Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Aranızda Mİ9T'ye Android 10 güncellemesini yapan ve memnun olan var mı ?
2 aydır Mİ9T kullanamıyorum telefonda son durumlar nasıl bilmiyorum sizce Mİ9T'yi geri alınca Android 10'a güncelleyim mi yoksa bekleyim mi ?

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben
Ben garantiyi çok sallamıyorum garantisi olsa ne olur sanki 3500 tl olan 7T olur bize 6000 tl bu yüzden Türkiye'ye gelmesin diyorum ama diğer taraftan gelmesini de istiyorum
Benim Nokia 5'im var 2,3 kere garantiye gitti ve hepsinde 29.gun geldi tabi senin dediğin de doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben

Benim Nokia 5'im var 2,3 kere garantiye gitti ve hepsinde 29.gun geldi tabi senin dediğin de doğru
Bir şey olsa para vericem o sıkıntı iste

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Aranızda Mİ9T'ye Android 10 güncellemesini yapan ve memnun olan var mı ?
2 aydır Mİ9T kullanamıyorum telefonda son durumlar nasıl bilmiyorum sizce Mİ9T'yi geri alınca Android 10'a güncelleyim mi yoksa bekleyim mi ?
Ben de bı sıkıntı yok simdilik ama sıkıntı yaşayan da bı çok insan var

krozaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar telefonu aldım ve aranıza kaltıldım. Ancak WHATSAPP, INSTAGRAM, REDDIT ve TWITTER'de resim ve videolarda pixeller oluşuyor ve kutu kutu görüyorum izlediğim şeyleri. internet hızı düşük olur da kötü yükler ya onun gibi. İnternet hızıyla ilgili değil 30mbit hızla da mobil veriyle de denedim. Pil optimizasyonunu kapattım yine olmadı, Güncelleme alınca düzelir belki dedim android 9 miu 10 da android 10 miu 10 da işe yaramadı lütfen yardımcı olun hiçbir yerde çözüm bulamadım. Görüntüler kalitesiz. Pixelated veya blocky diye geçiyor yabancı sitelerde. Rom atılmamıstır cihaz yeni alınmıstır sistemi orjinaldir.

tahareno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Facebook'ta bir Xiaomi grubu var da oradan bir arkadaş telefonunu içinden çıkan kılıf olduğu halde yere düşürmüş, kamerası kapalı olduğu halde ön kamera mekanizması bozulmuş. Teknosa'dan aldığı için oraya göndermiş, kasa değişeceği için 1400 TL ücret vermeniz gerekiyor demişler. Bu kadar mıydı bu mekanizmanın olayı demeden alamıyorum kendimi.
Ben düştüğünde kendisini kapatıyor sanıyordum pop up ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iyi günler arkadaşlar telefonu aldım ve aranıza kaltıldım. Ancak WHATSAPP, INSTAGRAM, REDDIT ve TWITTER'de resim ve videolarda pixeller oluşuyor ve kutu kutu görüyorum izlediğim şeyleri. internet hızı düşük olur da kötü yükler ya onun gibi. İnternet hızıyla ilgili değil 30mbit hızla da mobil veriyle de denedim. Pil optimizasyonunu kapattım yine olmadı, Güncelleme alınca düzelir belki dedim android 9 miu 10 da android 10 miu 10 da işe yaramadı lütfen yardımcı olun hiçbir yerde çözüm bulamadım. Görüntüler kalitesiz. Pixelated veya blocky diye geçiyor yabancı sitelerde. Rom atılmamıstır cihaz yeni alınmıstır sistemi orjinaldir.
Aramıza hosgeldin

Şuanda aşırı sinirliyim ablam bana sormadan Android 10 güncellemesi yapmış

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Yıllardır samsung kullanıyordum mi9t'ye gectim android kullndığımın farkına vardım resmen herşeyi açık androidin her özelliği aktif kişiselleştirilme yönünden

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yıllardır samsung kullanıyordum mi9t'ye gectim android kullndığımın farkına vardım resmen herşeyi açık androidin her özelliği aktif kişiselleştirilme yönünden
2020 yılındayız halen Android'i Samsung'tan ibaret zannedenler var 2013 yılında da bu durum boyleydi halen boyle ben kendi cevrem icin diyorum sana demedim reis bu arada aramıza hosgeldin forumda herkes beni MI9T hastası olarak bilir istersen @Cvnmrt reise sor :)
MI9T'ye gecmeden önce ben IPhone hastasıydım cok sukur bu hastaliktan Ocak 2019'da kurtuldum

Benimkinde sorun yok şarjı iyi gidiyor
Reisim sistem güncellemesini yaptın mı ayarlardan ana ekrana girince cekmece secenegi var mı o guncelleme halen bana gelmedi

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
2020 yılındayız halen Android'i Samsung'tan ibaret zannedenler var 2013 yılında da bu durum boyleydi halen boyle ben kendi cevrem icin diyorum sana demedim reis bu arada aramıza hosgeldin forumda herkes beni MI9T hastası olarak bilir istersen @Cvnmrt reise sor :)
MI9T'ye gecmeden önce ben IPhone hastasıydım cok sukur bu hastaliktan Ocak 2019'da kurtuldum

Reisim sistem güncellemesini yaptın mı ayarlardan ana ekrana girince cekmece secenegi var mı o guncelleme halen bana gelmedi
Bana geldi. Uygulama güncelleyicisinden sistem başlatıcısı güncellendikten sonra geldi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-10-19-48-49-858_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-03-10-19-48-49-858_com.miui.home.jpg
    62.2 KB · Görüntüleme: 125

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bana geldi. Uygulama güncelleyicisinden sistem başlatıcısı güncellendikten sonra geldi.
Hocam ben ayarlardan ana ekrana girdigimde cekmeceyi bulamadım bir de chrome logosunda bir farklılık var dikkatimden kacmadı hangi icon paketini kullanıyorsunuz Oxgen OS icon paketini tavsiye ederim fakat takvim ikonu düzgün calismiyor 22'de sabit

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Güncellemeyi yaptım 1 aydır uygulama çekmecesini kullanıyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Hocam ben ayarlardan ana ekrana girdigimde cekmeceyi bulamadım bir de chrome logosunda bir farklılık var dikkatimden kacmadı hangi icon paketini kullanıyorsunuz Oxgen OS icon paketini tavsiye ederim fakat takvim ikonu düzgün calismiyor 22'de sabit
iOS Flat Round simge paketini kullanıyorum ben.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Güncellemeyi yaptım 1 aydır uygulama çekmecesini kullanıyorum
Ayarlardan ana ekrana girdim cekmece secenegi göremedim bir de ablam tema uygulamasindan tema indirmis MIUI ile hic alakasi yok cekmece de yok

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Mi9TPro 128 GBlık olanı dün akşam 432 € +44 € ekstra kasko karşılığında almış bulunuyorum,alışmaya çalışıyorum ve şimdilik iyi gidiyor.

enslave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp Image 2020-03-11 at 11.44.06.jpeg Arkadaşlar mi 9t kullanıcısıyım bana hala android 10 gelmedi. Sadece arayüz güncellemesi olarak MIUI V11.0.1.0.PFJMIXM 779MB geldi. Android 10 hala yok maalesef.Sorun bende mi acaba

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Ekli dosyayı görüntüle 89490 Arkadaşlar mi 9t kullanıcısıyım bana hala android 10 gelmedi. Sadece arayüz güncellemesi olarak MIUI V11.0.1.0.PFJMIXM 779MB geldi. Android 10 hala yok maalesef.Sorun bende mi acaba
Size MIUI 11 sürümü de gelmemiş. ROM ile alakalı bir sıkıntı oluşmuş galiba. Konu hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Ancak buradan yüksek ihtimalle çözüme ulaşabilirsiniz.

enslave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Size MIUI 11 sürümü de gelmemiş. ROM ile alakalı bir sıkıntı oluşmuş galiba. Konu hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Ancak buradan yüksek ihtimalle çözüme ulaşabilirsiniz.
MIUI 11 geldi ancak yapmadım android 10 geldiğinde hepsini bir arada yaparım diye.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
MIUI 11 geldi ancak yapmadım android 10 geldiğinde hepsini bir arada yaparım diye.
Öyle olmaz ki. Güncellemeleri sırayla yüklemeniz gerekiyor. İkisi ayrı paket. Aynı anda yapamazsınız. Siz sırayla güncelleyin büyük ihtimalle gelir Android 10.