Banlansak bile forumda gezinme

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
mesela diyelim ben bi konunun mesajına o konu windows 10 iso linki olsun derim ben ona daha iyi performans için korsan iso atarım atıncada kural ihlali olunca banlanıyoruz buarada ben korsan windows 10 kullanıyorum neyse şimdi ben banlanmiyim technopata banlanırsan forumda hala gezine biliyorsun yani konuları okuyup bilgi alabiliyorsun ama mesaj emoji raporlama olmayacak çünkü banlanınca hiç bişey yapamasın shiftdeletede bence banlanınca hala forumda gezinip mesaj okuyabilelim

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
mesela diyelim ben bi konunun mesajına o konu windows 10 iso linki olsun derim ben ona daha iyi performans için korsan iso atarım atıncada kural ihlali olunca banlanıyoruz buarada ben korsan windows 10 kullanıyorum neyse şimdi ben banlanmiyim technopata banlanırsan forumda hala gezine biliyorsun yani konuları okuyup bilgi alabiliyorsun ama mesaj emoji raporlama olmayacak çünkü banlanınca hiç bişey yapamasın shiftdeletede bence banlanınca hala forumda gezinip mesaj okuyabilelim
Gizli sekme açıp gezebilirsiniz.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gizli sekme açıp gezebilirsiniz.
Hocam o iş öyle değil. Arkadaş, ban yedikten sonra hesaptan çıkmadan konu okuma, bildirimlere bakma, özel mesajları okumaktan bahsediyor.

Yani süreli mute gibi düşün, okuyabiliyorsun ama hiçbir yere mesaj yazamıyorsun. Technopat'ta vardı böyle bir özellik, kesinlikle gelmeli. Ayrıca ban yedikten sonra hesaptan çıkam(a)mamız biraz abes kaçıyor.

@Creative @Developer

Not: Etiket sistemi hızlanmış bu arada.

Son düzenleyen moderatör:

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Hocam o iş öyle değil. Arkadaş, ban yedikten sonra hesaptan çıkmadan konu okuma, bildirimlere bakma, özel mesajları okumaktan bahsediyor.

Yani süreli mute gibi düşün, okuyabiliyorsun ama hiçbir yere mesaj yazamıyorsun. Technopat'ta vardı böyle bir özellik, kesinlikle gelmeli. Ayrıca ban yedikten sonra hesaptan çıkamamamız biraz abes kaçıyor.

@Creative @Developer

Nasıl ya ban yedikten sonra hesaptan çıkabiliyorsun ve bahsettiğiniz forumda öyle bir özellik yok

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122

Yani süreli mute gibi düşün, okuyabiliyorsun ama hiçbir yere mesaj yazamıyorsun. Technopat'ta vardı böyle bir özellik, kesinlikle gelmeli. Ayrıca ban yedikten sonra hesaptan çıkamamamız biraz abes kaçıyor.

@Creative @Developer

abicim çok doğru söylüyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var, hatta bir iki gün önce 24 saat yemiştim. Sadece yetkiler kısıtlanıyor.
hep öyle olmuyo ama olduğuda var

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Bence şuan uygulanan daha makul.Çünkü insan bir hata yaptığında hatası ile baş başa kalabilmesi için sadece nefsi ve vicdani bir arada kalmalı ki hatasını anlayıp bu yaptırımı ona neden uygulandığını anlamalı.Eğer sadece konuşma özgürlüğü alınıp kendisi hala buralarda dolaşırsa bu cezaların bir etkisi olmaz.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455
Bence şuan uygulanan daha makul.Çünkü insan bir hata yaptığında hatası ile baş başa kalabilmesi için sadece nefsi ve vicdani bir arada kalmalı ki hatasını anlayıp bu yaptırımı ona neden uygulandığını anlamalı.Eğer sadece konuşma özgürlüğü alınıp kendisi hala buralarda dolaşırsa bu cezaların bir etkisi olmaz.
Mantıklı bir yorum.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
ban yeyince yeni hesap açmak için şu adımları uygulayın
1-akıllılk yapıp ilk hesap açılışında 2 hesap birden açın eğer açmadıysanız 2.adıma geç
2- tarayıcı değiştirin ve vpnye bağlanıp yeni eposta adresi oluşturup onu e posta olarak gösterin
hatta e posta kısmını sallayın ama şifrenizi asla unutmayın 5 dakka sonra yeni hesap;)

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455
1-akıllılk yapıp ilk hesap açılışında 2 hesap birden açın
2- tarayıcı değiştirin ve vpnye bağlanıp yeni eposta adresi oluşturup onu e posta olarak gösterin
hatta e posta kısmını sallayın ama şifrenizi asla unutmayın 5 dakka sonra yeni hesap;)
VPN'ye direkt spam atıyorlar. Bunu sanırsam bilmiyorsun.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,414
1-akıllılk yapıp ilk hesap açılışında 2 hesap birden açın eğer açmadıysanız 2.adıma geç
Tabi onu yapınca biz fark edemiyoruz sanıyorsunuz galiba.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Uçurmanın olayı o zaten :D, havaya uçuyorsun ve forumu göremiyorsun :p