Soru Unityde Yaptığım Oyunu Nasıl Android'e Atarım

Katilmen3450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar unityde bir oyun projem var v onu android olarak build aldım ama telefona nasıl atacağımı bilmiyorum APK olarak telefona nasıl atabilirim yani hangi klasöre atmam lazım cevaplarsanız sevinirim

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Bağlantı kablosu ile sd kart veya dahili depolama biriminde yeni bir klasör oluşturup atabilirsiniz.

Katilmen3450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bağlantı kablosu ile sd kart veya dahili depolama biriminde yeni bir klasör oluşturup atabilirsiniz.
Telefonumun markası Redmi 9t acaba oyunun apksını downloads klasörüne atsam indirilenler klasöründen bulup indirsem çalışır dimi yani yeni bir klasör oluşturursam o klasörü nereden bulabileceğimi bilmiyorum birde telefona herhangi bir zarar vermez dimi

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Telefonumun markası Redmi 9t acaba oyunun apksını downloads klasörüne atsam indirilenler klasöründen bulup indirsem çalışır dimi yani yeni bir klasör oluşturursam o klasörü nereden bulabileceğimi bilmiyorum birde telefona herhangi bir zarar vermez dimi
Evet bulmak açısından öyle yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun vereceğini düşünmüyorum sıfırdan kodladıysanız

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
56
Unity'de projenizi Android için build aldığınızda, bir APK dosyası oluşturulur. Bu genellikle proje klasörünüzün içinde "Build" veya "Output" adlı bir klasör altında bulunur.