Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 5 camı çatladı en hesaplı 150 tl fiyat çekiyorlar daha uygun ne yapabilirim..

salimoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dokunmatik kısmınıda arıyorsundur, iyi ara sade cam 25-50 tl civarıdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben solt ya da sağ alttan yukarı doğru kaydırınca kısayol menüsü geliyordu telefonu yeni aldım de ile uygulaması indirdiğimi hatırlamıyorum o menü şarkı dinlerken vardı şu an yok adını bilmiyorum programın yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben solt ya da sağ alttan yukarı doğru kaydırınca kısayol menüsü geliyordu telefonu yeni aldım de ile uygulaması indirdiğimi hatırlamıyorum o menü şarkı dinlerken vardı şu an yok adını bilmiyorum programın yardımcı olur musunuz

Easy Swipe

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Soranlar için;
Zenfone 5 Lite (A502CG) için lollipop güncellemesi Temmuz'un sonlarına doğru yani bir ay sonra dağıtıma başlanacakmış.

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LOLİPOPU yükledikten sonra telefonda herhangi bir sorun oluyormu ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende zenfone 5 var alalı 3 ay oldu power tuşu bozuldu galiba kapalı telefonum garantiye göndersem yaparlarr mı yoksa kullanıcı hatası deyip geri yollarlar mı bide kaç günde gelir bilgisiolan varsa cvp yazsın lütfen!

volkanzorlu1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus zenfone 2'nin 16 gb lık versiyonları satışa çıktı.Peki aksesuarları ne zaman satışa çıkacak ? Bilgisi olan var mı ?

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bende zenfone 5 var alalı 3 ay oldu power tuşu bozuldu galiba kapalı telefonum garantiye göndersem yaparlarr mı yoksa kullanıcı hatası deyip geri yollarlar mı bide kaç günde gelir bilgisiolan varsa cvp yazsın lütfen!
Asus zenfone 2'nin 16 gb lık versiyonları satışa çıktı.Peki aksesuarları ne zaman satışa çıkacak ? Bilgisi olan var mı ?

Asus'un sitesinden Destek de Canlı Chat var oradan yardım alabilirsin direkt Asus'dan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus Zenfone 5 de güncellemeleri en baştan tek tek yapmamız mı gerekiyor yoksa direk son güncellemeyi yapsak yeterli mi ? Yardımcı olabilir misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu bilgisayara bağla. Zip dosyayı çıkarmadan veya bir dosyanin içine koymadan direk telefon hafizasina at. Telefonu kapatip ac. Ustte bildirim gelecektir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Zenfone 5 almayı düşünüyorum. A500CG, A501CG, A502CG ve T00J gibi modelleri var bunlardan hangilerine yönelmeyim ?

burock77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zenfone 2 1099 tl iken zenfone 5 e 750-800 tl vermek pek akıl karı gıbı gelmıyor. Pek bi fark yok fiyat konusunda bence.

burock77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maksadım ukalalık olarak algılanmasın amacım 200 lira farkla daha guzel donanıma sahip olmasını tavsiye etmek aynı serinin son urunu sonucta.

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
TTnet'ten gittim salak gibi A502CG aldım.
Alırken Asus'un böyle bi modeli olduğunu bilmiyordum. Alınca öğrendim.
Ama kutunun hiçbiyerinde belirtilmemiş lite versiyon olduğu.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
TTnet'ten gittim salak gibi A502CG aldım.
Alırken Asus'un böyle bi modeli olduğunu bilmiyordum. Alınca öğrendim.
Ama kutunun hiçbiyerinde belirtilmemiş lite versiyon olduğu.

Aynen, bende de Ttnetin a502cg modeli var alırken lite sürümü olduğunu biliyordum ama böyle kotu olacağını hiç dusunmemistim (ram, guncelleme felan konusunda)

atlantizzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
zenfone 6 lollipop otag sürümü ne zaman hasta ettiniz lan

E

Ednr

SDN Okuru
Zenfone5 kullanıyorum galerimi gizledim ama bulamıyorum yardim eder misinz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 hafta oldu zenfone5 alalı Birisini aradığım zaman telefonu kulağıma götürdüğümde ekran kapanmıyo ilk başlarda bu sorun yoktu ama sonradan böle oldu napmaliyim

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
2 hafta oldu zenfone5 alalı Birisini aradığım zaman telefonu kulağıma götürdüğümde ekran kapanmıyo ilk başlarda bu sorun yoktu ama sonradan böle oldu napmaliyim

Ekranın kapanıp kapanması sensör ile alâkalı, telefonu fabrika ayarlarına çevir sorun hâlâ devam ediyorsa yazılımlık bir sorun yok donanımsal, garantiye gitmesi lazım.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zenfone5 kullanıyorum galerimi gizledim ama bulamıyorum yardim eder misinz?

Zenui Launcher'in ayarlarında Gizli Uygulamalar var oradan Galeriyi görünür yapabilirsin galeri orada yoksa ayarlar tümünden launcheri bul ve verilerini temizle.