Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Yaş farkı olunca kadın aile baskısı veya toplum baskısı yaşın geldi evlen moduna giriyor. Sizde iş güç sahibi olayım ayaklarım yere sağlam bassın diyorsunuz ve o zaman çatışma başlıyor
Sorun burda başlıyor işte hocam ;)

Reaksiyon puanı
61
Sorun burda başlıyor işte hocam ;)
Aynen öyle nasip olur mu olur gezersin seversiniz birbirinizi ama okul bittikten sonra ciddi anlamda sorunlar başlar okulun bitti hadi evlenelim sen dur iş bulayım biraz birikim yapayım demeye başlayacaksın ilk kavgalar sıklaşacak daha sonra rutin haline gelecek. Karşı tarafa suçta bulmuyorum. Toplum baskısı aile baskısı arkadaş çevresi yaşı bunlar asıl problem. Ki mezun olup hemen işe girmende olur mu olmaz mı oda var. :) bırak herşey olacağına varsın herşey gönlünce olsun hayat devam ediyor.

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Okuyan evlenemez mi? Yaş uygunsa gayette evlenilebilir.
Ha çalışıp para kazanmadığına göre söylüyorsan o ayrı olay.
Bir gelirim olmadan , dügün dernek bir yuva nasıl kurulacak sormak lazım aklımda da şimdi hemen evlenmek gibi niyetim yok .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam konuşmak eğlendirmek değildir olgun insanlarin konuşması kadar normal birşey yoktur benim kız arkadaşlarim var hepsi tiktok kullanıyor kaçıyorum onlardan çünkü hepsi çoçuk (olgun degiller) elinize bir fırsat geçmişken konuşun anlaşın
eğlendirmek dediğim gezip gezip dolaşıp ayrınlar insanlardan değil demek istedim günümüzdeki benim gördüğüm çevremdeki kızların birçoğu erkeklerin parasını yemesi böyle şeyler bana itici geliyor.

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
21 yaşındaysa büyük ihtimal baba parası yiyodur, o parayla okuyordur. Ben o parayla kızlarla takılmaya çalışmazdım.
şuan bir akrabamın yanında çalışıyorum . Üniversiteler uzaktan eğitim diye vaktimin boşa geçmemesi için . Ön yargılarınızı kendinize saklayın arkadaşım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan bir akrabamın yanında çalışıyorum . Üniversiteler uzaktan eğitim diye vaktimin boşa geçmemesi için . Ön yargılarınızı kendinize saklayın arkadaşım
isminizden anlaşıldığı gibi asosyal klavyenin başında millete sallamak işiniz galiba

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
• Kız seni küçük kardeş olarak görüyordur büyük ihtimal. Sen eğer ona açılırsan fena patlayacak. Daha sonra aklına geldikçe komiğine gidip gülecektir.

• Üniversiteden mezun olsan işsiz işsiz dolanacan, o da seninle uğraşmayacaktır.

Sen beni dinle, uğraşma.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
• Kız seni küçük kardeş olarak görüyordur büyük ihtimal. Sen eğer ona açılırsan fena patlayacak. Daha sonra aklına geldikçe komiğine gidip gülecektir.

• Üniversiteden mezun olsan işsiz işsiz dolanacan, o da seninle uğraşmayacaktır.

Sen beni dinle, uğraşma.
Hocam herkes sizin gibi özgüvensiz değil. Bak adam iş bulmuş çalışıyor. Senin gibi değil.

Kardeş olarak görse bile ne olacak, insanlar canavar değil. Patlamaz ya da ısırmazlar :D

İşsiz dolaşmak ise insandan insana değişir. Sizin gibiler işsiz olabilir fakat Üniversite okurken bile iş bulmuş çalışıyor. Sizin gibi bilgisayar başında ağlamıyor.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam herkes sizin gibi özgüvensiz değil. Bak adam iş bulmuş çalışıyor. Senin gibi değil.

Kardeş olarak görse bile ne olacak, insanlar canavar değil. Patlamaz ya da ısırmazlar :D

İşsiz dolaşmak ise insandan insana değişir. Sizin gibiler işsiz olabilir fakat Üniversite okurken bile iş bulmuş çalışıyor. Sizin gibi bilgisayar başında ağlamıyor.
Hocam bilgisayar başında ağlamıyor kendisi milleti trolleyip eğleniyor engel atın hiç uğraşmayın böyle boş insanlarla ben öyle yaptım çok daha güzel oldu forum ?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,455

Boşver bunu anlamazlar işte.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
"Olmaz uğraşma" dedim diye birileri ağlamış hemen. Dediğim gibi olacak. Git kıza yavşa, ondan sonra sonucu buraya yaz. Kim haklı kim haksız anlaşılır.

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
"Olmaz uğraşma" dedim diye birileri ağlamış hemen. Dediğim gibi olacak. Git kıza yavşa, ondan sonra sonucu buraya yaz. Kim haklı kim haksız anlaşılır.
dostum bodoslama yavşamayacaz , zamanla zaten olay iyi gitmezse olmaz

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
ben kardeşine aşık oldum benim yaş 21 onun kardeşinin yaşı 25 , ben üniversite ögrencisiyim kendisi çalışan bir kadın böyle bir ilişki gerçekte olabilir mi olursa da neler yapmam lazım önerileriniz neler?
Muhabbetinizi koyulaştırın, olacağına varır. :)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba , öncelikle lafa şöyle gireyim hikaye şöyle başlıyor dershaneden halkla ilişkilerle ilgilenen bi ablayla muhabbetimiz samimiyetimiz oldu, gerçekte yani reelde buluşma oldu ve kardeşiyle geldi ben kardeşine aşık oldum benim yaş 21 onun kardeşinin yaşı 25 , ben üniversite ögrencisiyim kendisi çalışan bir kadın böyle bir ilişki gerçekte olabilir mi olursa da neler yapmam lazım önerileriniz neler? elim kolum bağlı sadece instagramdan stalklıyorum ve bir grubumuz var.Fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler :)
Kızlarsoruyor'a sorabilirsiniz.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

Önemli olan üniversite sonrası kariyer yapıp yapamamak. Geçici vasıfsız, amelelik işler bir kriter değil. O işlere girenlerin çoğu o işlerden çıkamaz hatta.

O kız büyük ihtimal evlenme amacında birisidir o yüzden en son tercihi olacaktır bu eleman.

"Vay be Necmi haklıymış" diyecek bizim eleman.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
dostum takıntılı bir insan değilim en azından şansımı deniyeyim olmazsa eyvallah der geçeriz insanların heveslerini ne güzelde kolayca kırabiliyorsunuz
Hocam kimseyi dinleme gerçekten sen bizim dediklerimizi yap hayır derse yoluna bakarsın dünyanın sonu değil;) sen önemlisin sen