ZULA dünyaya açılıyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
zula-dunyaya-aciliyor-sdn-2.jpg

https://shiftdelete.net/zula-dunyaya-aciliyor

Türk yapımı MMOFPS mottosuyla yola çıkan ZULA'dan güzel haberler var. Geçtiğimiz G-Star fuarına katılan ZULA dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

:: Zula oynuyor musunuz?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,324
Ben oynamıyorum, oyunlarla kaybedecek zamanım da yok lakin, bu artık bütün dünyada çok büyük bir sektör haline geldiğini kabullenmek gerekiyor. Türkiye bu konuda sanırım epey geriden takip ediyor. Oyun deyip geçmemek lazım, oyun olmasına oyun da, diğer taraftan eğlencenin içine ideolojiler, inançlar, algılar zerkedilerek verilen bir uyuşturucu gibi. Çok dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben oynamıyorum, oyunlarla kaybedecek zamanım da yok...
Evet hocam. Size katılıyorum. Çok değil birkaç ay öncesine kadar ben sürekli oyun oynardım. Ama anladım ki oyunlar vakit kaybıymış.
Oyun oynamak yerine birçok aktivite yapılabilir.

Bir de Zula isimli bu oyun hakkındaki düşüncelerimi belirteyim. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor ancak oyun içi satın almalar mevcut.

Reaksiyon puanı
10,324
Oyun oynamak yerine birçok aktivite yapılabilir.

Mesela kitap okumak gibi... Diyecem de, kimbilir çaktırmadan kaç kişi bize bıyıkaltından gülecek, hatta nanik yapacak Allah bilir. :D
Çünkü oyunlar için saatlerimiz var, günlerimiz, hatta haftalarımız var... Ama, kitap okuyalım mı diye sor birine alacağın cevap hep aynıdır: "Yok abi ya, bizde nerdeee o şans, valla başımı kaşımağa fırsat bulamıyorum!" :)

Son mesajlar