Yeni General Mobile kullanıcısı

Bu konuyu okuyanlar

YigitBey67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım GM 16gb normal dolum şarjdan sonra çıkartığımda 3 saat sonra hiç kullanmadan % 67 olmuş. Telefoncu ilk şarjı 12 saat yap demişti ama li on pillerde gerek yok diye biliyorum. Acaba bir kaç sajdan sonra normale döner mi?
* Bir sorumda türkçe klavyeyi bir türlü yapamadım. Aynı klavye üzerinde türkçe karakterleri nasıl görebilirim?

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
gm discovery 600 tl iken ,samsung s3 mini 750 tl idi. Şimdi samsung s3mini 600 tlye düştü, ama gm 700 tl odu. Bu mantığa göre 450-500 tl arasında satılması gerekirdi.
Hangi akla hizmet otele okadar para veriyorsunuz anlamıyorum.

Soruya gelince telefonu kapat aç ,eğer düzelmezse telinde sorun var.Geçmiş ola.

YigitBey67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emin ol s3 miniyi kendim kullanmış gibi biliyorum ve uzak durulması gereken telefonlardan biri. (Bataryada şişme , performans kötü, ekran boyutu yetersiz)gm çok çok daha iyi , ama işte teknoliji ürünü şans işidir. En iyisini de alsan sorun çıkmaz diye birşey yok. Aç kapat demişssin nasıl bir faydası olacak anlamadım

Reaksiyon puanı
1
10 12 saat sarj etseydin keske neyse simdi sarji tamamen bitir sonra aksamdan sabaha kadar sarjda birak yada 1hafta icinde duzenli sarjla duzelir. Duzelmezse eger telefonda sorun vardir

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Emin ol s3 miniyi kendim kullanmış gibi biliyorum ve uzak durulması gereken telefonlardan biri. (Bataryada şişme , performans kötü, ekran boyutu yetersiz)gm çok çok daha iyi , ama işte teknoliji ürünü şans işidir. En iyisini de alsan sorun çıkmaz diye birşey yok. Aç kapat demişssin nasıl bir faydası olacak anlamadım

Bazen yazılımsal sorunlardan dolayı telefon deep sleep moduna geçmez. Bu durum bazen sadece telefonu kapatıp açarak çözülebilr, bazende deep sleep'e geçmemeye neyin sebep olduğu telefona wakelock programları yüklenerek bulunabilir.

S3mini hikayesine gelince, ben hiçbir zaman s3mininin iyi bir tel olduğunu söylemedim. Benim söylediğim eğer 1 yıl önce 750 olan bir tel bugün 600'e satılıyorsa, gm in aradan geçen zaman içinde fiyatını düşürmek yerine üstüne 100 tl lik zam yapması kabul edilemez.

cnkpnr58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bi sorum olacak size bende 4 gb ilk parti ürün gmd var bugünde enisteme aldik 16lık gmd yanliz ekran retina lcd yaziyor sizinkide öyle mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de de seninki gibi ilk aldığımda yüzde yüzde iken yatıyordum sabah kalktığımda 40lara kadar düştüğünü gördüm fakat şimdi şarj taş gibi gün boyu face whatsapp müzik ile günü tamamlıyorumm hatta yüzde 20-30 civarında şarj kalıyor.