Lg G3 ten uzak durun.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostum 5 dakikada telefon kapanması cidden biraz sallamışsın hani 30-45 dk sonucunda olabilir 2k saçmalığından dolayı ama yani 5 dakika nedir abartmadan yazsaydın keşke.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bu arada aşırı ısınmaktan kasa çatlamaları oluyor. İnternette örnekleri çok.

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok böyle birşey :) abartmayı geçmişsin bile alacaklar bu yoruma bakıp aldanmasın 2 aydır kullanıyorum hiç biri olmadı.

Yalan mı sölicem adam sordu bana lg g3 nasıl dedi dedm güzel telefon 2k ekranı var dedim adam bana güvendı aldı telefon bildigin ısınıp kapanıyor ne abartıcam demek sen telefonunu kullanmıyorsun. 2K ekran ıcın demekkı cok erkenmış

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kendime 2 ay önce LG G3 aldım. ilk aldıgımda telefon yanıyordu sıcaklıktan ama hıc kapanmıyordu hemen guncelleme yaptım ısınma problemı kalmadı düzeldı ve cok hızlı cok stabil telefon yanı LG hatlarını duzletmış.
1 Hafta önce bir halamın oğluna Galaxy S5 aldık telefon ısınıyor ve programları kapatıyor sıcaklıktan ekran kapanıyor sıcaklıktan kamera kapanıyor sıcaklıktan. Uyarı verıyor telefon cok ısındı kamera kapancı telefon cok ısındı ekran ısıgı azaltıldı 5 dakıka kullandıktan sonra oluyor bunlar.

Telefona guncelleme yaptım gereksiz programları devre dışı bıraktım ama nafile degıl kamerasıda gecelerı fps sorunu var kronık bır sorunmuş Galaxy S4 dede var o.

Yanı anlıcagınız ben araştırdım cözumu yokmuş bu S5 in ısınma problemıne oyunlarda kapanıyor ısınıyor diye böyle olacaksa ben ne eyleyeyim bu telefonu.

Acaba android 5.0 da düzeltilir mi bu yoksa adam telefonu geri satıcak 2. el fiyatinna pişman olduk bıldınız.

Kımse demesın senın telefon problemli degil butun Galaxy S5 ler öyleymiş serviste kabul ediyor bunu tek umudum android 5.0 guncellemsınden sonra ısınma problemı nasıl olacak acaba.

Keşke dedıgın gıbı olsa cok pişmanım adamın yuzune bakamıyorum benım tek lafımla aldı o lg g3u telefonları degişek dedim kabul etmedi saticak kafasına koydu.

Burdan herkese sesleniyorum aklınız varsa lg g3 ten uzak durun.

Kendime 2 ay önce LG G3 aldım. ilk aldıgımda telefon yanıyordu sıcaklıktan ama hıc kapanmıyordu hemen guncelleme yaptım ısınma problemı kalmadı düzeldı ve cok hızlı cok stabil telefon yanı LG hatlarını duzletmış.
1 Hafta önce bir halamın oğluna Galaxy S5 aldık telefon ısınıyor ve programları kapatıyor sıcaklıktan ekran kapanıyor sıcaklıktan kamera kapanıyor sıcaklıktan. Uyarı verıyor telefon cok ısındı kamera kapancı telefon cok ısındı ekran ısıgı azaltıldı 5 dakıka kullandıktan sonra oluyor bunlar.

Telefona guncelleme yaptım gereksiz programları devre dışı bıraktım ama nafile degıl kamerasıda gecelerı fps sorunu var kronık bır sorunmuş Galaxy S4 dede var o.

Yanı anlıcagınız ben araştırdım cözumu yokmuş bu S5 in ısınma problemıne oyunlarda kapanıyor ısınıyor diye böyle olacaksa ben ne eyleyeyim bu telefonu.

Acaba android 5.0 da düzeltilir mi bu yoksa adam telefonu geri satıcak 2. el fiyatinna pişman olduk bıldınız.

Kımse demesın senın telefon problemli degil butun Galaxy S5 ler öyleymiş serviste kabul ediyor bunu tek umudum android 5.0 guncellemsınden sonra ısınma problemı nasıl olacak acaba.

Buda S5 imin kanıtı Konunun tarihine dikkat...
http://www.maxicep.com/forum/konu/samsung-galaxy-s5.914203/

Dostum 5 dakikada telefon kapanması cidden biraz sallamışsın hani 30-45 dk sonucunda olabilir 2k saçmalığından dolayı ama yani 5 dakika nedir abartmadan yazsaydın keşke.

Ya 5 dakika dedigim telefonu actik işte program filan kurduk 1 kac tane ayarlar filandı herşey tamamladıktan sonra Clash of clans kurduk 5 dakika gecti telefon cok ısındı oyunu kapattık güncelleme filan yaptık telefonu kapattık öyle 1 saat filan bekledi. geri actik yine oyunu acınca ve yahutta kamera video cekerken filan ısınıyor kapatıyor Ekran parlaklıgına bile ızın vermıyor kardeş nasıl birşey cözemedim

burak1903123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben lg g3 kullanıyorum hafta sonları elimden düşmüyor spotify,whatsap,instagram, facebook üstüne tarayıcıya girip çıkıyorum ama benimkinde ısınma sorunu yok. Bu ısınma sadece şarjda iken oluyor oda zaten normal.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Lg g3 sakın almayın ben aldım yandım siz almayın ! Sorunlar şunlar :

1) Telefonun kendi kendine kapanması
2) telefonun power tuşu ve çeresinin aşırı ısınıp sarjının çok çabuk bitmesi
3) Back ve home tuşlarını geç algılayıp kasması
Ve son olarak benimki hard format attım belki düzelir umuduyla fakat son durum
: Galeri, Dosya yöneticisi, Kamere gibi basit ve telefonun kendi uygulamaları bile açılmıyor siyah ekran geliyor. Google playden uygulama dahi inmiyor !

Ben yandım siz yanmayın yarın servise yolluyorum kim bilir ne zaman gelir nasıl düzeltilir bilmiyorum. Bunun yerine ikamesi olan Sony Z2 Veya samsung telefonları önerebilirim.

KESİNLİKLE ALMAYIN !!!

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar Lg g3 sakın almayın ben aldım yandım siz almayın ! Sorunlar şunlar :

1) Telefonun kendi kendine kapanması
2) telefonun power tuşu ve çeresinin aşırı ısınıp sarjının çok çabuk bitmesi
3) Back ve home tuşlarını geç algılayıp kasması
Ve son olarak benimki hard format attım belki düzelir umuduyla fakat son durum
: Galeri, Dosya yöneticisi, Kamere gibi basit ve telefonun kendi uygulamaları bile açılmıyor siyah ekran geliyor. Google playden uygulama dahi inmiyor !

Ben yandım siz yanmayın yarın servise yolluyorum kim bilir ne zaman gelir nasıl düzeltilir bilmiyorum. Bunun yerine ikamesi olan Sony Z2 Veya samsung telefonları önerebilirim.

KESİNLİKLE ALMAYIN !!!
Dostum konuyu okudunmu teknoloji arkadaşlarında dediği gibi şans işidir sana bozuk G3 denk gelmiş yenisini iste geri ver teli yeni G3 al kendi telefonunda sorun varsa buraya gelip bilip bilmeden konuşma (yada artık telefonumu kötülüyosun bilemem) bende G2 var telefon 0 sorun neden onun 1 üstünde g3 de bu kadar sorun olabilir anlamıyorm hadi quad hd ekrandan olsa bile okadar olmaz zaten lg bu kadar hata olsa telefonun üretimini filan durdururdu yada tüm cihazları değiştirtrdi bence, burda müşteri memnuniyeti işi var yoksa kimse LG den telefon almaz benim şimdilik diyeceklerim bu kadar

M.Sogut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu hiç aşırıya kaçarak kullanmadım ama benim görüşüme göre ısınma evet var. ama hiç fazlası olmadı. örneğin bir önceki telefonum sony idi. o cayır cayır yanıyordu eğer bu ısınıyor ise. donma veya kapanmaya hiç rastlamadım. inşallah da rastlamam. bence şuanda en alınabilir telefonlardan biri bu. kim ne derse desin :)

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum konuyu okudunmu teknoloji arkadaşlarında dediği gibi şans işidir sana bozuk G3 denk gelmiş yenisini iste geri ver teli yeni G3 al kendi telefonunda sorun varsa buraya gelip bilip bilmeden konuşma (yada artık telefonumu kötülüyosun bilemem) bende G2 var telefon 0 sorun neden onun 1 üstünde g3 de bu kadar sorun olabilir anlamıyorm hadi quad hd ekrandan olsa bile okadar olmaz zaten lg bu kadar hata olsa telefonun üretimini filan durdururdu yada tüm cihazları değiştirtrdi bence, burda müşteri memnuniyeti işi var yoksa kimse LG den telefon almaz benim şimdilik diyeceklerim bu kadar

Dostum cogu kullanıcı şikayetci bizde yenı alıcak kişileri uyariyoruzki sonra başları agrımasın keşke araştırsaydım demesinler, belkide bize dua ederler kim bile bilirki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum sen Lg'den komisyon mu alıyorsun nedir derdin (!) telefon problemli yazıyoruz ki bilgilensin millet diye. Simde kırık başka telede takamıyorum minumum 1 ay telefon yok. Benim telefona olan aciliyet seviyemi nerden biliyorsun ! ben mağdurum başkaları mağdur olmasın diye uğraşıyorum yoksa herhangibir bi şeyden nemalanma gibi durumum yok.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Dostum cogu kullanıcı şikayetci bizde yenı alıcak kişileri uyariyoruzki sonra başları agrımasın keşke araştırsaydım demesinler, belkide bize dua ederler kim bile bilirki
Sorun yasayanda var yasamayanda sana bozuk cihaz geldi bu telefonun sorunu degil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende LG g3 kullanıyorum Oyun oynarken Elim yanıyor ama oyun asla kapanmıyor veya performans düşüşü olmuyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin burada yaptığın marka fanlığından başka birşey değil. Ben LG G3 te kullanıyorum samsung S5 te kullanıyorum. iki telefon da belirli oyunları oynayınca haliyle ısınıyor ama hiç bir kapanma veya FPS sıkıntı yaşamadım. Zaten ısınmayan bir telefon daha üretilmedi. Bu işten azıcıkta olsa anlıyorsan bunu bilirsin (3310 vs. hariç). Ayrıca senin dediğin sorunu da LG düzeltti ilk çıkan seri de bu sorun vardı. Yani kabul etmek istesen de istemesen de senin telefonunda. (Bir de LG G3 ile 4K video çektiğin zaman telefon otomatik olarak 5 dk. sonra kamerayı kapıyor. Fakat buda diğer 4K video çekebilen bütün telefonlarda var.)

MoonLife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin burada yaptığın marka fanlığından başka birşey değil. Ben LG G3 te kullanıyorum samsung S5 te kullanıyorum. iki telefon da belirli oyunları oynayınca haliyle ısınıyor ama hiç bir kapanma veya FPS sıkıntı yaşamadım. Zaten ısınmayan bir telefon daha üretilmedi. Bu işten azıcıkta olsa anlıyorsan bunu bilirsin (3310 vs. hariç). Ayrıca senin dediğin sorunu da LG düzeltti ilk çıkan seri de bu sorun vardı. Yani kabul etmek istesen de istemesen de senin telefonunda. (Bir de LG G3 ile 4K video çektiğin zaman telefon otomatik olarak 5 dk. sonra kamerayı kapıyor. Fakat buda diğer 4K video çekebilen bütün telefonlarda var.)

Fanlık filan degil 2 telefonuda gördüm eger internet kullanım bilgin varsa gir googleye bak baklım lg g3 sorunlarına 5 kullanıcıdan 3 sorunlu diyor az araştir güzel kardeşim başkalarını uyarki onlarda araştirsin + ve - yönlerini görsün.

Bu arada ben galaxy s5 te 4K video cekerken 5 dakika süresi dolunca tekrar çekiyorum sonra videoyu birleştiriyorum lg g3 te o şansın yok kamera ısınınca kapanıyor geri soguyana kadar acılmıyor.

Sorun yasayanda var yasamayanda sana bozuk cihaz geldi bu telefonun sorunu degil

Ben kafasızlık ettim az ama cok az araştırsaydım bu lg g3 ü forumlarda neler demişler aldırmazdım cahillik ettim araştıramadan aldırdım adama telefonu.
Çatlamalar kasmalar ısınmalar süreklı kapanmalar ne ararsan var telefonda. inşAllah 5.0 hemen gelirde gider bu hatalar

LoganTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bahsettiğin sorunların hiçbirisi yok bende de. Cihaz spesifik bir durum vardır, garantiye gönder yenisi gelsin, arada çıkar böyle defolu ürünler, şanssızlık. LG G3'ten uzak durmanı gerektirecek bir durum yok bence :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefon alıcam 1500 2000 tl arası şuan araştırma aşamasındayım yorumları takip ediyorum önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G3 senin iddia ettiğin olayların tekini yaşatmıyor... bence sorun o telefonda... servise ver...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sen hiç kafanı yorma güzel kardeşim ben gerekli araştırmayı yaptım ve telefonu alırken de ona göre aldım tabiki bir eyşayı alırken alaştırman gerekiyor buna hiçbir şekilde karşı çıkmıyorum. Fakat sen telefonun da çıkan sorunların telefonun genel sorunu olduğunu düşünüyorsun. Ben senin yerin de olsam forumlarda dert yanacağıma telefonu servise gönderip çözüm aramayı tercih ederdim. Sonuçta aşırı ısınmadan kapanma gibi bir sorunun var ise veya takılma gibi bir sorunun var ise bunlar serviste gayet kolay çözebileceğin sorunlar.

teokrasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim anladığım kadari ile moonlife isimli arkadaşımız fan ile sogutmasi olan yada su sogutmali bir akıllı telefon kullaniyor 😄😄😄 eğer oyle bir telefon varsa tabi isisnmaz cunku sogutmasi var ama benim bildigim telefon larin sogutma sistemi bulunmuyor arkadas telefon degil pc zannetti herhalde

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bir aydır kullanıyorum yoğun kullanımda hafif ısınma oluyor ama donma kasma veya kapanma gibi birşe yle karşılaşmadım hatta evdeki leptop dan daha hızlı bence sende biraz abartmışsın bizde arkadaşla birlikte aldık onunki note3 takılmalar note3 de bariz var üstelik ısınmadan takılıyor.

teokrasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonuç ta artik ince ekranli teknolojik urunler artık her yerde ve hepimiz bunu biliyoruzki ekranin oldugu yerde ısınma olur
ama ben sunu anlamıyorum bu konuyu acan arkadasin kullandığı telefonun neden isinmadigi 😄😄😄😄
muhakkak ekranin arkasinda su sogutmali bir teknoljisi var herhalde
bir cok telefon kullandim, bunu kimse inkar edemez ekran uzun sure acik kalirsa isinmaya baslar buna işlemci ve grafik islemleri gidiginde isinma artar bu evimizdeki pclerde de boyledir ve bunlarin birer sogutmasi vardir ama bizim kullandığımız tellerin icine konulmaya calistigina dair bir kac makale okudum ama dusunsenize teli kullanirken elinizin altina fan ufledigini ne kadar garip olur oyle degilmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende lg g3 kullanıyorum. Bu işlerden anlasaydınız bu sorunların yazılımsal olduğunu ve güncelleştirme ile gideceğini bilirdiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de kullanıyorun ama senin dediğin hiç bir benimkinde olmuyor sende problem var