2d android uygulama yapmak

hallequin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2d android uygulama yapmak /modansak istiyorum ama hangi programlari ve hangi kaynaklari kullanacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

taxim2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Download Android Studio and SDK Tools | Android Developers linkinden Android Studio'yu bedava olarak indirebilirsin. Sonrada Getting Started | Android Developers linkinden programin bizzat kendine ait olan resmi dersleri tek tek takip edebilirsin. Biraz sabirla bir kac saatte eminim cok guzel seyler ortaya cikarabilirsin :) Bunlari orta seviye Ingilizce bilgin var sayarak paylasiyorum, eger yoksada sorun degil, yinede zorla bu sayfalari, temelinden temizce hem Ingilizcen hem de Android gelistiriciligin gelisir. Kolay gelsin :)

hallequin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Download Android Studio and SDK Tools | Android Developers linkinden Android Studio'yu bedava olarak indirebilirsin. Sonrada Getting Started | Android Developers linkinden programin bizzat kendine ait olan resmi dersleri tek tek takip edebilirsin. Biraz sabirla bir kac saatte eminim cok guzel seyler ortaya cikarabilirsin :) Bunlari orta seviye Ingilizce bilgin var sayarak paylasiyorum, eger yoksada sorun degil, yinede zorla bu sayfalari, temelinden temizce hem Ingilizcen hem de Android gelistiriciligin gelisir. Kolay gelsin :)
Teşekkürler hocam çok saolun

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
App İnventor deneyebilirsin. Henüz kendim denemedim. Androit ve Windows için sürümleri var, kendi sitesinde Video anlatımları var. Üyelik gerektiriyor ve de bir Andorid cihaz gerekiyor, okuduklarımdan bunları anlayabildim.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Eğer oyundan bahsediyorsanız Cocos2dx veya Unity kullanabilirsiniz.