TTNET Adil Kullanım Kotası Kaldırmak İçin Destek

Arsenon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba buraya başka bir forumdan geldim bilindik bir forum sitesi siteyi vermek yasakmı değilmi bilmiyorum akkyi kaldırmak için elimizi taşın altına koyma zamanı gelmedimi sizce bulgarsitanda sınırsız 50 mps akk siz interneti 15 tl ye denk gelirken neden 200-300 gibi fahiş fiyatlar ödeyelim hali hazırda alt yapı kaldırmaz dediler fakat IPTV(tivibunun yayın yapmak için kullandığı uygulama)akksiz ve altyapı çok güzel kaldırıyor lütfen arkadaşalr olmaz demeyin zamanında 1 den 3 mbs çıktı artık bu devirde oyunların 50-60 gb olması bile ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor lütfen karamsarlığa kapılmadan destek verelim
009BEDA629FA7B670471BE32970841BA.png

Ekli dosyayı görüntüle 10864Ekli dosyayı görüntüle 10864Change.org: https://goo.gl/5YQbl7
Selamlar arkadaşlar,
Büyük bir işin ortasındayız ve hızla ilerliyoruz.
AKK yi bilmeyeniniz yoktur herhalde. Namı diğer Adil Kullanım Kotası. "İnternetin Kotasız Kotası" diyoruz bizde ona!
Neden mi? Kotayı geçince para veriyorduk şimdi ise hızımız yarıdan fazla kesiliyor ki zaten verdikleri hız ne kadar :)
Arkadaşlar 1 gün geçmedi ki 100 imzayı geçtik ve bunun kaldırılmasını artık istiyoruz.
s10.gif

Geçen senelerde aynı kampanya 1mb/s hızı 3mb/s ye çıkardı ve başarı örnekleri çok.

Sizden ricam 2dk'nızı ayırıp imza atmanız ve paylaşmanız. Gerçekten tüm gamerler dizikolikler hd izlemekten korkan bizler için AKK 'nin kaldırılması dönüm noktası olacaktır
flag.gif
s15.gif

Atanlar attım diyip beyin fırtınası yapabiliriz
s1.gif

Sakın ümitsizliğe kapılma! Susmadıkça her şey mümkündür!
s1.gif

İlgili onedio içeriği Daha büyük kitlelere ulaşmak için Onedio'ya da içerik hazırladım umarım yayınlanır
s1.gif

Tıklayın ve kampanyada yerinizi alın

Herkesten farklısınız arkadaşlar ki susmak yerine bir şeylerin değişmesine seyirci kalmıyorsunuz!
s8.gif
claps.gif

8AEA766A6FB5EE1C8E956C30952DFEC4.gif

Geçen senelerden başarının ekran görüntüsü, ümitsizliğe düşmemek için
s1.gif

Arkadaşlar biraz da sosyal medyadan sesimizi duyurmak için sayfa açtık.
desteklerinizi ordan da alabiliriz güzel bir ortam oluşmuş olur
tyson.gif

Facebook'ta biz

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Destek olalım ancak boşa kürek. Bu sistem böyle gider, çünkü baştakilerin dur diyeceği yok..

Arsenon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haklısınız fakat bu kervan nereye kadar böyle devam edecek yapabileceğimiz bişeyler olmalı şu seçim arefesinde gençler olarak sesimizi duyurabilirsek işe yarayacağını düşünüyorum artık steam indirimlerini beklemez oldum bir oyunu 1 gün gibi bir sürede indirmekten bıktım işe yarar veya yaramaz en azından denemiş oluruz değilmi :)

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Destek olaım olmasınada, hizmet kalitesini artırmak yerine, milletin üzerinden daha fazla nasıl kazanırım diye düşünen zihniyetler oldukca çok zor.
TTNET'in bayilerinin camında, " Sınırsız İnternet 49TL" yazıyor. İçeriye giriyorum, yok telefon olmadığı için yalın parası, yok öğrenci olmadığın için şu parası, bu parası süte katılan su parası falan. En az fatura tutarı 50GB sınırsız yalın, 75TL'ye kadar çıkıyor.
Yav ver işte 50GB sınırsız yalın interneti 35TL'ye kullanmayan kalmasın. Sanki bu fiyata verince kazanmıyacak mısın? Hemde fazlası ile kazanacağını herkes biliyor. Ama o zaman beyefendiler 24 ayar değilde 14 ayar altından yapılmış klozet kullanırlar. Yazık olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evde 3 kişi gta5 oynamak istiyoruz. 600 tl verdik ama rezil oluyoruz AKK yüzünden.