Amazon'dan Türkiye'ye bilgisayar teslimatı oluyor mu?

After_Life

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar AMAZON'dan Türkiye'ye bilgisayar Teslimatı oluyor mu ? Lütfen yardım edin arkadaşlar..

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
75 Euro üstü geçmez gümrükten takılır

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Sayfanın alt kısmında şöyle bir ibare var ise gönderirler.
Shipping: This item is also available for shipping to select countries outside the U.S.

Pargalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amazon'dan herhangi bir elektronik ürün getirtemezsin adres kısmında Türkiye'yi seçince gönderemeyeceklerini belirten uyarı geliyor ama e-bay üzerinden alışveriş yapabilirsin.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ürün gelmediği zaman ücreti geri verme gibi durum var mı ben daha önce 15$ ebaydan mp3 player aldım 15 günde ulaşır denildi 2 ay oldu gelmedi parada yalan oldu mp3 de artık hiç alışverişim olmadi :(

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Şimdi 1. Amazon satmaz, Türkiye'ye sadece kitap gönderiyorlar, CD filan yolluyorlar, ama elektronik eşya yollamıyorlar. 2. Amazon'dan alıp bir aracı yardımı ile Türkiye'ye göndertebilirsiniz ama bu durumda da kesinlikle gümrüğe takılırsınız. Gümrük bedelleri ucuz olmaz, uğraştığınıza değmez ve sonuçta pişman olursunuz. Türkiye'de aldığınız ürünün garantisi de olmayacağı için problem daha da büyür. Kendiniz getirebiliyorsanız ya da bir tanıdırığınız var ise tavsiye ederim, ama bu durumda da Türkiye'de aynı modelin klavyesini bulmanız lazım Q klavye için... Bilmem anlatabildim mi?