Bilim Kurgu Filmi önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Arkadaşlar Öldüren Sis'i izledim
Film güzeldi ama sonu baya dramatikti.
O kadın süperdi ya :D
Eline bıçağı almış "Yakalayın çocuğuuuuu" diyince baya bi tırstım çocuğu öldürcekler diye ama kendisi öldü :D

Unutmadan tavsiye edeyim, mümkün olabildiğince filmleri alt yazılı izleyin. Yoksa gerçek performansları göremezsiniz. Orjinal dili gibi yok. Tek istisna animasyonlar :)

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Kelebek etkisi film bile değil bence. Ne başı var ne sonu var ne de bir şey anlaşılıyor.

Saçma sapan bir boşluk...

Evet ne başı var ne sonu çünkü izleyenlerin anlamasını istiyorlar izleyip anlayanlarda zaten hem 1. filme hemde 2.filme mükemmel diyorlar :thumbup1::thumbup1:

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
gördüğüm kadarıyla tüm tavsiyeler çok bilindik filmler arasından verilmiş.. Benim vereceğim tavsiye izlediğim en iyi bilim kurgu filmidir. ( Yapay zeka ) mutlaka izlemeni tavsiye ederim

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
gördüğüm kadarıyla tüm tavsiyeler çok bilindik filmler arasından verilmiş.. Benim vereceğim tavsiye izlediğim en iyi bilim kurgu filmidir. ( Yapay zeka ) mutlaka izlemeni tavsiye ederim
Steven amcanın en iyi filmlerinden. Gözden kaçmış.

"mavi peri"

:)

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Sayılan filmlerin çoğu bilimkurgu değil sadece fantastik :D Farkındasınız değil mi?
Stargate
Star Wars ve Star Trek en iyi üç bilim kurgu filmerden. İzlemeyenler için tavsiye ederim. Sonra Planet of the Apes, Total Recall, Robocop, Terminator başlangıç için ideal.

hasand1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
starwars serisi hemde çekildiği sırayla izlenecek, aniMatrix, irobot olabilir. Özellikle starwars bilim kurgunun şahıdır bence.men in black, stargate hem filmi hem diziler, azınlık raporu, terminatör serisi de bilim kurgu sayılır. ancak son zamanlarda bunlara yaklaşan bir bilim kurgu filmi izlemedim. gerçi son zamanlarda pek film de izlemedim ama genellikle fantastik macera da bilim kurgu sevenlerin sevebileceği bir tür.

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sadece Çılgınlığın Ötesinde'yi öneriyorum...
Gerilim ve daha çok bilim kurgu..
İzledikten sonra bir daha izeyeceksin çünkü aradaki sahneler seni çok etkileyebilir:D(yanlış anlaşılmasın sadece aradaki sahneler dediğim kanlı kanlı yarma deşme sahneleri):D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sadece Çılgınlığın Ötesinde'yi öneriyorum...
Gerilim ve daha çok bilim kurgu..
İzledikten sonra bir daha izeyeceksin çünkü aradaki sahneler seni çok etkileyebilir:D(yanlış anlaşılmasın sadece aradaki sahneler dediğim kanlı kanlı yarma deşme sahneleri):D

Cilginligin-Otesinde.jpg

O film bu mu?

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
discrict 9 u izledim hoşuma gitti devamı gelcek zannediyorum :)

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Unutmadan tavsiye edeyim, mümkün olabildiğince filmleri alt yazılı izleyin. Yoksa gerçek performansları göremezsiniz. Orjinal dili gibi yok. Tek istisna animasyonlar :)

altyazılı izledim zaten :)

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33

Haklısın bir yerlerden sözcükler kapıyorsun mimiklere daha uygun sesler daha güzel oluyor :) hem kaynak ta çoğalıyor torrentler falan iyi oluyor o kadar sövüyorum ttnet e ama 340 kb/s ile indirdim discrict 9 u seviyorum torrentleri :D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet bak buda içeriği;

En iyi korku yazarı Sutter Cane,'Mutlak Korku' adlı romanın tek kopyasıyla ortadan kaybolur.Sigorta müfettişi John,kitabı ve yazarı bulmak için araştırmaya girişir.İp uçları onu,'Hobb'un Sonu' isimli esrarengiz bir kasabaya götürür.Daha sonra fark eder ki bu kasaba yazarın kitaplarına konu olan yerdir ve ters giden bir şeyler vardır.Yazarın kitaplarını okuyan herkes birbirlerini öldürüp canavara dönüşürler.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
İzlemek için adım attım bakalım net hızımız kötü :)

evet bak buda içeriği;

En iyi korku yazarı Sutter Cane,'Mutlak Korku' adlı romanın tek kopyasıyla ortadan kaybolur.Sigorta müfettişi John,kitabı ve yazarı bulmak için araştırmaya girişir.İp uçları onu,'Hobb'un Sonu' isimli esrarengiz bir kasabaya götürür.Daha sonra fark eder ki bu kasaba yazarın kitaplarına konu olan yerdir ve ters giden bir şeyler vardır.Yazarın kitaplarını okuyan herkes birbirlerini öldürüp canavara dönüşürler.

Beğendim gibi ama bakalım öteki bitsin buna da el atacam :)

Ama hele bi beğenmiim gösteririm size ben :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161

Öncelikle bu mesaj bir flood değildir. Flood çok kısa süre içersinde arka arkaya mesaj atmaktır. herneyse :)

Film çok özgün bir senaryoya sahipti. 1. dakikasından son dakikasına kadar sürükleyici idi. Bu zamanda özgün konu bulunmuyor. Filme 10 üzerinden 9 veriyorum :)

Filmin devamı bence de gelecek. Filmi anlatmayalım da zevki kaçmasın hesabı :)

Özetlemek gerekirse, Mükemmel bir filmdi :)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle bu mesaj bir flood değildir. Flood çok kısa süre içersinde arka arkaya mesaj atmaktır. herneyse :)

Film çok özgün bir senaryoya sahipti. 1. dakikasından son dakikasına kadar sürükleyici idi. Bu zamanda özgün konu bulunmuyor. Filme 10 üzerinden 9 veriyorum :)

Filmin devamı bence de gelecek. Filmi anlatmayalım da zevki kaçmasın hesabı :)

Özetlemek gerekirse, Mükemmel bir filmdi :)

Torrentlerde uzun süredir var fakat bu filmi sinemada izlemek istiyorum, ülkemizde ki vizyon tarihi ile ilgili bilgisi olan yokmu ?

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
milyoneri izledim şimdi beğenmedim çok açıkçası :) black hawk down izlemek istiyorum ama bulamıyorum :)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
06 Kasım 2009 (Türkiye)

Teşekkürler :) Her yerde farklı bir tarih olarak görünüyordu kimisi 2 ekim kimisi 9 ekim diyordu,bu 2 tarihte geçince tarihler değişmiş ve sanırım asıl tarih olan 6 Kasım bilgisi girilmiş.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Teşekkürler :) Her yerde farklı bir tarih olarak görünüyordu kimisi 2 ekim kimisi 9 ekim diyordu,bu 2 tarihte geçince tarihler değişmiş ve sanırım asıl tarih olan 6 Kasım bilgisi girilmiş.

Bence sinemada izlemek gereksiz bu filmi. Yanlış anlaşılmasın ama bunun nedeni ortada gezenin dvdrip olması ve filmdeki efektlerin sinemaya gerekk kalmayacak seviyede olması. Mevcut alt yazı da sağlam :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet adam çocuğunun ve diğerlerinin kafasına sıkyıor kendine yetmiyor. ve usa army olaya el atar.

Son mesajlar