AKK'dan Kurtuluyoruz!

Reaksiyon puanı
16,118
4475379697.png

daha kötüsünü de gördüm turbo çalışmıyor kullandın diyor salaklar ben olsam basma sınırı koymazdım.
4475386863.png

upload ve ping ile ilgili düzeltme gerekiyor kulak çekmek lazım.

Vincenzolaquint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN haberine taşımıştı bizi. Forumdan da destek bekliyoruz arkadaşlarım :)

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Verildi diye biliyorum.Ben demiştim o kadar kolay olmaz diye.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ne oldu? En son baktığımda kurtulmaya çalışıyordunuz :p

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Akşama korsancılık yapmıyorsan, 50 Gb yeter de artar bile :))

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Adil kullanimi birak 2 kat yuksek hizda lazim mesela 8 mbs parasiyla 16 almak 😄 bende 8 mb net var fakat (kotasi dolmasa bile) saniyede 300 taş çatlasa 400 indiriyor.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Akk nin kalkmasından yanayım ve bu konuda destek sağladım. Konunun açıldığı 29-05-2015, 19:25 o günden ---> 18 Temmuz 2015 Cumartesi bu güne değişen bir durum oldu mu? merak ediyorum.

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu konuyu Donanımhaber'de en başında açıldığından beri destekledim hatta orada konuyu kilitlediler vs olaylar oldu. Emre belli işte yapamıyorsan kampanyayı işini bilenlere devret. 170 k küsür imza topladın bir şey yapamıyorsun işte. Çocukça yok afiş basalım vs gibi oyunlar çıkarıyorsun milletin başına. Yaptığın afişte ortada :
0kbQJW.jpg

Cidden yazık verilen emeklere...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bir kampanya nasıl çöpe çevrilir bunu izledik burada da.

asdasasaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar herkeze bencede ve milyonlarcası için AKK dediğimiz şey kalkmalı ben bir vın kullanıcısı olarak 128 kbps hızla kullanıyorum 3 mbit bana çok hızlı geliyor bu yavaş internete göre diye düşünüyorum akk kaldırılmayacaksada AKK 100 GB olabilir AKK bitince 3 mbit hız sınırı 6 mbit olabilir ve internetimiz en azından oyun değilde video,flash oyun,serverlerde oyun oynayabilmek için yeterli olabilir yaklaşık 3G 8-11 mbit alabiliriz ve AKK Kalkmasa ve önceki dediğim olabilir ama Youtuberler için tabii ki AKK nin kalkmasını isterim bence akk kalkmalı yada akk yükseltilik akk bitince hız sınırı yükseltilmeli...

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar herkeze bencede ve milyonlarcası için AKK dediğimiz şey kalkmalı ben bir vın kullanıcısı olarak 128 kbps hızla kullanıyorum 3 mbit bana çok hızlı geliyor bu yavaş internete göre diye düşünüyorum akk kaldırılmayacaksada AKK 100 GB olabilir AKK bitince 3 mbit hız sınırı 6 mbit olabilir ve internetimiz en azından oyun değilde video,flash oyun,serverlerde oyun oynayabilmek için yeterli olabilir yaklaşık 3G 8-11 mbit alabiliriz ve AKK Kalkmasa ve önceki dediğim olabilir ama Youtuberler için tabii ki AKK nin kalkmasını isterim bence akk kalkmalı yada akk yükseltilik akk bitince hız sınırı yükseltilmeli...

Google translate ile yazdın sanırım ? 3G'de 10 megabit Adil kullanım hızı ha ? İyi güldürdün. :lol:

Vincenzolaquint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım başarılı olursunuz ama 2-3 aydır aynı tas aynı hamam. Hayırlısı...
Aynı tas aynı hamam demeni gerektirecek ne oldu Meridian? Daha dün kapsamlı bir AKK DOSYASI hazırladık gereksizliğini ve nasıl kullandıldığını göstermek için. Yıllarca sürmüş bir uygulamayı 1-2 ayda nasıl kaldırılması bekleniyor, bu şekilde yükleniliyor anlam veremiyorum doğrusu

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Aynı tas aynı hamam demeni gerektirecek ne oldu Meridian? Daha dün kapsamlı bir AKK DOSYASI hazırladık gereksizliğini ve nasıl kullandıldığını göstermek için. Yıllarca sürmüş bir uygulamayı 1-2 ayda nasıl kaldırılması bekleniyor, bu şekilde yükleniliyor anlam veremiyorum doğrusu
Arkadaş burada elle tutulur gözle görülür birşey göremediği ve bizimde göremediğimiz için öyle dedi ve haklı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
@Vincenzolaquint O pdfdekilerin hepsi boş muhabbetler. Faso fiso. Bilinen şeyler. Çözüm yolları nerde ? Nasıl kaldırtılacak? Neyse birşey çıkmayacak.

Vincenzolaquint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Vincenzolaquint O pdfdekilerin hepsi boş muhabbetler. Faso fiso. Bilinen şeyler. Çözüm yolları nerde ? Nasıl kaldırtılacak? Neyse birşey çıkmayacak.
Boş muhabbetler mi? Sevgili Lazz, lütfen emeğe saygı göstermeyi unutmayın. Emeğe saygıyı geçtim yapılacak işlerde yardımcı olmayacaksanız köstek de olmayın. Sevgiler