1000-1600 Tl Civarı Akıllı Telefon

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Arkadaşlar yeterince tavsiye vermiş fakat bir de ben görüşümü söyleyeyim. Reeder P10s ve Xiaomi Mİ5 bütçen dahilinde alabileceğin en iyi fiyat/performans cihazlarıdır. Lg G4 hiç düşünme bile. Neden diye soracak olursan 2-3 ay önce tavsiye ettiğim bir cihazdı fakat telefon eskidi artık. O fiyatlara güncel amiral gemilerine kafa tutan telefonlar almak daha mantıklı. Bana kalırsa Xiaomi Mi5 almalısın. Fakat karar senin. İlla Lg alıcam dersen de ithalatçı garantili G5' e bakabilirsin. Bana kalırsa Xiaomi Mi5 alınabilir bir cihaz.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Reeder p10 s öneririm ama ithalatçı garantiliyi tekrar düşünürsen xiaomi mi5 i şiddetle tavsiye ederim daha memnun eder

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba Değerli SDN Forum Okuyucuları
Arkadaşlar yeni bir akıllı telefon alacağım öncesinde İphone 4 kullanıyordum artık verim alamadım bu telefondan zaten bayada bir eskimişti.Yeni alacağım telefonda aradığım özellikleri belirtmek istiyorum.
(NOT=Eğer iyi bir telefon ise fiyatı 100 lira daha arttırabiliriz arkadaşlar :D)

*Android olması ve güncellemeleri alması,
*Herhangi bir kasma problemi yaşamaması,
*Oyun performansının birazda olsa iyi olması,
*Ekran çözünürlüğünün iyi olması,
*Şarj ömrünün uzun olması,
*Ön kamera ve arka kameradan iyi bir görüntü almak,
Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...
ithalat garantili note 5 alabilirsin kardeşim işini görür sadece bataryası normal derecede gerisi gayet işini görür...

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi, meizu, reeder, huawei marka telefonları alırken yüksek sar değerleri olduğunu göz önünde bulundur derim. Özellikle çok telefon görüşmesi yapıyorsan kesinlikle kulaklıksız görüşme yapma bu markaların telefonlarıyla. Lg g4 onlara göre çok daha düşük bir sar değerine sahip. Ne olursa olsun sağlık daha önemli bir konu bence bu yüzden lg g4 öneriyorum ben.

Surface

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Xiaomi, meizu, reeder, huawei marka telefonları alırken yüksek sar değerleri olduğunu göz önünde bulundur derim. Özellikle çok telefon görüşmesi yapıyorsan kesinlikle kulaklıksız görüşme yapma bu markaların telefonlarıyla. Lg g4 onlara göre çok daha düşük bir sar değerine sahip. Ne olursa olsun sağlık daha önemli bir konu bence bu yüzden lg g4 öneriyorum ben.
Size katılıyorum sar değeri çok önemli,dediğiniz gibi ne olursa olsun önce sağlık.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
1000tl - gm5plus
1200tl-lg g4
1500tl-Reeder p10s
1500tl- mi 5