Laptop soğutucusu tavsiye

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Beş para etmez o soğutucu. Aldığın üçüncü günü çöp.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Tamam da senin verdiğin linkreki ürünün benzerini Bimeks ten almıştım ben 15 tl ye. O kadar paraya daha iyi bir şeyler bak bari.

Reaksiyon puanı
16,118
Beş para etmez o soğutucu. Aldığın üçüncü günü çöp.

dandik olduğu dandik göründüğü onu yapanların bu işten zerre anlamadığı doğru ama kardeşim de * o markanın başka modeli var çok iyi olduğunu sanıyor ve hala kullanıyor hiç hava üflüyor gibi his vermiyor mavi ledle görgüsüzce ortalığı aydınlatıyor...
*markayı yazmaya tahamül edemedim...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

iyi güzel de sağlam parası da varmış idare etcek bişey lazım.3. gün çöp diyor adam terettüt ediyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/in...ails.aspx?productId=bs40241&categoryId=106859 aynı b*kun laciverti gibi geldi bana
daha dandiği...

warface96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dandik olduğu dandik göründüğü onu yapanların bu işten zerre anlamadığı doğru ama kardeşim de * o markanın başka modeli var çok iyi olduğunu sanıyor ve hala kullanıyor hiç hava üflüyor gibi his vermiyor mavi ledle görgüsüzce ortalığı aydınlatıyor...
*markayı yazmaya tahamül edemedim...

daha dandiği...

40 lira civarına iyi bi ürün var mı ki. yani param yok olsa alcam zalman bakcam keyfime bütün para makineye gitti

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
İlk soğutucu aldığımda bende ilk verdiğin linktekini almıştım 40 liradan daha fazlaydı. Kutusundan çıkarttığım an anladım bir işe yaramayacağını adi maldan yapılmış, pervanenin belli bir süre sonra kendisine hayrı yok. Kullanışsız, ergonomik değil. En son gidip görerek 120 liraya zalmanın bir modelini aldım ve 1 seneye yakındır kullanıyorum çok memnunum.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İlk soğutucu aldığımda bende ilk verdiğin linktekini almıştım 40 liradan daha fazlaydı. Kutusundan çıkarttığım an anladım bir işe yaramayacağını adi maldan yapılmış, pervanenin belli bir süre sonra kendisine hayrı yok. Kullanışsız, ergonomik değil. En son gidip görerek 120 liraya zalmanın bir modelini aldım ve 1 seneye yakındır kullanıyorum çok memnunum.
O ilk linkteki ürün bir çok dandik markada var. Birinde 2 diğerinde 3 usb oluyor ama soğutucu aynı soğutucu. Ben de aynısını başta 40 tl ye almıştım sonra çatlak diye değiştirmeye gittim, aynı model 15 tl den satılıyordu başka marka adı altında onu aldım. :) Tabi iyi değil ama 15 tl ye idare eder demiştim o zamanlar.

40 lira civarına iyi bi ürün var mı ki. yani param yok olsa alcam zalman bakcam keyfime bütün para makineye gitti

Neden lazım ki soğutucu, daha sonra alsan olmaz mı? Şimdi 40 tl ye dandik almaktansa paran olduğu zaman kaliteli bir şey alman senin yararına olur.

warface96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O ilk linkteki ürün bir çok dandik markada var. Birinde 2 diğerinde 3 usb oluyor ama soğutucu aynı soğutucu. Ben de aynısını başta 40 tl ye almıştım sonra çatlak diye değiştirmeye gittim, aynı model 15 tl den satılıyordu başka marka adı altında onu aldım. :) Tabi iyi değil ama 15 tl ye idare eder demiştim o zamanlar.

Neden lazım ki soğutucu, daha sonra alsan olmaz mı? Şimdi 40 tl ye dandik almaktansa paran olduğu zaman kaliteli bir şey alman senin yararına olur.

deneme yanılma yapmak istiyorum :/

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
laptop soğutucu alırken alüminyum olanları tercih edin ısıyı daha dengeli ve hızlı yayarlar...

warface96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vazgeçtim almaktan yorumlar için herkese teker teker teşekkür ediyorum.biriktirip iyi bişey almak umuduyla

Reaksiyon puanı
16,118
Vazgeçtim almaktan yorumlar için herkese teker teker teşekkür ediyorum.biriktirip iyi bişey almak umuduyla

vazgeçme bu var:
http://www.teknobiyotik.com/aksesua...20cm-mavi-led-fanli-notebook-sogutucu-16.html
txacnbamax.jpg
txacnbamax_6.jpg
txacnbamax_4.jpg
txacnbamax_2.jpg
txacnbamax_8.jpg
txacnbamax_7.jpg

warface96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öbürüyle aynı malzeme sadece bunda yükseltme yok ve fan hızı çok yavaş