Soru acer extensa 15 bilgisayar oyun kabiliyeti

Dark Wolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamlar arkadaşlar aşağıdaki bilgisayarı aldım . Oyun ve güç kapasitesi olarak nasıl sizce bu bilgisayar. NFS Unbound , Assassin's Creed , Pes 2021 gibi kaliteli oyunlar oynamak istiyorum . FPS kasma gibi derdim yok oyunları akıcı sekılde normal ayarlarda oynasam yeter. sizce nasıl ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
Oyun ve güç kapasitesi olarak nasıl sizce bu bilgisayar. NFS Unbound , Assassin's Creed , Pes 2021 gibi kaliteli oyunlar oynamak istiyorum .
Evet oynatır o oyunları. Ürün güzel ürün. Ama biraz pahalıya almışsınız gibi.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958

Görkem hocamın attığı linkteki gibi fiyattan aldıysanız eğer bütçenize göre daha güzel laptoplar mevcuttu.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Geceden sabaha noluyo cidden anlamak garip bizim ulkeyi. Ben dun gece atarken onerdigim Acer 12.5K'ydi. 1 gecede 2K zam yemis saka gibi dolar mi artti :D

Dark Wolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu fiyata aldiysaniz biraz yazik olmus.

Hayır 11.500 civarına aldım freedos olarak bir gün sonrasında bin TL gibi zamlandi aldığım yerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet oynatır o oyunları. Ürün güzel ürün. Ama biraz pahalıya almışsınız gibi.
Dediğim gibi biraz uygun aldım sayılır 11.500 civarına anladığım kadarıyla güzel fiyat güzel ürün şu anlık .

Geceden sabaha noluyo cidden anlamak garip bizim ulkeyi. Ben dun gece atarken onerdigim Acer 12.5K'ydi. 1 gecede 2K zam yemis saka gibi dolar mi artti :D
Her zaman dediğim gibi Türkiye'de birşey alınacak ve indirim beklenecekse en iyi zaman o an çünkü her türlü sonrasında zamlaniyor

Görkem hocamın attığı linkteki gibi fiyattan aldıysanız eğer bütçenize göre daha güzel laptoplar mevcuttu.
Teşekkür ederim yardımınız için ?