığımda pc login ekranından sonra sürekli restart yaparak kendini tekrar ediyor.

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windowsun da böyel bir özelliği var arkadaşlar. Program indirmenize gerek yok.
vIq5ZpR.jpg

Buradan yapılıyor

hocam bu asmi üzere bilgisayarlar arası wifi ağı kuruyor.
ben bunu daha önce uyguluyordum.
geçenlerde yine tabletten bağlanmak için kurmak istediğimde wifi kaynağını görmüyor.
yani pc harici diğer cihazlarda ben ağı göremedim.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Hocam ben yapmaya çalıştım ama olmadı :unsure:
hocam bu asmi üzere bilgisayarlar arası wifi ağı kuruyor.
ben bunu daha önce uyguluyordum.
geçenlerde yine tabletten bağlanmak için kurmak istediğimde wifi kaynağını görmüyor.
yani pc harici diğer cihazlarda ben ağı göremedim.

Bilgisayar dışındaki cihazlarda bu ağ görünmüyor arkadaşlar bende denedim olmadı ama bilgisayarlar arasında kurarken hiçbir sorun yaşamadım ancak bağlantı biraz geç sağlanıyor. Biz yurtta 15 kişi 1 ağa bağlanıp Blur oynuyorduk çok ta zevkli oluyordu :)

T800
O sayfadan sonra ağına isim vericeksin ve tamama basıp biraz bekledikten sonra ağa girmiş olucak :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
@Mert Ahmet Hocam yaptım ama gee olmadı :(

r8qql.png

Burada bir problem gözükmüyor :) Bu şekilde olmalı zaten bende de bu şekilde ama sadece bilgisayarlar bu ağa girebilir; telefon, tablet gibi cihazları ağa katamıyorsunuz. Ağa bağlandıktan 1 dakika kadar sonra bağlantı kurulmuş ve cihazlar birbirlerine bağlanabilmiş oluyor :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@Mert Ahmet
Konu başlığını görünce bende sandımki pc'deki wifi binevi wireless adaptör görevi yapacak :D Neyse bilgilendirme için teşekkürler :rolleyes:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum sebebi nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya masaüstü pc'mde tp-link 150 mps yüksek çekim güçlü kablosuz USB adaptörü kullanıyorum fakat beceremedim pc xp programın setup'ını indirdim ama başta söylediğiniz gibi YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR seçeneği bulamadım sağ tıkladıgımda hadi programı hallettim diyelim bu adaptör ile olayı gerçekleştirebilir miyim ... ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben programı kurdum ama hotspot name yerine adımı yazamıyorum bide password da yazamıyorum bi hotmail istiyor yazıyorum kabul etmiyor ltf yardım edermisin.

seyitbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben programı yükledim ancak msn doğrulamada olmuyor lisans kaydı istiyor ltf yardımcı olun

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Zamanında çok lanet ettirmişti bu program bana.Kurdum bir işe yaramadı , uninstall ettikten sonra bütün ağ bağlantıları ve kablosuz ağ sürücülerini silip gitmiş naptıysam geri yükleyemedim, hemde sistem geri yüklemede yer almadığı için pcmi çok önceki bir zamana döndürmek zorunda kaldım ve yüklediğim lisanslı programımda gitti anlayacağınız pek iyi bir geçmişim olmadı tavsiye etmem.

zapkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
Cihaz Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü.

Tablet bu ağa bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

Lütfen yardım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

NOT"Güvenlik Türü ile alakalı olduğuna dair yazılar var nette.wifi kaynak WPA2-PSK
Connectify ve VirtualWiFiRouter_2.0.1.5 wifi yayınları güvenlik şekli de WPA2-PSK
Tablet zor da olsa wifi kaynak a bağlanıyor.(WPA2-PSK)

yani sorun güvenlik şekli değil gibi duruyor."

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Your license and email don't match or your license has expired. hata veriyor napmalıyım .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tamam hocam çözdüm sorunu zaten eyvallah :)

hocam nasıl çözdünüz acaba bizimle de paylaşır mısınız size zahmet ben de kullanmak istiyorum ama ücretli pro versiyonu kullanmaktan başka bir yol ile çözdüyseniz sizden cevap beklioyrum lütfen ?

Son mesajlar