800-1000 TL Arası Telefon

saidomilito123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir kaç yerden araştırdım bence en iyi seçenek General Mobile gm5 plus başka önerileriniz var mı

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Isınma sorunu ve soket sorununu çok fazla kişiden duydum ben pek tavsiye etmiyorum redmi note4 @Murat Burç kullanıyor internetten alma çekincen varsa kendisine sorularını sorabilirsin 1000 tl altı en iyi telefon başka cihaz öneremiyorum çünkü bataryası stabilitesi çok iyi istanbuldaysanızda elden alabileceğiniz yerler var. p9 lite 2017 hafıza sorunu yaşamam diyorsanız bir başka alternatif olarak bakabilirsiniz kullananlardan olumsuz bir geri dönüş duymadım

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
LENOVO MOTOROLA MOTO G5 inceleyebilirsin oyunlarda yetersiz kalabilir ama genel kullanımda 3gb ram ile fiyatı ile fena değil gibi. Oyun önemliysel 1100 tl bandına yönelmek mantıklı olabilir.

saidomilito123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LENOVO MOTOROLA MOTO G5 inceleyebilirsin oyunlarda yetersiz kalabilir ama genel kullanımda 3gb ram ile fiyatı ile fena değil gibi. Oyun önemliysel 1100 tl bandına yönelmek mantıklı olabilir.
Öyle aşırı oyun oynamıyorum işte arada dls fifa vb ayrıca Gm5 plus hakkında düşencen nedir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de arkasını falan beğenmedim Moto g5 in

Son düzenleme:

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
bütçe arttırabiliyorsan tabiki p9 lite 2017 veya samsung j7 prime

alprn90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gm 5 plus tavsiye etmem ben kullanıyorum sana tavsimem xiaomi note 4 alabilirsin bende düşünüyorum casper m3 alabilirsin hepsi buradada indirimde , j5 prime . lenovo k6 note a bakabilirsin

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,552
gm den uzak durun kendini apple gibi sanıyor ve daha da kötüsü kullananlar pişmanlıklarını söylüyolar. servisi iyi olsun dersen vestel önerebilirim :D

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
İstanbul da isen eminönü doğubankta Xiaomi satıyorlar oradan Redmi note 4 veya A1 almanı tavsiye ederim. Hatta bazıları taksit bile yapıyor.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,552
İstanbul da isen eminönü doğubankta Xiaomi satıyorlar oradan Redmi note 4 veya A1 almanı tavsiye ederim. Hatta bazıları taksit bile yapıyor.

doğubanka güvenilir mi hiç ya :D migros, carfouresa yok mu , bir sürü mağaza var zaten satan.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
P9 Lite önereyim bende. İyi bir seçim olur fikrindeyim.

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
doğubanka güvenilir mi hiç ya :D migros, carfouresa yok mu , bir sürü mağaza var zaten satan.
Arkadaşa aldık bir sıkıntı olmadı ben internetten KVK garantili aldım o elden almak istedi oradan aldık. delta garantisi var hatta taksit yapan bile vardı ama nakit olduğu için taksite girmedi.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,552
Arkadaşa aldık bir sıkıntı olmadı ben internetten KVK garantili aldım o elden almak istedi oradan aldık. delta garantisi var hatta taksit yapan bile vardı ama nakit olduğu için taksite girmedi.
hocam inşALLAH bi sıkıntı olmaz ama iade etmek istesen başın ağrır yani...

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Forumda xiaomi veya reedmi kullananlar mı öneriyor yoksa videoları izleyip onlara göremi yorum yapıyorsunuz bilmiyorum.General mobileden uzak dur demiş bir arkadaş kardeşim ben 4g ve gm 6 kullandım gündelik işlerimi götürüyordu.

Yeni nokialardan hoşuna gidene bakabilirsin.Garantisi olmayan değişik cihazlara ve ikinci ele yönelme.

Huawei de kullanıcı dostudur tecrübelerime dayanarak söylüyorum konforlu diğerlerine göre.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Forumda xiaomi veya reedmi kullananlar mı öneriyor yoksa videoları izleyip onlara göremi yorum yapıyorsunuz bilmiyorum.General mobileden uzak dur demiş bir arkadaş kardeşim ben 4g ve gm 6 kullandım gündelik işlerimi götürüyordu.

Yeni nokialardan hoşuna gidene bakabilirsin.Garantisi olmayan değişik cihazlara ve ikinci ele yönelme.

Huawei de kullanıcı dostudur tecrübelerime dayanarak söylüyorum konforlu diğerlerine göre.
Ben SD625'li redmi note 4 kullanıyorum herhangi bir iphonenin ulaşamayacağı 3 günlük bir pil ömrü ve 2 aylık iOS 11 yüklü iPhone 6den çok net bir şekilde daha hızlı daha akıcı daha sorunsuz ve çok çok daha işlevsel bir arayüze sahip.
Fiyatı da 1000 TL civarlarında

Var mı itirazın?

Son düzenleyen moderatör:

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Redmi Note 4 gider. P9 Lite 2017 de fena telefon değil.

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben SD625'li redmi note 4 kullanıyorum herhangi bir iphonenin ulaşamayacağı 3 günlük bir pil ömrü ve 2 aylık iOS 11 yüklü iPhone 6den çok net bir şekilde daha hızlı daha akıcı daha sorunsuz ve çok çok daha işlevsel bir arayüze sahip.
Fiyatı da 1000 TL civarlarında

Var mı itirazın?
Aslanım iphone larla çok haşır neşirim 6 da performans kaybı söz konusu değil ;) Kamerası nasıl güzelmi telefonunun :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslanım iphone larla çok haşır neşirim 6 da performans kaybı söz konusu değil ;) Kamerası nasıl güzelmi telefonunun :D:D
6 yamuluyor :D Bugün elime 2 aylık iOS 11 yüklü 6 geçti. Güç tasarrufu falan cart curt herşeye dikkat ettim cihaz gerçekten ytamuluyor dahası yok. :D :D
1000 TL'lik cihazdan doğru dürüst bir kamera performansı bekleyecek kadar insafsız değilim fakar 2000 TL'lik 6'dan akıcı ve pili sanırım onu 4'e 5'E belki daha fazlaya katlıyor. :D

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Artılar ve eksiler mevcut.Murat herzamanki gibi azınlık olan eksiyi yüceltmekle meşgul.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Artılar ve eksiler mevcut.Murat herzamanki gibi azınlık olan eksiyi yüceltmekle meşgul.
iPhone 6'nın bir amiral gemisi olması sebebiyle kamerasının iyi olduğu her halükarda açık. Redmi Note 4 aynı Türkiye'de olduğu gibi çok ucuz. Fakat aynı zamanda alınmış ve tüm güncellemelerin yapıldığı iki cihazda Redmi Note 4 çok daha performanslı çalışıyor. Hız testi yaptım Redmi Note 4 36 saniyede 6 58 saniye bitirdi sorun burda 6nın 58 saniyede bitirmesi değil gerçekten kasıyormuş hissini vermesi ve evet kasıyor.
Redmi Note 4'ün pili 4-5 kat daha iyi, yine denedim Redmi Note 4'ün parmak izi emin olun 6S'den daha iyi çalışıyor bunu deneyip görmek lazım anlık çalışıyor. Performansı 6'dan iyi. Arada tam 1000 TL fark var. Redmi Note 4'ün ekranı da iyi ayrıca. Arada 1000 TL fark var dedik. O 1000 TL'ye kompakt makine alınır olmadı 1500 daha katılır DSLR makine bulunur fotoğrafçılığı amatör bir adım atılır. 6'nın üstün denilebilecek tek noktası kamera iken eksiden bol bir şey yokken neyi yücelteyim?

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Aslanım hız testi dediğin şey okuma yazma hızına bağlıdır.Yaşlanma payının ne olduğunu anlayabileceğini sanmıyorum zaten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslanım hız testi dediğin şey okuma yazma hızına bağlıdır.Yaşlanma payının ne olduğunu anlayabileceğini sanmıyorum zaten.
Yaşlanma payı? 2 aylık cihaz diyorum 2 aylık daha ne olsun? :D Mesela diyelim ki Redmi Note 4'de daha iyi depolama kullanılıyor ki imkanı yok iPhone 6 amiral gemisi zamanının en iyi depolamalarından birine sahip. :D
Ayrıca verdiğim para 2000 TL. Redmi Note 4'ü geçtim iPhone 6'dan daha hızlı Asusun Zenfone 3'ü, Lenovonun P2'si ve Moto Z'si iPhone 6'dan daha ucuzken 2 aylık olmasıan rağmen düşük performans gösteren cihaız niye alayım. İphone 6nın performans oalrak artısı ne? :D

Aslanım falan filan sözlerinze dikkat edin bence :D

Son düzenleyen moderatör:

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sözlerimi seçerek yazarım herzaman.Ama mod olup attığım şikayeti ifşa eden birisi saygı beklemesin.Eski cihaz 6 dediğim gibi uygulamayı 1 saniyede değil 3 saniyede açsın sorunsuz çalıştırıyormu? çalıştırıyor.Konforlu hissettiriyormu?hissettiriyor. Bunlar çok daha önemli dostum youtubeden uygulamaları açıp test yapıyorsun saçma sapan fanboyluk taslıyorsun biraz çeki düzen ver kendine.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sözlerimi seçerek yazarım herzaman.Ama mod olup attığım şikayeti ifşa eden birisi saygı beklemesin.Eski cihaz 6 dediğim gibi uygulamayı 1 saniyede değil 3 saniyede açsın sorunsuz çalıştırıyormu? çalıştırıyor.Konforlu hissettiriyormu?hissettiriyor. Bunlar çok daha önemli dostum youtubeden uygulamaları açıp test yapıyorsun saçma sapan fanboyluk taslıyorsun biraz çeki düzen ver kendine.
Redmi Note 4'ün konforlu hissettirmedğini rahat ve sorunsuz çalışmadığını nerden biliyorsunuz? Neye göre iddai ediyorsunuz? :D Ben iki cihazı yanayan kıayaslamış biri olarak söylüyorum redmi Note 4 her konuda önde sadece açma değil çalıştırma uygulama içi geçişler de de önde. Ha şu var Apple A8 işlemcisi daha güçlü. Video düzenleme, resim işleme konusunda haliyle önde e bir zahmet önd olsun. :D
Siz iOS'u ne sanıyorsunuz yahu? :D Her şekilde ve her koşulda üstün olduğunu mu sanıyorsunuz? :D Hiçte öyle değil.
Yalnız dikaktıiniz çekmek istiyorum kıyasını yapptığımız cihazlrdan Redmi Note 4 6'nın yarona fiyatına satılıyor. :D 300 TL garanti payı verleim hatta 1100e KVK garantili var arada 900 TL fark var. Hadi 1800'e 6 bulunuyor diyelim 700 TL fark var bunu da dikakte alıyorsunuzdur herhalde :D