Yardım Xiaomi FlipBuds Pro vs Redmi Buds 5

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar, bütçem 1300₺ civarında, çok araştırdım ve Redmi Buds 5 çok hoşuma gitti. Sonrasında Xiaomi FlipBuds Pro'yla karşılaştım ve bu ikisi arasında kaldım. Redmi Buds 5'i sıfır olarak alacağım ama Xiaomi FlipBuds Pro'yu 2. el, temiz olarak alacağım. Siz, hangisini önerirsiniz? Telefonum iPhone.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,295
FlipBuds Pro, daha iyi.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,894
Peki iphone ile uyumlu çalışır mı bazı özelliklerini kullanamama gibi bi durum olur mu ?
Zaten özellikleri gürültü önlemeden ibaret. Onun dışında elle yapılacak bir özelliği zaten yok. Dokunmatik olayı da uygulamaya entegredir bir sorun olacağını sanmıyorum iPhone'da

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Zaten özellikleri gürültü önlemeden ibaret. Onun dışında elle yapılacak bir özelliği zaten yok. Dokunmatik olayı da uygulamaya entegredir bir sorun olacağını sanmıyorum iPhone'da
Siz ne önerirsiniz hocam 0 redmi buds 5 mi aliyim yoksa 2.el flipbuds pro mu

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,894
Siz ne önerirsiniz hocam 0 redmi buds 5 mi aliyim yoksa 2.el flipbuds pro mu
Flipbuds pro iyidir. İkinci el de olsa kolay kolay eskimez kulaklıklar, iyice temizler kullanırsınız. Yine de ben ikinci el kulaklığı kişisel takıntılarım sebebiyle almazdım. İkinci el Huawei Freebuds 5i bulabiliyorsanız onu da değerlendirin. Redmi buds 5 de üzmez ama bütçe meselesi neticede

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,914
Flipbuds pro iyidir. İkinci el de olsa kolay kolay eskimez kulaklıklar, iyice temizler kullanırsınız. Yine de ben ikinci el kulaklığı kişisel takıntılarım sebebiyle almazdım. İkinci el Huawei Freebuds 5i bulabiliyorsanız onu da değerlendirin. Redmi buds 5 de üzmez ama bütçe meselesi neticede
Freebuds 5i, güzel olmuş hocam.
Deneyimleme şansım oldu.