Lg G3 ten uzak durun.

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendime 3 ay önce galaxy s5 aldım. ilk aldıgımda telefon yanıyordu sıcaklıktan ama hıc kapanmıyordu hemen guncelleme yaptım ısınma problemı kalmadı düzeldı ve cok hızlı cok stabil telefon yanı samsung hatlarını duzletmış.
2 Hafta önce bir abime lg G3 aldık telefon ısınıyor ve programları kapatıyor sıcaklıktan ekran kapanıyor sıcaklıktan kamera kapanıyor sıcaklıktan. Uyarı verıyor telefon cok ısındı kamera kapancı telefon cok ısındı ekran ısıgı azaltıldı 5 dakıka kullandıktan sonra oluyor bunlar.

Telefona guncelleme yaptım gereksiz programları devre dışı bıraktım ama nafile degıl kamerasıda gecelerı fps sorunu var kronık bır sorunmuş lg g2 dede var o.

Yanı anlıcagınız ben araştırdım cözumu yokmuş bu g3 un ısınma problemıne oyunlarda kapanıyor ısınıyor diye böyle olacaksa ben ne eyleyeyim bu telefonu.

Acaba android 5.0 da düzeltilir mi bu yoksa adam telefonu geri satıcak 2. el fiyatinna pişman olduk bıldınız.

Kımse demesın senın telefon problemli degil butun lg g3 ler öyleymiş serviste kabul ediyor bunu tek umudum android 5.0 guncellemsınden sonra ısınma problemı nasıl olacak acaba.

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben de LG G3 kullanıyorum bu saydığın sorunların hiç birisi yok bende :)

Maalesef senin telefonun sorunlu...

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Bunlar ekran yüzünden. Hiçbir şey değişmeyecek yine ısınacak.. Ahh LG 2K ekranı o telefona koyarken ne düşünüyordun acaba..

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de LG G3 kullanıyorum bu saydığın sorunların hiç birisi yok bende :)

Maalesef senin telefonun sorunlu...

Sız kutupta yaşıyorsunuz herhalde o yuzden telefon ısınmıyor. iyi günler dilerim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bunlar ekran yüzünden. Hiçbir şey değişmeyecek yine ısınacak.. Ahh LG 2K ekranı o telefona koyarken ne düşünüyordun acaba..

Yanı yazılımsal olarak düzeltilmez mı benim Galaxy s5 düzeldı guncelleme ile

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Sız kutupta yaşıyorsunuz herhalde o yuzden telefon ısınmıyor. iyi günler dilerim.

Yazılımsal olarak ekran çözünürlüğünü düşürebilirler mi bilmiyorum ama böyle birşeye imkan olsa bile yapmazlar. O cihazın ısınmasının en büyük nedeni ekranı.
Yazılımla, işlemci ve ram kullanımını bir miktar kırpıp performanstan ödün verirlerse belki daha az ısınır ama Nexus lardan bile önce çıkan yazılımın ne kadar optimize edilebildiğide tartışılır.
İlerleyen günlerde göreceğiz şimdi cihazı hayal kırıklığı olarak görmek için henüz erken.

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsal olarak ekran çözünürlüğünü düşürebilirler mi bilmiyorum ama böyle birşeye imkan olsa bile yapmazlar. O cihazın ısınmasının en büyük nedeni ekranı.
Yazılımla, işlemci ve ram kullanımını bir miktar kırpıp performanstan ödün verirlerse belki daha az ısınır ama Nexus lardan bile önce çıkan yazılımın ne kadar optimize edilebildiğide tartışılır.
İlerleyen günlerde göreceğiz şimdi cihazı hayal kırıklığı olarak görmek için henüz erken.

Adam satacak telefonu ancak android 5.0 bekle diyorum öyle durduruyorum . Oyun acıyıorum telefon cok ısındı oyun kapatılıyor diyor bari kucuk bır fan koysalardı icine :sleep:

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Kış geldi gerek kalmadı zaten dışarda özgürce oynarsın oyununu :) 😊😊

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Ankara da yaşıyorum. Söylediklerimde ciddiyim, marka fanlığı yapmıyorum. İnsaların kendilerine sorunlu bir mal dek gelince bütün markayı hedef almalarını tasvip etmiyorum. Siz sorun yaşamışsınız herkese LG G3 ten uzak durun diyorsunuz. Sizin sorun yaşamanız herkesin sorun yaşadığı veya yaşayacağı anlamına gelmez bkz bende hiç bir sorun yok ve kutuplarda yaşamıyorum. İnanmıyorsanız özelden adres göndereyim gelin evime çayımı için telefonu kendiniz kontrol edin (son derece ciddiyim şaka falan yapmıyorum).

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>2 tane akrabamda var...
>>Birisi yeğenim, türkiye de satışına başlandıktan bir hafta sonra aldı ve çok sık kullanır tlf'nu,
>>Diğer akrabamda yeni aldı (25 gün filan önce), ikisindede dediğiniz problemlerden eser yok...
>>Fakat yeni alan akrabamın ön kamera çekiminde bazen ekranın üstü hafif yeşilleniyor sanırım ön kamera ışığı iyi alamadığından dolayı..

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Kesinlikle katılıyorum arkadaşlara. Teknoloji tamamen şans işidir , eğer sende arıza yapıp ısınıyorsa bütün Lg G3 lerde aynı sorun olacak diye birşey yok.
Yani demek istiyorumki sende eğer sıkıntı sorun varsa bütün dünyadaki Lg G3 lerin bozuk arızalı olacağı anlamına gelmez. Üslüpümüze dikkat edelim.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende Lg G3 kullaniyorum hicbir sorun yok allaha şükür sizin aldığınız tlfn istisnadır bence. Daha önce Samsung da kullandım samsung bence daha çok ısınıyor malesef. samsung un bataryasını az çıkarmadım

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Bende Lg G3 kullaniyorum hicbir sorun yok allaha şükür sizin aldığınız tlfn istisnadır bence. Daha önce Samsung da kullandım samsung bence daha çok ısınıyor malesef. samsung un bataryasını az çıkarmadım
Samsung ta da ben dediğiniz şeyleri yaşamadım mesela..

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Ben de s3 kullanıyorum. Ben de Samsung dan hiç memnun değilim nedense..

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar teknoloji biraz şans işi dediğiniz gibi. Ben Z2 aldım. Su geçirmez dedikleri telefon su geçirdi. Telefonu servise yolladım, değiştirdiler.
LG'de de bu olmuyor değil. Telefon ısınıyor. Benim arkadaşımda da var. Muhtemelen ekran çözünürlüğünden dolayı işlemci aşırı çalışıyor ve ısınıyor.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar teknoloji biraz şans işi dediğiniz gibi. Ben Z2 aldım. Su geçirmez dedikleri telefon su geçirdi. Telefonu servise yolladım, değiştirdiler.
LG'de de bu olmuyor değil. Telefon ısınıyor. Benim arkadaşımda da var. Muhtemelen ekran çözünürlüğünden dolayı işlemci aşırı çalışıyor ve ısınıyor.
M8 inde şu geçirmeme özelliği yok ama ben telefonu 1 metre suya düşürdüm rahat 4 5 dk bekledi hiçbirşey olmadı mesela. Teknoloji hakikaten şans işi. :D

Spy.94

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende de G3 var ve saydığın sorunların hiçbiri yok, genelleme yapman çok yanlış olmuş. İlk parti cihazlarda bazı hatalar vardı ama ısındı kapandı diye okuduğumu hiç hatırlamıyorum. Evet telefon ısınıyor ama çok değil. 801'li cihazların hepsi normalden fazla ısınıyor zaten.
M8 inde şu geçirmeme özelliği yok ama ben telefonu 1 metre suya düşürdüm rahat 4 5 dk bekledi hiçbirşey olmadı mesela. Teknoloji hakikaten şans işi. :D
Sen şansını biraz fazla zorlamışsın :D

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238

kutuplarda yaşamıyorum yaz tatilinde Adanada kullandım telefonu sıcaktan kapandığına şahit olmadım Adana'nın ağustosta nasıl olduğunu umarım biliyorsundur :)
ama kendi kendine kapandığı oluyordu nadiren ilk ayda, sonra bir de bugün kapandı çok olmuyor yani

turkbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen telefonu aldım alalı ne bir donma ne bir kapanma yaşadım donanımsal arızalar olabilir her telefonda olacağı anlamına gelmez

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Evet sakin almayın!!! Fiyatlar düşer o zaman. Bizde daha ucuz alırız. İlk sayfada bir arkadaş şans işi dedi. Aynen katılıyorum. Elektronik aletlerde şans lazım. Kuzen ile basimizdan geçen bir olayı anlatayım. Creative ses sistemi alacağız kuzene. Gittik mağazaya. Ses şiddetini falan dinledik. Adam sıfır kutu getirdi. Ben satıcıya bende şans o derece olduğunu söyledim. O da 1000 de 1 dedi kapalı kutuyu aldık. Eve geldik ve mutlu son 😀 Cihaz çalışmadı. Sonra geri götürdük. Adam dahi şaştı 😀 Bizde teşhir ürünü alıp geri geldik 😀

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle katılıyorum arkadaşlara. Teknoloji tamamen şans işidir , eğer sende arıza yapıp ısınıyorsa bütün Lg G3 lerde aynı sorun olacak diye birşey yok.
Yani demek istiyorumki sende eğer sıkıntı sorun varsa bütün dünyadaki Lg G3 lerin bozuk arızalı olacağı anlamına gelmez. Üslüpümüze dikkat edelim.

http://forum.shiftdelete.net/lg/378675-lg-g3-kendi-kendine-kapanma-sorunu.html

Konuyu incelersen sevinirim kardeşim buda başka bir arizasi yani tüm lg g3ler sorunlu ilk cıktıgında alanlarda son 1ay icinde cıkanlarda. iyi günler dilerim

Samsung galaxy s5 var bendede ilk aldıgımda telefon cok ısınıyordu anında güncelledim ısınma denen birşey kalmadı İşlemcilere 5 saate yüklensem hayatta ısınmıyor samsung sogutma konusunda bence baya başarili. Daha hic cıkarmadım samsung galaxy s5 in bataryasını, yaklaşik 3 ay oldu ne donma ne şişme nede takılma var yag gibi akıyor ve su altıda bol bol cekimlerim oldu :)

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
http://forum.shiftdelete.net/lg/378675-lg-g3-kendi-kendine-kapanma-sorunu.html

Konuyu incelersen sevinirim kardeşim buda başka bir arizasi yani tüm lg g3ler sorunlu ilk cıktıgında alanlarda son 1ay icinde cıkanlarda. iyi günler dilerim
Boşuna iyi günler dileme bence kardeşim , benim 2 tane arkadaşımda lg g3 var ve aldıkları günden beri hiçbir sorunla karşılaşmadılar. Ayrıca kuzenimdede var onada şuanda sordum sıkıntı varmı diye hiçbir sıkıntı olmadığını ve ısınmanın söz konusu olmadığını söyledi Kardeşim. Ayrıca yorum atan kişilerdede hiçbir sıkıntı yok buda lg g3 ün sıkıntısız bir telefon olduğu anlamına gelir. İyi günler dilerim kardeşim :)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Ben 3 hafta önce aldım ısınma oluyor ama öyle abartılacak şekilde değil ayrıca şimdiye kadar hiç donmadı

Optimus34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendime 3 ay önce galaxy s5 aldım. ilk aldıgımda telefon yanıyordu sıcaklıktan ama hıc kapanmıyordu hemen guncelleme yaptım ısınma problemı kalmadı düzeldı ve cok hızlı cok stabil telefon yanı samsung hatlarını duzletmış.
2 Hafta önce bir abime lg G3 aldık telefon ısınıyor ve programları kapatıyor sıcaklıktan ekran kapanıyor sıcaklıktan kamera kapanıyor sıcaklıktan. Uyarı verıyor telefon cok ısındı kamera kapancı telefon cok ısındı ekran ısıgı azaltıldı 5 dakıka kullandıktan sonra oluyor bunlar.

Telefona guncelleme yaptım gereksiz programları devre dışı bıraktım ama nafile degıl kamerasıda gecelerı fps sorunu var kronık bır sorunmuş lg g2 dede var o.

Yanı anlıcagınız ben araştırdım cözumu yokmuş bu g3 un ısınma problemıne oyunlarda kapanıyor ısınıyor diye böyle olacaksa ben ne eyleyeyim bu telefonu.

Acaba android 5.0 da düzeltilir mi bu yoksa adam telefonu geri satıcak 2. el fiyatinna pişman olduk bıldınız.

Kımse demesın senın telefon problemli degil butun lg g3 ler öyleymiş serviste kabul ediyor bunu tek umudum android 5.0 guncellemsınden sonra ısınma problemı nasıl olacak acaba.

Yok böyle birşey :) abartmayı geçmişsin bile alacaklar bu yoruma bakıp aldanmasın 2 aydır kullanıyorum hiç biri olmadı.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Custom romlarla çözünürlüğü 1080p ye düşürme imkanı var mı bilen duyan?

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
elektronik şans işidir... aynımarka aynı üründe farklılıklar olabiliyor...

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
kesinlikle cihaz sorunlu yoksa g3 le s5i karşılaştırmam bile

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Kendime 2 ay önce LG G3 aldım. ilk aldıgımda telefon yanıyordu sıcaklıktan ama hıc kapanmıyordu hemen guncelleme yaptım ısınma problemı kalmadı düzeldı ve cok hızlı cok stabil telefon yanı LG hatlarını duzletmış.
1 Hafta önce bir halamın oğluna Galaxy S5 aldık telefon ısınıyor ve programları kapatıyor sıcaklıktan ekran kapanıyor sıcaklıktan kamera kapanıyor sıcaklıktan. Uyarı verıyor telefon cok ısındı kamera kapancı telefon cok ısındı ekran ısıgı azaltıldı 5 dakıka kullandıktan sonra oluyor bunlar.

Telefona guncelleme yaptım gereksiz programları devre dışı bıraktım ama nafile degıl kamerasıda gecelerı fps sorunu var kronık bır sorunmuş Galaxy S4 dede var o.

Yanı anlıcagınız ben araştırdım cözumu yokmuş bu S5 in ısınma problemıne oyunlarda kapanıyor ısınıyor diye böyle olacaksa ben ne eyleyeyim bu telefonu.

Kımse demesın senın telefon problemli degil butun Galaxy S5 ler öyleymiş serviste kabul ediyor bunu tek umudum android 5.0 guncellemsınden sonra ısınma problemı nasıl olacak acaba.