Turkcell mi Vodafone mu?

Turkcell mi Vodafone mu?

• Turkcell

Kullanılan: 153 41.5%
  • Vodafone

Kullanılan: 216 58.5%

• Kullanılan toplam oy
    369

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
burada vodafone para verip oyları etkilemiş olmasın? vodafone eziyet demektir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konuya biraz gec katilicam, oturdugunuz yerden baska bir yerlere gezip dolasin bakalim ozman turkcell cekim gucunu gorebilirsiniz, tamam vodafone ucuz konusurken kesilmeler gonderdigim smslerin gitmemesi cekin sorunu var avea kullanmadim ama arkadaslarimda gordugum kadariyla oda iyi cekmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer kampanya yönünden bakarsak; sms, msj, konuşma gibi vodafon tercih ederim ama benim lüks telefonum var ben teknolojik imkanları kullanmak istiyorum diyorsan biraz fazla verip türkcell kullanacaksın.Çünkü teknolojik olarak türkell alt yapısı diğerlerine göre kat kat iyi.

Cyavuzyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacılar ben avea'yım Türkcell zulmünden kaçtımda avealı oldum :D Ama kalite deyince Türkcell'i tek geçerim. Eee kaliteyi de ucuza bulamazsın. Avea ucuz oluyor gayet arada çekmediği oluyor ama ne bilim ben memnunum. Bir paketi var sms de var konuşmada internette. Mutlu mesut gidiyorum :)

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
avea içlerinde en yugun olanı bence gerı kalan ıkısınıde salla gıtsın......operatorlerın sıtelerıne bak en ıyı kararı kendın ver derım ....

BeraQue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat olarak Vodafone olabilir fakat kalite ve çekim gücü olarak daha çok Turkcell'i tavsiye ederim.

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
normal hatları bilmem ama 3g modemlerin hepsi tırt nefret ediyorum hatta

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vodafone daha hesaplı..Turkcellin çekim alanı daha geniş..Böyle bi olay işte..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence...turkcell kaliteli ama vodafone de çok ucuz.turkcell 4 çeker bunu bana kanıtladı.her yerde dakikası dakikasına çekiyor.ama vodafone'nin çekim gücü turkcelle göre daha az.o yüzden avantajı değilde kendinizi,kaliteyi ve rahatlığı düşünüp turkcelli tercih edin.ben şahsen turkcelliyim.ve turkcelli olmaktanda çok memnunum..size de Turkcell'i tavsiye ediyorum.

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence de Vodafone,oldukça rahatım,Cebine Göre Tarife'yi kullanıyorum,yükleme yaptığında yükleme yaptığın TL sayısı kadar gün boyunca 10 dakikası 50 KR konuşmaya izin veriyor,10 saniye aç-kapa da 10 KR :)

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Durum eşit kim bozacak bakalım bu eşitliği..:D
İnatla Turkcell kullanacaksanız tavsiyem Nokia 1800, Samsung E1180 gibi konuşma ve sms gönderme dışında özelliği olmayan cihaz kullanın. Bakalım faturanız ne kadar geliyor.

Hacılar ben avea'yım Türkcell zulmünden kaçtımda avealı oldum :D Ama kalite deyince Türkcell'i tek geçerim. Eee kaliteyi de ucuza bulamazsın. Avea ucuz oluyor gayet arada çekmediği oluyor ama ne bilim ben memnunum. Bir paketi var sms de var konuşmada internette. Mutlu mesut gidiyorum :)

Turkcell'in zulmünden kurtulmanın bir yolu da Nokia 1800, Samsung E1180, Nokia 1208 gibi konuşma ve sms gönderme dışında özelliği kullanmaktır.

Eğer kampanya yönünden bakarsak; sms, msj, konuşma gibi vodafon tercih ederim ama benim lüks telefonum var ben teknolojik imkanları kullanmak istiyorum diyorsan biraz fazla verip türkcell kullanacaksın.Çünkü teknolojik olarak türkell alt yapısı diğerlerine göre kat kat iyi.

Ben şöyle yapıyorum;
3 operatörden de birer tane hattım var. Ve bunları sırasyla şu cihazlara taktım;
HTC One X ........ - Turkcell
iPhone 4 (S değil) - Vodafone
Blackberry 9790 .. - AVEA

Kapsama alanı problemi yaşamadığım sürece Vodafone kullanıyorum. Çünkü Vodafone'da konuşma ve sms pakedim var.

Bu durumda beni hangi kategoriye konumlandırdığını öğrenebilir miyim?

Aristotales

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell'in interneti pahalı ama hızlı diğer tarifeleri de öyle Vodafon'un daha ucuz daha yavaş.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
İnsanların halen Turkcell Vodafone Avea arasında kalmasına şaşırıyorum.

Az para çok kullanım, az hizmet istiyorsanız Avea
Az para çok kullanım, kısmen daha iyi hizmet istiyorsanız Vodafone
Çok para az kullanım en iyi hizmeti istiyorsanız Turkcell

Yıllardır böyle, yıllarca böyle devam edecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vodafone'a elini veren her yerini kaptırır. Uzak durun. Başka diyecek çok söz var ama teferruat...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn turcelmi oluyum yoksa vodofone mi bilmi yorum yardımmm:helpsmilie:

ertyoll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone ne yaa? Ankaranın göbeğinde çekmiyor.Turkcell hem heryerde çekiyor hem de artık eskisi gibi pahalı falan da değil.Ayda 10 liraya heryöne 200 dakika konuşuyorum

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
olay 3g ise "kesinlikle" turkcell

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
28 Şubat 1994 Kurulan Türkcell ve 24.05.2006 Telsim adını değiştirerek vodafona gecmesiyle o günden bugüne o kadar zamandır iki şirket arasındaki kalite ve farkı göremiyen hepsinin bir birinden düzenbaz olduğunu göremiyen güzel vatanımın güzel insalara ne hangisi önerilirki hangisine gecsen bir yerde sahtekarlığını ve ya kazıklanmayı göreceksin o yüzden secimi kendi yapmalısın.

AsK_GRiBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben senin yerinde olsam araştırırım ama bence Profesyonel 600 4GB Cepten İnternet Her yöne 600 DkHer yöne 1000 SMS 39tl ben bunu kulanıyorum gayet memnunum tabiki eger şehir merkezindeysen intde hızlı ve cekmeme problemi yok diyebilirim türkcelin cektigi yerde vodafon vodafonun cektigi yerde avea cekmiyr:)buda operatorleri zor durumda bırakıyor ama ben aveadan gayet memnunum ne fazla tutar gelior nede bişey int 4gb doldugunda anında kesiliyr :)konuşmayada dkkat ediyorum hepsi bu:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru

TURKCELL'in ADI KALİTESİZLİKTİR. İŞTE AŞAĞIDA YAŞADIĞIM PROBLEMLER.
Sayın Yetkili,

Son birkaç aydır sizinle
yaşadığım problemi 17 senedir yaşamadım. Acemi, iş bilmez ve müşteriyi yolunacak
kaz olarak gören çalışanlarınız sayesinde nefret ettim sizden aldığım hizmetten.
İlk önce adıma abonelik açılmıştı itiraz ettim ve hat kapatıldı ama ben kara
listeye alındım. Sorumlular değil ben bu listeye alındım. Ve hala dönüş bile
olmadı tarafıma. Neyse cihaz ihtiyacım olduğu için ve kara listenizden
çıkamadığım için gittim kendime yeni cihaz aldım ama eski cihazımla sim kartı
uyumsuz olduğu için Ankara GOP taki TİM'inizden 18 TL vererek sim kartı
yenilettim. Yenilerken mobil imzamın iptal olduğunu yeniden başvurmam
gerektiğini söyledi. Ona da eyvallah dedim ve bir sürü vaktimi harcayarak yok
sim kart kilidini kaldırt yok mobil imzayı kaldırt sonra tekrar başvur vs
bankalarla uğraştım. Mesaj geldi ön başvurunuzu aldık en yakın TİM'e
gidin. Bugün Ankara 365 AVM deki tim e gittim ve bir baktılar ilk gittiğim sivri
zekalı arkadaş mobil imzamı iptal etmesine ve yeniden alacağımı bilmesine rağmen
64K kart vermiş. 365 AVM timdeki vatandaş ellerinde 128K kart olmadığını ama
olsa bile ek ücret çıkacağını belirtti. Bunun üzerine 532 yi aradım ve ağzıma
geleni saydım. Biz geri zekalı mıyız? Yoksa yolunacak tavuk mu? Bu kadar iş
bilmezlik ve umursamazlık görmedim. Sizden aldığım hizmete lanet ediyor ve bugün
avm kapandığı için yarın numaramı taşıtarak sizden kurtulacağım için
rahatlatıyorum kendimi. Ve bu yaşadıklarımı aklınıza gelen tüm forumlarda
paylaşacağım.(yurtiçi ve yurtdışı)

Sizlere kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben turkcell'i tavsiye ederim aylık 25 tl'ye her yöne 500dk + her yöne 1000 sms +2 gb internet var ayrıca interneti çok hızlı nerdeyse çekmediği yer yok