LG V30 Alınabilir mi?

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
bende yarın sipariş vermeyi düşünüyorum şuan 2700 lerde zaten bu fiyat tan daha aşağı inmez max 100 tl

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum şimdiden hayırlı olsun.

Reaksiyon puanı
4,606
Ghost Screen sadece LCD ekranlarda oluyor. (Genellikle LG yapımı LCD ekranlarda bu sorun oluyor.) P-OLED'de burn in olabilir. Pixel 2 XL ekran sorunlarına bakabilirsin sonuçta ekranını LG yapıyor. LG yine kalitesini konuşturuyor :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Katılıyorum. Adamlar satamıyor ki sorunlar ortaya çıksın.

O yüzden 3 XL ve 3 için koşa koşa gidip Samsung ile anlaştılar!

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
kaç gündür takipdeyim lg v30 kullanan insanlara soruyorum yazılarını okuyorum daha 1 tane ekran problemi görmedim 1 kişinin hoporlörü bozuk çıkmış samsung s8 i incelediğim de amoled yanığı olduğunu gördüm biraz araştırdım ekran nın uzun süre açık ve yüksek parlaklıkta kalması sonucu ortaya çıkan bi sorunmuş yani samsung un lg den aşağı kalır yanı yok adamlar el bombası gibi telefon yaptı benim telefonumda sıkıntı çıkmasın diyosan apple alıcaksın onun dışında bi firmayı göklere çıkarmak yada yerin dibine sokmak anlamsız

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Alınır bence.

Moto z fişi çwksin tekrar ben lg alacağım çok kullanışlı buluyorum

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
lg v 30 plus gümüş rengi stok yok hepsiburadayla iletişime geçtim inşallah stok gelir güvenilir satıcı önerirmisiniz stok gelmesini mi bekleyeyim

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
lg v 30 plus gümüş rengi stok yok hepsiburadayla iletişime geçtim inşallah stok gelir güvenilir satıcı önerirmisiniz stok gelmesini mi bekleyeyim
Beklemekte fayda var.Garanti olsun hepsiburada olsun bende yarın sipariş geçeceğim eksiğim vardı.Gümüş inceledim geçen renk canlılığı güzelmiş.Keşke Lg nin altında bulunan CE tarzı yazılar olmasa.Siyahta yok sanıyordum onu alacaktım onda da varmiş.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Neden N11 den almıyorsunuz şahsen ben oradan almayı düşünüyorum. Bu arada elde incelemek için İstanbul da bulunduğu mağaza var mı arkadaşlar ?

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
evkur da inceledim güzel cihaz

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ön kamerası hakkında ne düşünüyorsun ?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Hepsiburada dururken n11 le uğraşılmaz ki kardeşim.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Aynen ya gg ya hepsi burada. Amazon nasıl ve kendi satış yapıyormu bilgisi olan?
Amazonda satış yapıyorda bu işte uzmanlaşmiş olan hepsiburada daha sıkıntısız olur.Nede olsa Amazon Türkiye pazarına yeni giriş yaptı.Asıl önemli konu hepsiburada nın kendisinin satıcı olması.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende vatan da baktım ön kamera kötü. iphone 5 kullanıyorum ve bunun ön kamerası bile daha iyi.
Bana bahsettikleri kadar kötü gelmedi ön kamera.Tamam iyi değil kabul ediyorumda daha kötü canlandirmiştim kafada.
Arka kamerası gayet iyi bence çok yeterli

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Amazonda satış yapıyorda bu işte uzmanlaşmiş olan hepsiburada daha sıkıntısız olur.Nede olsa Amazon Türkiye pazarına yeni giriş yaptı.Asıl önemli konu hepsiburada nın kendisinin satıcı olması.

Doğru zaten amazon filan bir espriside yok fazla sorunların arkasında durucaklarını sanmıyorum hepsiburada yine iyi

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bende vatan da baktım ön kamera kötü. iphone 5 kullanıyorum ve bunun ön kamerası bile daha iyi.
Bana bahsettikleri kadar kötü gelmedi ön kamera.Tamam iyi değil kabul ediyorumda daha kötü canlandi
Doğru zaten amazon filan bir espriside yok fazla sorunların arkasında durucaklarını sanmıyorum hepsiburada yine iyi
4500 e s9 plus alma konusunda kararsız kaldiğimdan ötürü v30un siparişini hala veremedim.Beynimi yemek üzereyim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bana bahsettikleri kadar kötü gelmedi ön kamera.Tamam iyi değil kabul ediyorumda daha kötü canlandi

4500 e s9 plus alma konusunda kararsız kaldiğimdan ötürü v30un siparişini hala veremedim.Beynimi yemek üzereyim

Aynen o ön kamera mevzusu değil mi? ...lg bir sonraki modelde dadaa ön kamerayıda yaptık demek için çirkin yapmak için özenmiş. Bu arada nokia 7 plusta fiyat düştü bir bakın isterseniz. S9 plus size fazla mı geldi fiyat açısından?
Compare LG V30 Plus vs Nokia 7 Plus: Price, Specs, Review | Gadgets Now
Gadget kıyas

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Aynen o ön kamera mevzusu değil mi? ...lg bir sonraki modelde dadaa ön kamerayıda yaptık demek için çirkin yapmak için özenmiş. Bu arada nokia 7 plusta fiyat düştü bir bakın isterseniz. S9 plus size fazla mı geldi fiyat açısından?
Compare LG V30 Plus vs Nokia 7 Plus: Price, Specs, Review | Gadgets Now
Gadget kıyas
Aslında derdim ön kamera değil şahsen.S9 plus ın fiyati ne yönden fazla geldi şöyle anlatayım.Bütçede okeyim sıkıntım yok.Ama düşünüyorum düşünüyorum.Maksimum 3 sene kullanacağim v30 u s9 plus alsam maksimum 4sene bu 3 sene içinde zaten v30 üzmeyecek biliyorum.Ama 1700 lira kadar fark vermek doğru mu olacak? Evet kamerası dahil 1 kaç özelliği çok çok iyi
835 ile 845 arasında ki farkta bence mükemmel derecede değil sonuçta 2side 10nm düzeyinde yapilmiş işlemci.
855 te 7nm işlemci fark yaratır bana kalırsa.
2side sağlamlık açisindan son teknoloji.
1700 lira fark verilcek ne var sence dostum ?
3-4sene sonra s9 plusta para etmeyecek doğru düzgün.
Var mı beni s9plus a tavlayabilecek bildiklerin :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Aslında derdim ön kamera değil şahsen.S9 plus ın fiyati ne yönden fazla geldi şöyle anlatayım.Bütçede okeyim sıkıntım yok.Ama düşünüyorum düşünüyorum.Maksimum 3 sene kullanacağim v30 u s9 plus alsam maksimum 4sene bu 3 sene içinde zaten v30 üzmeyecek biliyorum.Ama 1700 lira kadar fark vermek doğru mu olacak? Evet kamerası dahil 1 kaç özelliği çok çok iyi
835 ile 845 arasında ki farkta bence mükemmel derecede değil sonuçta 2side 10nm düzeyinde yapilmiş işlemci.
855 te 7nm işlemci fark yaratır bana kalırsa.
2side sağlamlık açisindan son teknoloji.
1700 lira fark verilcek ne var sence dostum ?
3-4sene sonra s9 plusta para etmeyecek doğru düzgün.
Var mı beni s9plus a tavlayabilecek bildiklerin :)
Açıkçası yok fazla vericeksen 7nm cihazları bekle yakında onlarda çıkar apple abi açılışı yaptı huawei ardından ama sadece pahallı olan pro modeli v40 lg modeli sd 845 ama samsung zaten s10 cihazını getirir o s10,s9 plus ile yakın fiyat olur ve 7nm ve daha güçlü işlemci olduğu için batarya performansı plusla kapışır atom karınca hesabı beklemem dersen şu tabloda v30+ bir nimet çünkü aynı ayardaki fiyatta satılan cihazlar yurt dışında çok daha ucuz ve burda aynı ücret şekli bile yeter iyi cihaz :)

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Açıkçası yok fazla vericeksen 7nm cihazları bekle yakında onlarda çıkar apple abi açılışı yaptı huawei ardından ama sadece pahallı olan pro modeli v40 lg modeli sd 845 ama samsung zaten s10 cihazını getirir o s10,s9 plus ile yakın fiyat olur ve 7nm ve daha güçlü işlemci olduğu için batarya performansı plusla kapışır atom karınca hesabı beklemem dersen şu tabloda v30+ bir nimet çünkü aynı ayardaki fiyatta satılan cihazlar yurt dışında çok daha ucuz ve burda aynı ücret şekli bile yeter iyi cihaz :)
Elimdeki telefonu istiyorlar.Bekleyecek pozisyonum kalmadı :) En güzeli v30 u sipariş etmek olacak herhalde.Kararsızlık zor gerçekten.Elimde olsa onu mu alsaydim diye düsünmeyeceğimde kararini veremedim.
Valla v30 gorilla glass 5 olmasa direk s9 plus alicamda 2700 e her özelliği var.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Elimdeki telefonu istiyorlar.Bekleyecek pozisyonum kalmadı :) En güzeli v30 u sipariş etmek olacak herhalde.Kararsızlık zor gerçekten.Elimde olsa onu mu alsaydim diye düsünmeyeceğimde kararini veremedim.
Valla v30 gorilla glass 5 olmasa direk s9 plus alicamda 2700 e her özelliği var.

O zaman v30+ cihazına geçin fazlasıyla memnun eder sizi zaten aradaki farka değmiyor bu gün değer dediğimiz teknoloji 2 aya eskiyecek içiniz rahat olsun o aradaki farka bir telefon daha alınır ;)

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
v 30 un kamera gcam le baya toparlıyo da acaba black fridey de iyi fırsatlar olurmu