Youtube Videolarıma Görüntülenme Gelmiyor ve Kanalımı Nasıl geliştirebilirim

Bu konuyu okuyanlar

Serhat3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar 1 yıldır youtube oyun kanalım var açtığımdan beri sürekli video yüklüyorum aylar haftalar geçiyor izlenme gelmiyor bende sürekli video yükleyip sildim o yüzden en sonunda dedim biraz farklı alanlarda yükliyim Rehber , Oyun , Seri yükledim Eylül ayında bu yaz baktım rehber videosuna sadece 8 izlenme gelmiş diğerlerinin rakamı hiç kıpırdamamış , onları bıraktım tekrar yüklemeye devam ettim 3 gündür bu görüntülenme sorunu hakkında araştırma yapıyorum , ve etiket optimizasyon işlemlerini yaptım 2 gün oldu hala gelmedi sizce bu nereye kadar devam etcek birileri beni nasıl görücek , Herkez diyor Gelişmek için kaliteli videolar yüklenmeli ama beni kimse görmüyor videom herhangibi bir video izlenirken gelen sağ taraftaki video listesine nasıl girer . Oyun kanalı işine başlayanlar nasıl kendilerini gördürüyor anlamıyorum .videolarımın görünmesi için ne yapmalıyım

VİDEOYU YÜKLEYİNCE İLK YAPTIKLARIM.

Önce İsim veriyorum Daha sonra açıklama Kısmına video hakkında bir kaç açıklama giriyorum
Etiket bulucudan Etiketleri alıp ekliyorum . Google , BLog , Ping e ekliyorum , Oyunlarla ilgili guruplarda paylaşıyorum . Sürekli paylaşınca Disslike geliyor Hile kullanıp videonun görünme şansını arttırıyım desem 301 de kalıyor daha sonra youtube onu düşürüyor .

KANAL BİLGİLERİ

17 abone ile başladım bunlar tanıdık ve Karşılıklı aboneden gelenler . Karşılıklı yapmıyorum onlar belli bir süre sonra bırakıyor , Abone hilesi kullanmıyorum . sadece ilk başta 20 - 30 İzlenme getiriyorum yenileyerek. Oyun kanalıyım genelde Minecraft - İndie - Yeni Çıkan Tarayıcı oyunları çekerim.