ZTE Grand X alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
almanı tavsiye ederim özelliklerine göre fiyatı çok uygun aynı telefonu bende kullanıyorum bir şey danışmak istersen yardımcı olurum kardeşim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim iyi günler ben zte grand x i kullanıyorum alalı bir ay oldu telefonu hiç düşürmedim ama kamerası yanıt vermiyor acil cevap verirseniz
teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın almayın ben yeni aldım şarjı iyi dayanmıyor telefon sürekli ısınıyor ve mesaj vb yazarken tuşlar donma yapıyor önermem

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aradaki farka değermi die discovery (650tl) ile bu (420tl) ikisi arasında kalıp sonunda bunda karar kılmıştım, iyi ki almışım :) ben yeni aldım ve 5 gündür akfif bi şekilde kullanıyorum.

wireless whatssapp 3G facebook sürekli açık, gün içinde ara ara fruit ninja atıyorum belki 1-2 kere de temple run 2 (bu oyunu sıfır kasmayla oynatıyor bu arada). sabah %100 şarjla alıp çıktığım telefon ertesi sabah düşük pil uyarısı vermeye başlıyo (%20 civarı). benim için gayet yeterli. telefonla fazla oyun oynamam (zaten oyun için telefon alanları anlayamadım hiçbi zaman :p) subway surf, angry birds space yüklü onları da kasmadan oynuyorum şu an.

üstteki arkadaşın bahsettiği ısınma donma vs bende henüz olmadı. zamanla mı oluyor yoksa sadece onda mı denk geldi bilmiyorum zamanla görecez. (bi süre oynadıktan sonra elbette biraz ısınma oluyor ama ısınmayan telefon görmedim ben henüz. sonuçta işlemci kullanıyo ısınması normal değil mi? ama durduk yere yada 1-2 el oyunla ısınma olmuyor.)

karşılaştırma yaparım dersen antutu puanı 8250 (bu yazıya başlarken benchmarkı başlatmıştım, programlar vs kurulu, gelen sıfır cihaz puanı değil. bilmiyorum blki farkeder die belirtiyim dedim :) )

dokunmatiği iphone ile samsung arasında. ne iphone kadar iyi ne samsung kadar kötü ama sonuçta 400 tl'lik telefondan bahsediyoruz dimi olsun o kadar :)

onun dışında ideal bir f/p android telefonu, bence güzel

rs_15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim için düşünüyoruz bu telefonu, kendisi lise birinci sınıf öğrencisi. Çok fazla telefon görüşmesi yapmaz genellikle facebook,twitter gibi sosyal ağlar için kullanacak ve çok büyük boyutlu oyunlar da oynamıyor. Fiyat olarak gayet uygun olduğu için almayı düşünüyoruz. Ayrıca bir yıllık kvk garantisi de beni çok etkiledi. Ama zte markasını ilk defa duyuyorum ve biraz tereddüt yaşıyorum. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

huseyinacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyatına göre fena değil 369 tl bu özelikte başka cihaz yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu telefonda görüntülü konuşma özelliği var görünüyor ama ben bi türlü bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:aldığıma alacağıma pişman oldun günden en az bir kere donuyor kesinlikle önermem:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende zte grand x kullanicilarindan biriyim benden size tavsiye yaziktir vereceğiniz paraya eğerdiyorsaniz ben parami çöpe atacam onada sözüm yok günde en az iki üç donuyor memnun kalinacak bir cihaz değil bu cihazin hakki sadece oyun sakin sakin tavsiye etmem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın almayın bu telefonu alırsanız pişman olursunz .ben 2ay olmadan satmayı düşüüorum gunluk donuyor batarya sök tak yapmaktan çıldırcam.bırde kvk güvence vermış ona aldandım aldım almaz olaydım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayatımda yaptığım en büyük yanlış. böyle iğrenç berbat bi telefon olamaz. günde en az bir kere donuyor ve okadar berbat ki çok ağır. genelde arama sırasında donuyor. bataryası su gibi düşüyo klavyesi boktan. bazen uygulamadan kendi kendine çıkıyo. öküz gibi donuyo. gelen mesajların %20 si sonra geliyo. hemen ısınıyo vel hasıl kelam berbattttt. para israfı . yemin ederim ki pişman olursunuz ! ! !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mecbur kaldığım ve ekonomik olduğu için aldığım telefon, özellikleri gayet güzel akıllı telefon sıkıntı yok ama günde birden fazla donuyor ve bataryasını çıkarıp takmak gerekiyor, ayrıca arama yapmakta sıkıntı çıkarıyor, arama tuşuna basıyorsunuz ama dakikalar sonra kendiliğinden arama yapıyor. bunları gözardı ederseniz o fiyata alınır ve kullanılır, ama küçük sıkıntılar değil bu saydıklarım da.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm. telefonu pc tanımıyor nasıl tanıtıp usb kablosu ile bağlantı kurabilirim.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SAKIN ALMAYIN 2 TANE ALDIM BİRİ 1 HAFTA DAYANDI İKİNCİSİ 1,5 AY Tamire gönderdim KVK ya 3 ay biri 25 gün biri ses yok. Çabuk ısınıyor, Donuyor (rest düğmesi yok bataryayı çıkarıyorsunuz) arayanın adını geç gösteriyor konuşma yaptıktan sonra :) karşıdaki beni tanımadın mı? numaramı kaydetmedinmi gibi sorularla karşılaşıyorsunuz. Tlf alacak olan en az 4 ama 8 çekirdekli düşünsün derim.