Soru TurkNet alınır mı?

OBirGamer

Profesör
komşunun interneti artık sıkmaya başladı 5 mbps download ile oyun oynuyorum çok kötü o yüzden ailemle kararlaştırdık kardeşimin adına engelli indirimli türknet alacağız 187 tl gibi birşey oluyor altyapı 100 mbps desttekliyor sizce alınır mı

komşunun interneti artık sıkmaya başladı 5 mbps download ile oyun oynuyorum çok kötü o yüzden ailemle kararlaştırdık kardeşimin adına engelli indirimli türknet alacağız 187 tl gibi birşey oluyor altyapı 100 mbps desttekliyor sizce alınır mı
Ben kullanıyorum memnunum fiyat olarak sizin için daha da uygun başka yerde bu fiyata bulabileceğinizi düşünmüyorum.

Ben kullanıyorum memnunum fiyat olarak sizin için daha da uygun başka yerde bu fiyata bulabileceğinizi düşünmüyorum.
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapım türk telekom sıkıntı falan çıkarmı düşük hız falan.

Son düzenleyen moderatör:
Yaklaşık 1 yıldır TurkNet abonesiyim. Gayet memnunum. Değerlerim aşağıda.
Screenshot_826.png

100 mbps paket kullanıyorum ve aldığım değerler gayet iyi. "Harika internet, aşırı memnunum" gibi şeyler diyemem ama Turkcell'den geçince ferahladım. Nadiren internet kopuklukları oluyor onlar da maksimum 5 dakika sürüyor. Genel anlamda memnunum.

Son düzenleyen moderatör:
Hocam merhaba, dün itibariyle Turknet kullanıcısı değilim. İnternetimizi ansızın kestiler ve hiçbir ses soluk olmadan 3 gün kesik kaldı. Aradığımızda falan neler olduğunu söylemediler. 3 günün sonunda aradılar ve genel bir sorun olduğunu, sorunun ayın sonunda düzeltilmesi planlandığını söylediler. Evet evet şaka değil, gerçekten bizi aradılar ve utanmadan Temmuz sonunda düzeltmeyi planladıklarını söylediler. Şuan başka bir internet sağlayıcısı arayışındayım.

Bizim binaya yeni altyapı eklemiş Türknet. 6-8 hafta aralığında 1000mpbs olduğunu söylediler. Bende turknete geçeceğim. Turkcell Superonlinedan kurtulmuş olurum artık. Boşa para değmez Turkcell. Turknet iyidir.

Bizim binaya yeni altyapı eklemiş Türknet. 6-8 hafta aralığında 1000mpbs olduğunu söylediler. Bende turknete geçeceğim. Turkcell Superonlinedan kurtulmuş olurum artık. Boşa para değmez Turkcell. Turknet iyidir.
türktelekom aldım 35 mbps kurulum ücreti falan sıkıntı yaratıyordu