yıl olmuş 2019 hala iphone 7 alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Peki o zaman neden kimse yakalanmadı? Gerek apple,gerek samsung “sabotajcıları”...
yakalanmadığını ne biliyorsun... bir sürü gariplikler yaşandı... ne SAMSUNG nede foxconn ne oluyor açık etmedi hatta foxconn fabrikalarında intihar eden işçilerle ilgili garip hikayeleri bile açıklayamadılar...

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
yakalanmadığını ne biliyorsun... bir sürü gariplikler yaşandı... ne SAMSUNG nede foxconn ne oluyor açık etmedi hatta foxconn fabrikalarında intihar eden işçilerle ilgili garip hikayeleri bile açıklayamadılar...
Demek istediğim belli bir şekilde ceza almadılar. Foxconn intiharlarının kesin nedeni bilinmiyor ama psikolojik sorunlar olduğu ihtimali yüksek. Maaşları da düşük.
Hem sen bu şeyleri nereden biliyorsun çok merak ettim.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Demek istediğim belli bir şekilde ceza almadılar. Foxconn intiharlarının kesin nedeni bilinmiyor ama psikolojik sorunlar olduğu ihtimali yüksek. Maaşları da düşük.
sen niye bilmiyorsun 7/24 her yerde yazılıyor... global bir networka bağlı olup bir çok detayı öğrenebilirsin...

Cruesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Apple karalama ekibi iş başında niyeyse hep rakiplerinin yeni modeli hep yeni çıkınca şaibeli şekilde patlıyor hemende habere çıkıyor... sizin apple personeli olduğunuz kesin...

Karalama ekibi mi? Biz burada sizden başka karalayan birini göremiyoruz. Her iPhone konusunun altına kulağında patlar, alınmaz yapılmaz demiyoruz.
Biz karalama ekibi değiliz veya Apple' de çalışan biri değilim. Ben sadece teknolojiden yanayım ve işime yarayan işimi en iyi gören telefonu, tableti vs. överim ve tavsiye ederim. Size sadece patlama konusunda Samsung' un Apple'den daha kötü sicilli olduğunu belirttim, ama siz karalayayım derken firmalar arası savaştan sabotajlardan bahsettiniz.

Ben de onu demek istiyorum. Senin dediklerin gibi başka telefonlar da istisnai bir şekilde patladı. Bu patlayan telefonlar,note 7 gibi sorunlu değillerdi.

Evet zaten bunu söyledim, ama karalama ekibi olduk :) neyse sözün kısası teknolojik alet bu patlarda yanar da, hangi firmaya ait olduğu önemli değil.

yagizaden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İphone 7 ile 6 arasında sadece tuş farkı var. Bende yazık olur derim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Uydur uydur ipe diz demişler tam örneği olmuş. :) Bir biri ile alakasız şeyleri garip bir şekilde birleştirmişler, halbuki g. kore abd'nin en sadık müttefikidir özel şirketler bazında da olsa böyle bir friendly fire'a izin vereceklerini sanmıyorum.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Uydur uydur ipe diz demişler tam örneği olmuş. :) Bir biri ile alakasız şeyleri garip bir şekilde birleştirmişler, halbuki g. kore abd'nin en sadık müttefikidir özel şirketler bazında da olsa böyle bir friendly fire'a izin vereceklerini sanmıyorum.
gerçekler ortada apple köle taciri foxconn ile çalışarak gerçek niyetini açıkça gösteriyor ölen işçiler onların umrunda değil...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
gerçekler ortada apple köle taciri foxconn ile çalışarak gerçek niyetini açıkça gösteriyor ölen işçiler onların umrunda değil...

Köle taciri olabilirler bu görüşün doğru ama birde şu var uygulayış biçimleri sisteme uyuyor ve apple'da bundan faydalanıyor bu bahsettiğin şey cep telefonu sektörünün kalbi ve madenidir ve bundan faydalanan/faydalanmış olan sadece apple değil tüm firmalardır. Bu gün sistem foxconn etrafında dönüyor.

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
tabikide iphone 7 den çok daha iyi telefonlar var şuan ama illa iphone diyorsanız bu piyasadan dolayı alınır maalesef hala alınır.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Gayet de alınır kullanılır iPhone 6 ve altı hariç tüm iPhone lar alınır kullanılır 6s bile hala x kadar hızlı nerdeyse bitti öldü diyenlere bakma 5s kullanan var hala ve güncelleme alıyor

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ben 2016 da aldım. hala kullanıyorum taş gibi telefon. sadece pil biraz sana bağlı. orası sıkıntı sadece yeter diyorsan al

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
ben 2016 da aldım. hala kullanıyorum taş gibi telefon. sadece pil biraz sana bağlı. orası sıkıntı sadece yeter diyorsan al
Ben de kullanıyorum 1.5 yıl oldu pil 81 de ama bana her anlamda yetiyor. Bence şu ekonomik durumda alınacak en iyi cihaz. Hala son model samsunglarda bile pubg gibi oyunlar (tamam kasmıyor ama) daha rahat oynanıyor. Kamerası bence çok iyi. Param var sorun yok diyorsan ve illa iyisi olsun diyorsan git diğerlerinden al. Benim için de sorun değildi ama ben 7 tercih etmiştim. En ufak pişmanlığım yok

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
2019 da iPhone 7 alınır ancak, ios 13 güncellemesi gelirse şayet alınmaz :)

Keremow01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bence Iphone 7 fena değil benim abimde var ve telefon hoş .Benim abim IOS sevdiği için aldı ben olsam LG G7 alırdım.LG G7 ekran kasa oranı çok iyi işlemcisi iyi ve ondan daha ucuz ve kamerası iyi bence alırsan LG G7 al

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Android önerenleri fazla dinleme eski bir iphone kullanıcısıyım 1 yılı aşkındır android kullanıyorum (Lg G7-Huawei p20 pro) fakat android ios kadar stabil değil gerçekten.şöyle ki basit bir gelen bildirimde bile android bazen sapıtabiliyor bildirim en basiti bende iphone 7 varken banka hesabıma para giriş çıkışı olduğunda anında bildirim geliyordu fakat androidte bu süre bazen 10 15 dkları buluyor.örnekleri çoğaltabilirim kesinlikle androidi kötülemiyorum şuan çok çok iyi üst segmentleri fakat iphone da ki stabilite yok bunu tecrübe ettim iosunda androidinde üst segmentlerini kullanarak en kısa zamanda huawei p20 proyu verip iphone 8 plus red alacağım bende.

Reaksiyon puanı
16,118
al bir gm9 pro rahatına bak iphone'a 10K verilmez...

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
alinir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama 2. el temiz garantisi devam eden cihaz almak daha mantıklı
Bylocklu çıkar kendini fetöden kodeste bulursun Fetöden hapse girenlerden alakası olmayanlarda çıkmıştı...