Yardım Call of Duty MW3'te Connection Failed Hatası

TARIKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Call of Duty MW3'te geçen girdiğimde giriyordu. Şimdi bu hatayı veriyor, bir de otuna 45 dolar verdim. Bunun çözümü yok mu?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    35.4 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen moderatör:

vigilantemre

Super Moderator
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,843
call of duty mm3 de geçen girdiğimde giriyordu şimdi bi hatayı veriyor oyuna bide 45 dolar verdim bunun çözümü yokmu
Ağ bağlantınızda problem yoksa, büyük ihtimalle güvenli internet servisi aktiftir, internet servis sağlayıcınızdan bu servisi kapattırarak ya da VPN kullanarak sorunu aşmayı deneyebilirsiniz.

TARIKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ağ bağlantınızda problem yoksa, büyük ihtimalle güvenli internet servisi aktiftir, internet servis sağlayıcınızdan bu servisi kapattırarak ya da VPN kullanarak sorunu aşmayı deneyebilirsiniz.

İnternetini restleyip tekrar girmeyi denedin mi?
Denedim, olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sağlayıcısından kapadım ama yine olmadı.

vigilantemre

Super Moderator
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,843
VPN ile dener misiniz hocam, yine açılmazsa sorun oyun tarafındaki sunuculardan kaynaklıdır.

Bu arada unuttuğumuz bir şey daha var, güvenlik duvarı oyunun ağ erişimini engelliyor olabilir, oradan da izinleri kontrol etmeniz iyi olur.

TARIKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VPN ile dener misiniz hocam, yine açılmazsa sorun oyun tarafındaki sunuculardan kaynaklıdır.

Bu arada unuttuğumuz bir şey daha var, güvenlik duvarı oyunun ağ erişimini engelliyor olabilir, oradan da izinleri kontrol etmeniz iyi olur.
En son dediğinizi nasıl yapacağım?