Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Cvnmrt

Doçent
hayır çünkü kurulumu yeni yaptım telefonu sıfırlamam için ortada hiçbir sebep yoktu kurulumu yaptıktan sonra MIUI 10 vardı sonra hemen MIUI 11'e güncelledim ondan sonra rehber fotolar ve müzikleri aktardım
Ben ne olur ne olmaz diye sıfırlamıştım ondan dedim reis şarjı anormal bir şekilde bitmiyorsa sıkıntı yok demektir 🙂

Webhead

Profesör
Ben ne olur ne olmaz diye sıfırlamıştım ondan dedim reis şarjı anormal bir şekilde bitmiyorsa sıkıntı yok demektir 🙂
Hızlı şarj oluyor tam ihtiyacım olan şey
Yüde 14'te şarja taktım birden yüzde 50'lere ulaştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

WhatsApp yedeğim 5s'te kaldı onu malesef kurtaramadım babam telefonu yaptırsa kurtarabilirim aslında 150 tl masrafı var whatsapp yedegimi alsam ayarlardan icloud hesabimdan ciksam ve teli sıfırlasam yeter babam 2.hattini takip kullansin bu arada babami RN8'e gecirsem cağ atlar yemin ediyorum

azizomerr

Üyecik
Arkadaşlar selam,

mi 9t pro veya baska xioami cihazlarda ister telefondan 4k video çekip instagramdan story atın istersenizde instagramın kendi kamerasından video çekip atın videolar yüklendikten sonra çözünürlük çamur gibi oluyor 144p kalıtesinde adeta.

elimde samsung cihaz var bunda öyle bir sorun yok fakat ixoami telefonlarında böyle bir sorun var. Çözüm konusunda bilgisi olan varmı?

Webhead

Profesör
müzik dinlerken kilit ekranında player çıkmıyor ama arka planda müzik çalmaya devam ediyor böyle bir problem ile karşılaşan var mı ya da karşılaştıysa çözümü nedir bilen var mı ?

AlteredTech

Profesör
müzik dinlerken kilit ekranında player çıkmıyor ama arka planda müzik çalmaya devam ediyor böyle bir problem ile karşılaşan var mı ya da karşılaştıysa çözümü nedir bilen var mı ?
Ben de RN8 Pro'da bunu yaşamıştım. Uygulama ayarlarından kullandığın uygulama(Spotify, Apple Music, Tidal vb.) için bildirimlere izin verince player'ı kilit ekranında görebiliyorsun.

Webhead

Profesör
Ben de RN8 Pro'da bunu yaşamıştım. Uygulama ayarlarından kullandığın uygulama(Spotify, Apple Music, Tidal vb.) için bildirimlere izin verince player'ı kilit ekranında görebiliyorsun.
Call of Duty mobile indirdim grafikleri en yükseğe ayarlardım kasma ve donma yok yağ gibi akıyor tek sinirimi bozan şey hesabımı silemiyorum çünkü gboard'un tahmin özelliği yüzünden kullanıcı adımı istediğim gibi yazamadım Spidey yazacaktım Soidey yazdı düzeltemiyordum 350 cod puanı istiyor niye ben bu oyunda bir hesaba bağlanmak zorundayım

bugün evden %96 şarj ile çıktım %61 ile eve geldim müzik dinledim mobil veri full açıktı parlaklık %50'lerdeydi kısacası batarya performansından çok memnun kaldım ayrıca artık yanımda şarj aleti taşımıyorum

Uğur B

Doçent
Call of Duty mobile indirdim grafikleri en yükseğe ayarlardım kasma ve donma yok yağ gibi akıyor tek sinirimi bozan şey hesabımı silemiyorum çünkü gboard'un tahmin özelliği yüzünden kullanıcı adımı istediğim gibi yazamadım Spidey yazacaktım Soidey yazdı düzeltemiyordum 350 cod puanı istiyor niye ben bu oyunda bir hesaba bağlanmak zorundayım

bugün evden %96 şarj ile çıktım %61 ile eve geldim müzik dinledim mobil veri full açıktı parlaklık %50'lerdeydi kısacası batarya performansından çok memnun kaldım ayrıca artık yanımda şarj aleti taşımıyorum
Miui 11 le ekran sureleri dustu diyor bazi kullanicilar sen guncelleme yaptinmi

Uğur B

Doçent
Benim telefon gelene kadar and 10 gelir :) 21 kasim da siprs verdim 30 kasim da kargolandi ptt ile dun saat 5 de de yola cikmis kargo istanbuldan malatyaya yarin gidip ptt ye alabilirmiyim acaba

stat counter