800-1000 TL Arası Telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
Android 10 gelmeyecek sonuçta ;)
Xioami 2013'de tanıtılan MİUİ5 ile gelen Mİ2'ye bile Miui9'u verdi. Android 10 olarak alır mı bilemem ama Xioaminin asıl vurucu darbeyi yaptığı miui güncellemerlini alacak ve Apple'ın iOS sürümleri ile iPhoneları bitirdiği gibi cihazlarını bitirmeyecek daha onları olabildiği kadar iyileştirecek.

alprn90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Forumda xiaomi veya reedmi kullananlar mı öneriyor yoksa videoları izleyip onlara göremi yorum yapıyorsunuz bilmiyorum.General mobileden uzak dur demiş bir arkadaş kardeşim ben 4g ve gm 6 kullandım gündelik işlerimi götürüyordu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yeni nokialardan hoşuna gidene bakabilirsin.Garantisi olmayan değişik cihazlara ve ikinci ele yönelme.

Huawei de kullanıcı dostudur tecrübelerime dayanarak söylüyorum konforlu diğerlerine göre.
Ben gm discovery 2+ kullandım 1 sene 3 senede gm elite kullandım hala kullanıyorum kendim kullandığım için sizede tavsiye etmiyorum

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben gm discovery 2+ kullandım 1 sene 3 senede gm elite kullandım hala kullanıyorum kendim kullandığım için sizede tavsiye etmiyorum
Discovery veya elit önerecek halimiz yok zaten.

Öldürücü darbe mi hahahahahaha

Son düzenleme:

zetkinlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
gm den uzak durun kendini apple gibi sanıyor ve daha da kötüsü kullananlar pişmanlıklarını söylüyolar. servisi iyi olsun dersen vestel önerebilirim :D
Ben 2-3 yıldır kullanıyorum o kadarda büyük sıkıntıları yok, tabi oyunlarla pek aram yok onu da eklemek isterim.