Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Hocam adam çıkmak konuşmak istiyor ve yardım istiyor evlencem demiyor??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle sakin 20 21 yaşlarda evlenmeyi göze almayın hatta şimdiden konuşun o yaşlara geldiğinizde en azından tanıdığın ve bildiğin biri ile en azından evlenirsiniz;)
Ben evlensin demedim ki.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Hocam adam çıkmak konuşmak istiyor ve yardım istiyor evlencem demiyor??

Kesinlikle sakin 20 21 yaşlarda evlenmeyi göze almayın hatta şimdiden konuşun o yaşlara geldiğinizde en azından tanıdığın ve bildiğin biri ile en azından evlenirsiniz;)
Yanlış kişiye yazdım o degil??

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,517
Bir kere ne istediğini bilen kadınlar lazım hjkadbaslkfdb.
Daha fazla trolleyemiyecem kusura bakmayın XD.

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar konuşmak istediğim insan gönül eğlendirecek birisi değil . Hanımefendi ,oturmasını kalkmasını bilen düzgün aile kızı , yaşıtlarımdaki kızlar bana çok itici geliyor nedense :(

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
ayrıca birbirimize uyarsak bende elime meslegimi alırsam o süreçtede birlikte olursak evlilik neden olmasın? :)

Reaksiyon puanı
10,563
Arkadaşlar konuşmak istediğim insan gönül eğlendirecek birisi değil . Hanımefendi ,oturmasını kalkmasını bilen düzgün aile kızı , yaşıtlarımdaki kızlar bana çok itici geliyor nedense :(
Başkasının düşüncelerine veya ailesinin düşüncelerine ne kadar önem veriyor onu anla ozaman.
Çünkü 4 yas kucuk erkekle ciddi düşünürken bunları göz önüne alacak.
Birde evlilige kadar giderim dersen sahada riskli. Sen 25 o 29 olacak.

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Başkasının düşüncelerine veya ailesinin düşüncelerine ne kadar önem veriyor onu anla ozaman.
Çünkü 4 yas kucuk erkekle ciddi düşünürken bunları göz önüne alacak.
Birde evlilige kadar giderim dersen sahada riskli. Sen 25 o 29 olacak.
neden riskli yaş yüzünden mi?

Reaksiyon puanı
10,563
Evlenmeyecekseniz vaktinizi ve kızıda meşgül etmeyin.

Can milleti kötü yola çekme. Foruma bakayım dedim aha bu konuda seni görmezsem baya şaşırırdım :D ahahaggxh
Engin tecrubelerimi inceden inceden sunuyorum ?
Forumun eros uyum. Bir bezim bir okum bozkırdan gelmişem ??

Reaksiyon puanı
10,563

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Evlenmeyecekseniz vaktinizi ve kızıda meşgül etmeyin.

Can milleti kötü yola çekme. Foruma bakayım dedim aha bu konuda seni görmezsem baya şaşırırdım :D ahahaggxh
''Evlenmeyecekseniz vaktinizi ve kızıda meşgül etmeyin.'' şu sözünüzü düşünerek yazdığınızı düşünmüyorum şuan üniversite ögrencisiyim bende sevdigim insanla evlenmek isterim ama okurken nasıl olacak o iş?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,302
''Evlenmeyecekseniz vaktinizi ve kızıda meşgül etmeyin.'' şu sözünüzü düşünerek yazdığınızı düşünmüyorum şuan üniversite ögrencisiyim bende sevdigim insanla evlenmek isterim ama okurken nasıl olacak o iş?
Okuyan evlenemez mi? Yaş uygunsa gayette evlenilebilir.
Ha çalışıp para kazanmadığına göre söylüyorsan o ayrı olay.

Reaksiyon puanı
61
Valla kardeş nasip bu işler. Bende üniversite dönemimde benden 5-6 yaş büyük birisiyle tanıştım. 4-5 yıl beraberdik. Okul bitti evlilik aşamasına geldik. Aileler tanışcak felan. Ben biraz birikim yapayım dedim aileme çok yük olmayayım daha yeni mezunum dedim. o hadi olsun dedi. Ne o bana süre tanıdı nede ben kendimi ifade edebildim. Galiba yaş farkı 5'i geçince düşünce yapısıda farklı oluyor. Aramıza soğukluk girdi ağır sözler söyledi, yaklaşık 3 ay sonra bir resim attı. Senle tekrar bir araya gelmemek için yanımdakiyle evleneceğim dedi. O zamanlar çok koymuştu 4.5 yıl senin için ölürüm diyen insan nasıl yapar dedim. Hiç geçmicek bu acı dedim. Çok yapma etme dedim. Onun günahına girme dedim kendisi öyle bir hayatı seçti. Şimdi sorsan iyiki olmamış diyorum. Zerrede umrumda değil geçiyormuş valla. Karakteri öyleymiş oda kendine göre haklıymış. Şimdi bende evleneceğim gerçekten sevdiğim biriyle inat veya gurur hırsıyla değil beni seven bana değer veren biriyle. Buda benim böyle bir hikayemdir. Ama nasipse seversen olur olmaz diye bir şey yok. :)

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Hocam konuşmak eğlendirmek değildir olgun insanlarin konuşması kadar normal birşey yoktur benim kız arkadaşlarim var hepsi tiktok kullanıyor kaçıyorum onlardan çünkü hepsi çoçuk (olgun degiller) elinize bir fırsat geçmişken konuşun anlaşın

Engin tecrubelerimi inceden inceden sunuyorum ?
Forumun eros uyum. Bir bezim bir okum bozkırdan gelmişem ??
Kafkaslardan gelmiş bir azeri olarak beğeniyorum bu yorumu?

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Valla kardeş nasip bu işler. Bende üniversite dönemimde benden 5-6 yaş büyük birisiyle tanıştım. 4-5 yıl beraberdik. Okul bitti evlilik aşamasına geldik. Aileler tanışcak felan. Ben biraz birikim yapayım dedim aileme çok yük olmayayım daha yeni mezunum dedim. o hadi olsun dedi. Ne o bana süre tanıdı nede ben kendimi ifade edebildim. Galiba yaş farkı 5'i geçince düşünce yapısıda farklı oluyor. Aramıza soğukluk girdi ağır sözler söyledi, yaklaşık 3 ay sonra bir resim attı. Senle tekrar bir araya gelmemek için yanımdakiyle evleneceğim dedi. O zamanlar çok koymuştu 4.5 yıl senin için ölürüm diyen insan nasıl yapar dedim. Hiç geçmicek bu acı dedim. Çok yapma etme dedim. Onun günahına girme dedim kendisi öyle bir hayatı seçti. Şimdi sorsan iyiki olmamış diyorum. Zerrede umrumda değil geçiyormuş valla. Karakteri öyleymiş oda kendine göre haklıymış. Şimdi bende evleneceğim gerçekten sevdiğim biriyle inat veya gurur hırsıyla değil beni seven bana değer veren biriyle. Buda benim böyle bir hikayemdir. Ama nasipse seversen olur olmaz diye bir şey yok. :)
hayat hikayenizi bir yol olarak aklımın bir kenarına yazıyorum teşekkür ederim :)

Hocam konuşmak eğlendirmek değildir olgun insanlarin konuşması kadar normal birşey yoktur benim kız arkadaşlarim var hepsi tiktok kullanıyor kaçıyorum onlardan çünkü hepsi çoçuk (olgun degiller) elinize bir fırsat geçmişken konuşun anlaşın

Kafkaslardan gelmiş bir azeri olarak beğeniyorum bu yorumu?
''hepsi tiktok kullanıyor kaçıyorum onlardan çünkü hepsi çoçuk (olgun degiller)'' işte bu yüzden olgun insanlarla hep iletişim kurmaya çalışmışımdır.Tutulduk bir insana :) Bu gönüldür oto da konar boka da :))

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Kesinlikle katılıyorum birbirini tanımayan kişilerin birbiri ile evlenmesi bence çok saçma 2 ay sonra haber geliyor tık boşanıyoruz diye karşındaki kişiyi taniyacaksin kesinlikle bu yorumu yazdığınız için teşekkür ederiz reis ;) herkez bu yorumu okuyup en azından dikkat etmeli saygılarımla

hayat hikayenizi bir yol olarak aklımın bir kenarına yazıyorum teşekkür ederim :)

''hepsi tiktok kullanıyor kaçıyorum onlardan çünkü hepsi çoçuk (olgun degiller)'' işte bu yüzden olgun insanlarla hep iletişim kurmaya çalışmışımdır.Tutulduk bir insana :) Bu gönüldür oto da konar boka da :))
Anlatmaya çalıştığım budur hocam böyle mesajları dikkate alarak hayatınızı en azından daha iyi hale getirir ve düzenli bir hayat kurarsınız saygılarımla ;)

Reaksiyon puanı
61
Kesinlikle katılıyorum birbirini tanımayan kişilerin birbiri ile evlenmesi bence çok saçma 2 ay sonra haber geliyor tık boşanıyoruz diye karşındaki kişiyi taniyacaksin kesinlikle bu yorumu yazdığınız için teşekkür ederiz reis ;) herkez bu yorumu okuyup en azından dikkat etmeli saygılarımla
Bu hayatta en koktuğum şeylerden biridir. Tanımadan biriyle evlenmek. Şimdi evleneceğim insanla 1.5 yıldır birlikteyiz. yaklaşık 2.5 yıldırda tanıyoruz birbirimizi. Sürekli nasip dememin sebebi şu aynı yerde çalışıp sadece selam verdiğim birisiydi. Hanım sadece işinde öyle çok insanlarla işi olmayan biriydi. Sadece bir kez göz göze geldik ve başladık. Oda benden 1 yaş büyük. Ama şunu unutmayın herkes herşeyi yapar sonsuz güvenmeyin insanlara ben hayatımın dersini aldım. Birisi içinde planlarınızdan vazgeçmeyin ben vazgeçtim evlenirim diye çokta pişmanım. Yaş farkı olunca kadın aile baskısı veya toplum baskısı yaşın geldi evlen moduna giriyor. Sizde iş güç sahibi olayım ayaklarım yere sağlam bassın diyorsunuz ve o zaman çatışma başlıyor.