Yılın son yönetim anketi; uyarılarınızı görmek istiyor musunuz?

Kendi ceza puanlarınızı ve herkesin ceza puanlarını görmek istiyor musunuz?

• Evet, istiyorum. Neresi özel bunun?

Kullanılan: 21 70.0%
  • Hayır, istemiyorum. Moderatörlere sorarım bana söylerler.

Kullanılan: 9 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2017-12-27 21-59-43.png

forumun en edepsizi benim galiba...

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
meraktan soruyorum moderatörlerden üst düzey olanlar moderatöre ban atabiliyor mu mesela sen fragger'e veya o sana ban atabiliyor mu sadece merak

Hayır, banlayabilmek için önce moderatör yetkisini almak gerekiyor.

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Hayır, banlayabilmek için önce moderatör yetkisini almak gerekiyor.
hayır demek istediğim o değil

diyelim ben moderatörüm sen süper moderatörsun sen bana uyarı verebiliyor musun veya banlayabiliyor musun
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba,

akşam vakti hem yorumunuza güldüm hemde uyarılarınıza baktım ve tutamadım kendimi. Özellikle Linux Bölümünde Windows.. :D
Doğal, olması gerektği gibi sanırım. :)

Saygılarımla
sdn'de normal bir gün

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
diyelim ben moderatörüm sen süper moderatörsun sen bana uyarı verebiliyor musun veya banlayabiliyor musun

Hayır, bu tarz uyarıları özel olarak yapıyoruz. Moderatörlere uyarı verme yetkisi bende bile yok.

Bir hakimin ceza alabilmesi için önce hakimlikten atılması lazım, o zaten ceza alacak işlem yapmamalı.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hayır, bu tarz uyarıları özel olarak yapıyoruz. Moderatörlere uyarı verme yetkisi bende bile yok.

Bir hakimin ceza alabilmesi için önce hakimlikten atılması lazım, o zaten ceza alacak işlem yapmamalı.

Yönetimden atılan birinin Yasaklı olması dışında bir kural ihlali yaptıktan bir süre sonra tekrar yetki alma şansı varmıdır

Reaksiyon puanı
16,118
yok ağır kusurluysa dönüş yok...
filmiyle ilgisi yok...

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Yönetimden atılan birinin Yasaklı olması dışında bir kural ihlali yaptıktan bir süre sonra tekrar yetki alma şansı varmıdır
Bu konu tamamen yönetim içinde konuşulur, danışılır ve ortak karar verilir. Kesin bir tanı söz konusu değildir...

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Yaptığı kural ihlaline bağlı, moderatör iken yapıp yapmamasına bağlı, kural ihlalini yaptıktan sonraki gözlemlerimize bağlı.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yaptığı kural ihlaline bağlı, moderatör iken yapıp yapmamasına bağlı, kural ihlalini yaptıktan sonraki gözlemlerimize bağlı.

Misal Hafif bir cezayı sürekli tekrarlayan bu mevzuyuda yanlış algılarla abartılıp işini iyi yapamaması gibi eleştiriler ile yönetimden alınacak bir konuma gelen birinin gerekli özürler dileyerek kendini toparlayıp uzun bir süre sonra geri dönme ihtimali vardır diye düşünüyorum

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Misal Hafif bir cezayı sürekli tekrarlayan bu mevzuyuda yanlış algılarla abartılıp işini iyi yapamaması gibi eleştiriler ile yönetimden alınacak bir konuma gelen birinin gerekli özürler dileyerek kendini toparlayıp uzun bir süre sonra geri dönme ihtimali vardır diye düşünüyorum

Kimden bahsettiğini bilmiyorum. Bir birey üzerindense özelden yaz bakalım. :)

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
kendi ceza puanlarımı görebilirim de başkalarının görmesine gerek varmı ki?ben hiç merak etmedim

Son mesajlar