ARMA 3 simgesine tıklıyorum ama oyun açılmıyor

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunu başka bir oyunda da yaşamıştım.Oyunun simgesine tıklıyorum ne bir hata veriyor ne de başka bir şey.Hiç bir değişiklik olmuyor oyun açılmıyor.Yardım edebilecek var mı ?

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kimse yok mu koskoca forumda yardım edebilecek ?

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sorma kardeş bana çok oldu :biggrin: yönetici olarak çalıştır olmadı dosya konumu aç ordan mesela o simge arma 3 exe ise,sen arma 3 launcher a bas ordan açılır belki .işe yararsa launcher ın kısayolunu çıkart ve masaüstündekini sil

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok kardeş sağol ama olmadı.Yönetici olarak çalıştırma şimdiye kadar hiç bi şeyde işe yaramadı neden öyle bi seçenek var bilmiyorum.Sadece cmd'yi yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor :D

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yok kardeş sağol ama olmadı.Yönetici olarak çalıştırma şimdiye kadar hiç bi şeyde işe yaramadı neden öyle bi seçenek var bilmiyorum.Sadece cmd'yi yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor :D
Launcher bulmadıysan yeni crack bulup yapabilirsin

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler yok mu şu sorunun çözümü bir bilen.Çok sıkıldım artık bu sorundan.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Orjinal değilse crack değiştirmeyi dene.

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Denedim kardeş olmuyo valla :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sonunda yaptım.Yabancı sitelerde aradım adını bile duymadığım bi sitede bi crack buldum şansımı deniyim dedim açıldı :D

Reaksiyon puanı
0

Sonunda yaptım.Yabancı sitelerde aradım adını bile duymadığım bi sitede bi crack buldum şansımı deniyim dedim açıldı :D
Kardeşim Rica etsem linki atarmısın ne denediysem olmadı,lütfen linki bana da verirmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim Rica etsem linki atarmısın ne denediysem olmadı,lütfen linki bana da verirmisin?