Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler yeni zenUİ services güncellemesiyle bildirim çubuğundan müzik programı kontrolleri tekrardan sağlandı spotify falan sorunsuz çalışıyor

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Zenfone 4'e kurabilen var mı bana yardım etsin

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Şu Zenfone 5 teki ses kayma sorununu çözen varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 5 kullanıyorum şarza takıp çıkarttıktan sonra kendiliğinden %2 lik şarz artışı oluyo mesela %50 oldu çıkartıyorum 5 dk sonra %52 oluyo bunun sebebi nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 5 in bataryası çok kötü diyorlar nerede okusam herkes bütün özelliklerini övüyor ama bataryasını çok fazla kötülüyorlar.
Sizce batarya gerçektende o kadar kötümü. kullananlar lütfen cevaplasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 5 un bataryası nasıl?
Çoğu yerde okudum çok kötü diyorlar sizce öylemidir?
Kullananlar cevaplasın lütfen

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Zenfone 5 in bataryası çok kötü diyorlar nerede okusam herkes bütün özelliklerini övüyor ama bataryasını çok fazla kötülüyorlar.
Batarya cidden berbat kardesimde zenfone 5 var arayuz performansi mukkemmel ama cidden batarya performansi ciddi derecede berbat .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum çok memnunum ısınma fazla yapıyor şarj pek dayanmıyor tabi benim elimden düşmediği için böyle tesadüfen buldum bu kulubude hala çözemediğim şeyler var mesela sevgilimle olan fotografları özel gizli albüm yapmak istiyorum ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim zenfone 5 im var telefon acikken sarj olmuyor kapaliyken oluyor bir bilginiz var mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes senin telefon zenfone 6 mı ? Bendede var zenfone 6 mesaj gelince bildirim ışığında yeşil yanıp sönüyo

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zenfone 5 kullanıyorum şarza takıp çıkarttıktan sonra kendiliğinden %2 lik şarz artışı oluyo mesela %50 oldu çıkartıyorum 5 dk sonra %52 oluyo bunun sebebi nedir
batarya kalibrasyonu yapmalısın, zenfoneasus.com da furkan arkadaşın paylaştığı kalibrasyon makaleleri var.onları uygulamanı öneriyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyatına göre çok iyi telefon... paranız o kadar çoksa gidin 3000 tl ye o telefonlardan alın ama değmez .. süper telefon

E

emre7878

SDN Okuru
Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır zenfone 4 kullanıyorum bu aralar görüşme yaparken karşı tarafa ses çok kötü güdüyor benum sesım dışında nekadar ortam sesi cıcırtı varsa karşı tarafa gifu yor bunun sebebi ne acaba herhangı bu ayarı varmı yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 2 kullanicisiyim mesaj yazarken çıkan dokunma seslerini nerden kapatabilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tek sorun var mikrofon cok kısık bunuda video çekiminde direk görüceksiniz çok dandik bi mikrofon olmuş ses almıyor algilamiyor

jetates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar alalı 2 gün oldu ama zenfone 2 kendi kendine restart atıyor, yeniden başlıyor. bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı acaba? Tamamen rastlantısal oluyor restartlar. 2günde belki 40 kere olmuştur.

zenfone 2 551 ml 4gb ram 16gb sd

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba yaklaşık 11 aydır Zenfone 5 kullanıyorum ASUS uygulamaları,arayüz,gelen güncellemeler güzel ama "gülü seven dikenine katlanır" hesabı bataryası ciddi derecede çok kötü.Mobil veri açıksa geçmiş olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar zenfone 2 de ararken ekran karalıyor çağrı bitmeyincrye kadar açilmiyo naçe yapmam gerek?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Yahu şu son zamanlarda abuk subuk hatalar vermeye başladı sim kart kendi kendine gidiyor dokunmatik çalışmıyor gibi oluyor you tube ses kayma sorunu vardı bir ara düzeldi şimdilerde TV uygylamalarında bir video izlerken oluyor.Şarjı zaten hiç karıştırmıyorum zaten kitkat da ucu ucuna yetişen şarj lolipopta hiç yetmez oldu.Aynı sorunlardan olan başka kimsede varmı sorunları nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
8a08b32fb2a4a1eb0c8d298261343603.jpg

Diğer sorunlarda sıkıntı yokta sim kart sorunu acaip sinirimi bozuyor [emoji35]

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler 3 hafta önce zen 5'imi servise yolladım pili bitti kapandı açtığımda ise sim okumuyordu. Servise yolladım 16.iş günü oldu parça bekliyoruz diyorlar. 2 hafta asusta beklemede kaldı telefon 3.hafta işleme aldılar. Teknik servisi çok kötü çabukluk bakımından. Ayrıyeten anakart, lcd ekranı, sub board'u değişecekmiş. Lcd ekranı bezeli imiş ben kullanırken birşey yoktu ama görmemiş de olabilirim. Bu kadar donanım değişene kadar değişim ürünü verseler daha iyi olurdu bence. Gelirse direk elimden çıkarıcam telefonu iPhone 5-5S alıcam şu 3 haftadır asusla uğraşmaktan bıktım 2 hafta boyunca telefon bizde yok dediler teknosada asusun teslim aldığını söyledi 3.hafta telefon çıktı ortaya. İlgisiz servis sonucu mağdur olan biz..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yahu şu son zamanlarda abuk subuk hatalar vermeye başladı sim kart kendi kendine gidiyor dokunmatik çalışmıyor gibi oluyor you tube ses kayma sorunu vardı bir ara düzeldi şimdilerde TV uygylamalarında bir video izlerken oluyor.Şarjı zaten hiç karıştırmıyorum zaten kitkat da ucu ucuna yetişen şarj lolipopta hiç yetmez oldu.Aynı sorunlardan olan başka kimsede varmı sorunları nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
8a08b32fb2a4a1eb0c8d298261343603.jpg

Diğer sorunlarda sıkıntı yokta sim kart sorunu acaip sinirimi bozuyor [emoji35]

seninde sub boardda sıkıntı var büyük ihtimal servise yolla derdim ama 16.iş günü oldu benim telefon hala yok ortada çok ilgisiz servisi.seninde sub boardda sıkıntı var büyük ihtimal servise yolla derdim ama 16.iş günü oldu benim telefon hala yok ortada çok ilgisiz servisi.

Merhaba arkadaşlar zenfone 2 de ararken ekran karalıyor çağrı bitmeyincrye kadar açilmiyo naçe yapmam gerek?
Yakınlık sensörü otomatik yapıyor çağrı esnasında ekran açılmazsa eğer kilit tuşuna basarsan ekran gelir.

*Ek olarak zenfone 5'in su altı çekimleri su üstünde çeker gibi gayet iyi. İnternetten aldığım 30 TL'lik su geçirmez kılıf sayesinde profesyonel kamerayla dalıyormuş hissi veriyor :lol:

Aktif kullanım max 3.5 saati geçemezsin :)

Zen 6 kullanicisiyim. Mail ile gelen pdf dosyalarini açamiyorum
adobe reader indirirsen sorun çözülür :thumbup1:

Zenfone 2 marka telefon nasıl mesaj sesi degistiriliyo
ayarlar menüsü altında ses ve bildirim olması lazım yada ikisinden biri ordan değiştiriliyor.

Tek sorun var mikrofon cok kısık bunuda video çekiminde direk görüceksiniz çok dandik bi mikrofon olmuş ses almıyor algilamiyor
mikrofonu gayet iyi derecede okul grubunun prova kaydını falan almıştık biz gayet iyi ama bas-tiz dengesi zayıf.

arkadaşlar alalı 2 gün oldu ama zenfone 2 kendi kendine restart atıyor, yeniden başlıyor. bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı acaba? Tamamen rastlantısal oluyor restartlar. 2günde belki 40 kere olmuştur.

zenfone 2 551 ml 4gb ram 16gb sd
çok zaman geçmeden değiştir ürünü 30 gün içinde iade hakkın var.

Başka soru? :lol::lol::lol::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ben zenfone 5 aldım almaz olaydım çok pişmanım almayın kendime s3 bakıyom şu anda ses tuşu büyüklüğü şarjı berbat

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi ben zenfone 5 aldım almaz olaydım çok pişmanım almayın kendime s3 bakıyom şu anda ses tuşu büyüklüğü şarjı berbat
benim ses tuşunda kırılma oldu 2 sefer onun dışında bişeyi yok bence ama şarj konusuna gelirsek bayağı sıkıntılı. Sürekli powerbank ve kablo ile dolaşmaktan sıkıldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar;

ben de subat ayından beri zenfone kullanıyorum ama lolipop güncellemesi gelemedi henuz, kendim yuklememek de istemiyorum, asus ile abglantıya mı geçmem gerek? yoksa hala 4.4.2 olarak kullanan var mı?