2000 TL telefon önerisi

hsyngkce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2000 tl ye alınabilcek en iyi telefon nedir kamera önemli

hsyngkce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
rakipleri nelerdir peki bu telefonun

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Oneplus 5 alanlarda kronik sorunlar başgösteriyormuş.Xiaomi mi 6 kullanıyor ve şiddetle öneriyorum

hsyngkce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim oneplus 5 i deniycem

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Jelly efect filan diyorlar ve şikayetler mevcut forumlarda muhakkak araştır öyle al.Sallama filan muhabbetine girmicem hiç iyice araştır kardeşim sen.Baktin hoşuna gitti al.Anti reklamcilara takılma.Ben kullanan biri olarak öneriyorum.Hayatinda savunduğu telefonu görmeyenler olabilir.Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Jelly efect filan diyorlar ve şikayetler mevcut forumlarda muhakkak araştır öyle al.Sallama filan muhabbetine girmicem hiç iyice araştır kardeşim sen.Baktin hoşuna gitti al.Anti reklamcilara takılma.Ben kullanan biri olarak öneriyorum.Hayatinda savunduğu telefonu görmeyenler olabilir.Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun.
Jelly efect kronik bir sorun değildir ilk önce bunun ne olduğunu araştırmanızı öneririm.OnePlus 5 alan binlerce insan var bir tane kötü yorum görmedim isterseniz Hepsiburada'ya girip bakabilirsiniz.Hadi onları geçtim telefon çıkalı uzun zaman oldu 1 tane bunla ilgili haber görmedim.Kullanan yabancı editörler var onlar dahil herhangi bir sorun ile karşılaşmadıklarını söylüyorlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
20-30 OnePlus 5 kullanıcısının özellikle bu konuda yorumlarını okudum. Bazıları az çok diyor bazıları da unututtm gittim bazıları ise yok bunda jelly falan diyor. :D

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
kamera çok önemliyse s7 alın derim.ama one plus 5'te memnun edecektir.

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
2000 TL civarı bütcem var

İPHONE 6 32 GB
HUAWEİ P10 64 GB
XİAOMİ Mi6 64 GB
SONY XPERİA XZ 32 GB
Bu dört model arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen moderatör:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
Pek güvenmi̇yorum i̇thalatçi garanti̇ ve yazilim sikintilari çikabi̇li̇yormuş i̇lerde beni̇ uzun süre götürecek telefon almam lazim..

Hayır hiçbir sıkıntı yok bir sürü kullanıcı var eğer illahaki TR istiyorsanız Sony XZ işinizi görür

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Xiaomi 6 olmazsa ikinci mode olarak hangisi olsun?

M

Murat Burç

SDN Okuru
2000 TL civarı bütcem var

İPHONE 6 32 GB
HUAWEİ P10 64 GB
XİAOMİ M6 64 GB
SONY XPERİA XZ 32 GB
Bu dört model arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
6'yı at çöpe gitsin. P10 ile XZ aynı güçte. Mİ6 bunlardan daha güçlü. Mİ6'ya güvenip ithalatçı alabiliyorsan HTC U11 veya OnePlus 5 al bunlar seni uzun ıllar götürür.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
5 derken ortalama anlamında söylemiştim keza iphone 6 ve sony xperia xz uzun süre neden dayanmaz ?

Donanımları geri şimdiki yeni çıkan cihazlara göre daha kısa ömürlülüler XZ sizi maksimum orta sıkıntılı 2 sene götürür

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
6'yı at çöpe gitsin. P10 ile XZ aynı güçte. Mİ6 bunlardan daha güçlü. Mİ6'ya güvenip ithalatçı alabiliyorsan HTC U11 veya OnePlus 5 al bunlar seni uzun ıllar götürür.
Soeun çıkartmayacak stabil çalışacak bir model arıyorum Mi6nın işlemcisinin daha güçlü olması beni pek etkilemez ama Mİ 6 olmazsa hangi modeli önerirsin?