İnternet servis sağlayıcısı önerisi

ShaNoNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ!

-Merhaba arkadaşlar size bir sorum olucaktı.Biz büyük ihtimal taşınacağız ve ben internet almak istiyorum ve şuan komşuların internetini beraber kullanıyoruz
İnternet TTnet 14mb´lik bir internet ama hız konusunda leş bir internet.
Ve ben internet almaya karar verdim çünkü yavaş hız yüzünden sıkılmış durumdayım.
****Ama hangi internet sağlayıcısını almayı düşündüğüme karar veremedim. Ailede Doğulu olunca bu konularda biraz cahil olabiliyorlar napalım işte.
Ama babama sorsanız interneti çok iyi bilirmiş gibi konuşur neymiş her internet böyleymiş internete neden boşa para verecekmişim falan filan konuşur öyle.
**Şuan Arasında kaldığım internetler
-Türknet
-Turkcell Fiber / Süperonline
-Vodafone Fiber
Ama hala hangisini alsam diye düşünüyorum ama karar veremedim lütfen yardım edin İLK DEFA internet alacağım o yüzden kötü gelmesini istemiyorum.
Okuduğunuz için teşekkürler tavsiyelerinizibekliyorum :)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Superonline en iyi tercih olur fiyat olarak biraz yüksek olabilir ama çok problemle karşılaşmazsın karlılaşırsan bile müşteri hizmetleri çok iyi anında çözüm sunabiliyorlar..

ShaNoNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Superonline en iyi tercih olur fiyat olarak biraz yüksek olabilir ama çok problemle karşılaşmazsın karlılaşırsan bile müşteri hizmetleri çok iyi anında çözüm sunabiliyorlar..
bende superonline düşünüyorum ama dediğin gibi fiyat yüksek babam kesinlikle hayır der ama turknetinde hem beğenmezsem taahhütsüz olduğu için iptal de edebilirm ama bilmiyorum şimdi

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Türknet'te diğer sağlayıcılara göre sorun yaşayan çok bir problem olduğunda günlerce bekleyenler var ama tabi sizin problem yaşayacağınız anlamına gelmez dediğiniz gibi denersiniz baktınız çok problem yaşıyorsunuz iptal edersiniz..

iince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
karasal altyapsı yok ise uydu internet nasıldır hızları nedir uydu internetin

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,948
LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ!

-Merhaba arkadaşlar size bir sorum olucaktı.Biz büyük ihtimal taşınacağız ve ben internet almak istiyorum ve şuan komşuların internetini beraber kullanıyoruz
İnternet TTnet 14mb´lik bir internet ama hız konusunda leş bir internet.
Ve ben internet almaya karar verdim çünkü yavaş hız yüzünden sıkılmış durumdayım.
****Ama hangi internet sağlayıcısını almayı düşündüğüme karar veremedim. Ailede Doğulu olunca bu konularda biraz cahil olabiliyorlar napalım işte.
Ama babama sorsanız interneti çok iyi bilirmiş gibi konuşur neymiş her internet böyleymiş internete neden boşa para verecekmişim falan filan konuşur öyle.
**Şuan Arasında kaldığım internetler
-Türknet
-Turkcell Fiber / Süperonline
-Vodafone Fiber
Ama hala hangisini alsam diye düşünüyorum ama karar veremedim lütfen yardım edin İLK DEFA internet alacağım o yüzden kötü gelmesini istemiyorum.
Okuduğunuz için teşekkürler tavsiyelerinizibekliyorum :)

Doğulu olmak ile cahilliği nasıl bağladın tebrikler!