Cyberpunk 2077 alınır mı?

ARCANDY

Profesör
6 Mayıs 2020
2,263
2,749
293
Sistemim rahat kaldırıyor ama izlediğim kadarıyla hikayesinden birşey anlamadım ayrıca combatlar kötü duruyor sizce alınır mı Düşünceleriniz neler?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sistemim rahat kaldırıyor ama izlediğim kadarıyla hikayesinden birşey anlamadım ayrıca combatlar kötü duruyor sizce alınır mı Düşünceleriniz neler?
Bende alsam mı almasam mı diye düşünüyorum Geforce Now üzerinden oynayacağım.

Logithx

Profesör
2 Ocak 2008
4,554
2,104
358
Oyun iyi güzelde optimizasyon sorunu var bazı yerlerde saçma bir şekilde fps çok düşüyor..

Livia sas Junius

Zuckerschnute
24 Ocak 2020
1,546
1,557
358
37
Abartildigi kadar hata yok, ikinci kez basladim oyuna. Senaryo bitirmistim simdi zorda yan gorevler filan takiliyorum. Siberpunk hastasiysan al deger. Ozel bi ilgin yoksa bahara kadar bekle duzelir, belki indirim guzelligi yaparlar.

4k ray tracing ile oynamayacaksan pc de cok optimizasyon sorunu yok.

Fakehero

366. Gün
Emektar
5 Aralık 2019
5,427
1
5,490
1,708
35
Ben oynuyorum ama araç sürüş mekaniklerini pek beğenmedim. Combat bazen aşırı kolay bazen aşırı zor gibi gelebiliyor. Bende beklenen hype olmadı. Ama birkaç güncelleme sonrası daha düzgün hale geleceğinden eminim. Witcher oyununda da benzer şey olmuştu. 1 sene sonra tamamen rayına oturdu oyun.

ARCANDY

Profesör
6 Mayıs 2020
2,263
2,749
293
Oyun iyi güzelde optimizasyon sorunu var bazı yerlerde saçma bir şekilde fps çok düşüyor..
Bug çok var mı?
Abartildigi kadar hata yok, ikinci kez basladim oyuna. Senaryo bitirmistim simdi zorda yan gorevler filan takiliyorum. Siberpunk hastasiysan al deger. Ozel bi ilgin yoksa bahara kadar bekle duzelir, belki indirim guzelligi yaparlar.

4k ray tracing ile oynamayacaksan pc de cok optimizasyon sorunu yok.
Bencede çok abartıldı
Ben oynuyorum ama araç sürüş mekaniklerini pek beğenmedim. Combat bazen aşırı kolay bazen aşırı zor gibi gelebiliyor. Bende beklenen hype olmadı. Ama birkaç güncelleme sonrası daha düzgün hale geleceğinden eminim. Witcher oyununda da benzer şey olmuştu. 1 sene sonra tamamen rayına oturdu oyun.
Yapay zeka çok kötü bence adam etrafta dönüyordu

Fakehero

366. Gün
Emektar
5 Aralık 2019
5,427
1
5,490
1,708
35
Bug çok var mı?

Bencede çok abartıldı

Yapay zeka çok kötü bence adam etrafta dönüyordu
CD Projectte Quest Director olan Mateusz Tomaszkiewicz RPG olarak Vampire Masquerade Bloodlines oyunundan ilham aldıklarını söylüyor ama oyun bana biraz da Deus Ex'ten de ilham almışlar gibi geliyor.

Amello

Doçent
7 Mayıs 2020
680
596
93
Bende alsam mı almasam mı diye düşünüyorum Geforce Now üzerinden oynayacağım.
Direk al yapıştır oyun bug larıyla vs. de olsa çok güzel. Hem zaten Geforce Now üzerinden oynayacaksan hiç fps düşüşü yaşamazsın. Oyun bence şu haliyle bile çoğu oyunu tokatlar. ( Rockstar Oyunları Hariç )

ARCANDY

Profesör
6 Mayıs 2020
2,263
2,749
293
Direk al yapıştır oyun bug larıyla vs. de olsa çok güzel. Hem zaten Geforce Now üzerinden oynayacaksan hiç fps düşüşü yaşamazsın. Oyun bence şu haliyle bile çoğu oyunu tokatlar. ( Rockstar Oyunları Hariç )
Hikayesi ne tam anlamadım ?

ARCANDY

Profesör
6 Mayıs 2020
2,263
2,749
293
Hocam hikaye güzelliği herkese göre değişir ama gelip de bu hikayeye "kötü" dedirtmem. "Ben beğenmedim" dedirtirim. Hikayesi bana göre gayet fıstık gibi, çok heyecan verici ve çok akıcı!
Teşekkürler optimizasyon ve buglar çok oluyormuş yamalar ile düzeltiği zaman alırım

Amello

Doçent
7 Mayıs 2020
680
596
93
Teşekkürler optimizasyon ve buglar çok oluyormuş yamalar ile düzeltiği zaman alırım
Hocam oyun indirime girmez gibi geliyo bana bence paranız varsa şimdiden alın. Firmaların türkçe'ye karşı bakışlarını biliyorsunuz. Rockstar gibi büyük firmalar bile türkçe altyazı çıkarmıyor. CD Projekt Red'i bu sıkışık zamanlarında desteklemeniz gerektiğini düşünüyorum. Şimdi alın, kütüphanenizde beklesin sonradan yamalarla düzeltilecek zaten. Yine de son karar sizin.

ARCANDY

Profesör
6 Mayıs 2020
2,263
2,749
293
Hocam oyun indirime girmez gibi geliyo bana bence paranız varsa şimdiden alın. Firmaların türkçe'ye karşı bakışlarını biliyorsunuz. Rockstar gibi büyük firmalar bile türkçe altyazı çıkarmıyor. CD Projekt Red'i bu sıkışık zamanlarında desteklemeniz gerektiğini düşünüyorum. Şimdi alın, kütüphanenizde beklesin sonradan yamalarla düzeltilecek zaten. Yine de son karar sizin.
Sıkışık dediğin zaman 1 günde oyunun maliyetini çıkardılar :D

Amello

Doçent
7 Mayıs 2020
680
596
93
yapay zekaya önem veriyorsan yaklaşma bence çünkü yapay zekası çok kötü
Yapay zeka kötü olabilir tamam da ana hikayeyi yapay zekanın kötü olması hiç etkilemiyor. Yan görevlere takılmayıp sürekli ana hikayeden devam edersen yapay zekanın kötü olduğu bile anlaşılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkışık dediğin zaman 1 günde oyunun maliyetini çıkardılar :D
İtibarlarının sarsılma durumundan bahsediyorum. Ayrıca Türklerin bu oyunu satın aldığını görürseler oyunlarına Türkçe eklemeye devam ederler. Kim bilir belki diğer firmalardan da bunu görüp Türkçe ekler.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
10 Kasım 2020
7,103
6,993
293
20
Yapay zeka kötü olabilir tamam da ana hikayeyi yapay zekanın kötü olması hiç etkilemiyor. Yan görevlere takılmayıp sürekli ana hikayeden devam edersen yapay zekanın kötü olduğu bile anlaşılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtibarlarının sarsılma durumundan bahsediyorum. Ayrıca Türklerin bu oyunu satın aldığını görürseler oyunlarına Türkçe eklemeye devam ederler. Kim bilir belki diğer firmalardan da bunu görüp Türkçe ekler.
Evet. Türkler birçok oyunu oynasa bile dil eklemezler. Bu da bizim %95 lik oranla saçma yamacılara düşer. %5 lik düzgün yapar.