Anket Anasayfadaki Video Hakkında

Ana sayfadaki video kısmı sizi rahatsız ediyor mu ?

• Evet

Kullanılan: 9 69.2%
  • Hayır

Kullanılan: 2 15.4%
  • Dikkat etmiyorum

Kullanılan: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Arkadaşlar selamlar.

1-2 konu altında bahsetmiştim fakat kimin, ne düşündüğünü pek anlayamadım. Açıkçası ben eski ana sayfa görünümünü daha çok beğeniyordum. Video bölümü olmadan önceki yani. Sadece benim gözüme mi kötü gözüküyor anlayamadım? O yüzden bir anket yapmaya karar verdim. Şu konuyu gören herkes ankete el atarsa sevinirim ki, kimin ne düşündüğünü anlayalım.

Fikrinizi belirtmek istemiyorsanız sadece oy kullanmanız yeterli olacaktır...

Oy kullananlara şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,853
Ben farketmiyorum bile, varlığı hiç dikkatimi çekmiyor. Ama rahatsız olanlar fazlaysa kaldırılabilir.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,922
Uzun zamandır konuşuluyor bu konu, çoğu kişi de rahatsız aslında. Fakat bu kadar şikayete rağmen hâlen video kaldırılmadıysa büyük ihtimalle ofis kalkmasını istemiyordur.

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Uzun zamandır konuşuluyor bu konu, çoğu kişi de rahatsız aslında. Fakat bu kadar şikayete rağmen hâlen video kaldırılmadıysa büyük ihtimalle ofis kalkmasını istemiyordur.

Hocam kimse kusura bakmasın da burası forum. Ofisin ne istediği değil forumda bulunanların ne istediğinin önemli olması lazım. Eğer senin dediğin gibiyse fazla durmaya da gerek yok demektir. O önceden de dediğim gibi ucuz bir şekilde Youtube kanalının reklamı gibi geliyor benim gözüme...

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,639
Şahsen ben foruma sadece forumda açılan konular ve haberler için geliyorum. Haberlerdeki videoları bile izlemiyor sadece okuyorum. Videoları izlemek isteseydim zaten youtube kanalına giderdim. Ama bu şahsi görüşüm tabii ki de buradan videoya gidip izleyen vardır.

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Şahsen ben foruma sadece forumda açılan konular ve haberler için geliyorum. Haberlerdeki videoları bile izlemiyor sadece okuyorum. Videoları izlemek isteseydim zaten youtube kanalına giderdim. Ama bu şahsi görüşüm tabii ki de buradan videoya gidip izleyen vardır.

Ben de onu savunuyorum zaten. Koskocaman SDN'nin, forum sitesinin ana sayfasında Youtube kanalında yayınlanan videolarını koymasına gerek yok. Abone olan zilleri açan her türlü yeni videolardan haberi olacaktır. Ben şahsen SDN videolarını izlemiyorum, ama forum ortamını sevdiğim için burada takılıyorum...

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,380
Ben zaten, SDN YouTube kanalına üyeyim, ordan izliyorum, kaldırılmasını isteyen çoğunluk varsa kaldırılabilir, son karar forum yönetimine kalmış.