YOUTUBE DA ABONELERİM ARTMIYOR

Bu konuyu okuyanlar

berkay270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba ben berkay coşkun youtubeda bir kanalım var 25 ağustos 2016da açtım 15 tane videom var her pazar istikrarlı şekilde eğlence temalı videolar yüklüyorum ama hala 72 abonem var en çok izlenen ideom 350 ne yapmalıyım lütfen yardım edin kanalımın linki BERKAY COSKUN

Son düzenleyen moderatör:

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşım bu konuda tecrübeli arkadaşlar sana mutlaka yardımcı olacaktır.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Eğlence temalı videolar arkalarında prodüktör gibi profesyonel bir destek ekibi olmadıkça tutmaz.
Sizin gördüğünüz amatör videolar aslında amatör değil, arkalarında bunu iş olarak gören ciddi bir ekip var.
Yüzde yüz amatör başlayıp tutanlar tabi ki var ama onlar şans faktöründeki çok çok küçük bir azınlık.
Böyle saçma videolar yerine eğitim ve teknik konularda mesela programlama, grafik, edebiyat veya sevdiğiniz herhangi bir alan yüklemenizi tavsiye ederim.

berkay270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğlence temalı videolar arkalarında prodüktör gibi profesyonel bir destek ekibi olmadıkça tutmaz.
Sizin gördüğünüz amatör videolar aslında amatör değil, arkalarında bunu iş olarak gören ciddi bir ekip var.
Yüzde yüz amatör başlayıp tutanlar tabi ki var ama onlar şans faktöründeki çok çok küçük bir azınlık.
Böyle saçma videolar yerine eğitim ve teknik konularda mesela programlama, grafik, edebiyat veya sevdiğiniz herhangi bir alan yüklemenizi tavsiye ederim.

Kanalimin temasini deği̇şti̇rmeden bi̇rkaç tanede farkli vi̇deolar çeki̇p yüklüyeceği̇m bakalim etki̇li̇ olucak mi cevap verdi̇ği̇n i̇çi̇n teşekkürler kanalima bakmak i̇stersen li̇nki̇ var.

Son düzenleyen moderatör:

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben abone oldum. 1 abone kazandırdım yani[emoji5]

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kanalının amacı ne?Sanırım eğlence türü videolar çekiyorsun.Başarılar dilerim.İyi günler.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Evet eğlence temalı videolar çekiyorum ama başarılı olamıyorum kanalıma göz atmak istersen linki var
Abone hemen kazanılmaz.Emek vererek gerekirse sabredip uzun bir zaman da olsa beklemek gerekir.Bir de sosyal medyada kanalınızı tanıtacak şeyler yapabilirseniz abone ve izlenme sayınız artabilir.

berkay270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Abone hemen kazanılmaz.Emek vererek gerekirse sabredip uzun bir zaman da olsa beklemek gerekir.Bir de sosyal medyada kanalınızı tanıtacak şeyler yapabilirseniz abone ve izlenme sayınız artabilir.
tabii ki sosyal medyada kanalımı tanıtıyorum ama instagramı kullanamıyorum çünkü kanalım belli bir seviyeye gelmeden arkadaşlarıma söylemeyeceğim.sabırlı olup başarıcam allahın izniyle

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
tabii ki sosyal medyada kanalımı tanıtıyorum ama instagramı kullanamıyorum çünkü kanalım belli bir seviyeye gelmeden arkadaşlarıma söylemeyeceğim.sabırlı olup başarıcam allahın izniyle
İnşallah başarılı olursun.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Herkese merhaba ben berkay coşkun youtubeda bir kanalım var 25 ağustos 2016da açtım 15 tane videom var her pazar istikrarlı şekilde eğlence temalı videolar yüklüyorum ama hala 72 abonem var en çok izlenen ideom 350 ne yapmalıyım lütfen yardım edin kanalımın linki BERKAY COSKUN
reklam yapman lazım çok ve yaptığın içerikle uygun bir yere reklam vermen lazım zamanla takipçin artacaktır.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
3 Tane MC videosu atıp 1500Abone kazanan da var. 150 video atıp 150 abone kazanan da. Pes etme 1000 olduktan sonra gerisi gelir. Mesele 1000 olmakta. Abonelerini görmek istemiyorsan gizli yapabilirsin. Bazen şaşırtıcı artış olabiliyor.