wowTURKEY

Katılım
12 Tem 2017
Mesajlar
76
Beğeniler
16
Puanları
8
Konum
İstanbul
#1
Merhaba arkadaşlar. Bir zamanlar üyesi olduğum wowTURKEY isimli forum sitesini anlatacağım. Bu aralar o siteden nefret ediyorum. wowTURKEY, bir fotoğraf arşivi sitesi gibi bir sitedir ama aslında bir forum sitesidir. Sitenin en güzel yanlarından bir tanesi ülkemizde çekilmiş harika fotoğraflarının yüklü olmasıdır. Fotoğraflar üyeler tarafından bizzat çekilip yükleniyor. Fotoğraflar dışında ulaşım ve sohbet başlıkları da var. Sitenin en kötü yanları yönetimi, üyeler arası tartışmalar, troll üyelerin bulunması, misafir uygulamasının olması ve haksız yere mesaj puanlamasına maruz kalınması. Yönetim, kendisinin işine gelen mesajları onaylar. Sitenin kurucusu hakkında çok fazla bilgi yok. Üyeler arasında gereksiz yere tartışmalar çıkıyor. Özellikle siyaset başlıklarında. Bazı gıcık üyeler var ki, site benim zannediyor. Troll üyeler siteyi karıştırmaya çalışıyor. Sitenin kalitesini düşürüyor maalesef. Troll mesajlar nasıl onaylanıyor aklım almıyor. Bir anlamı olmayan mesajlar ortaya çıkıyor. Örneğin; asadsdfsfs gibi mesajlar. Misafir uygulaması daha önceden olmayan bir uygulamaydı. Daha sonradan getirildi. Misafirler trollük yapmakta uzmanlık yapmışlar. Başlıkların içine ediyorlar. Haksız yere puanlama üyelerin rahatına kalmış. Kafalarına göre eksi puan veriyorlar. Haksız puanlama şikayet edilerek kaldırılıyor ama nereye kadar.

Ben sitede ulaşım başlıklarında takılıyordum. Çok emeğim geçti. Yazdığım bütün mesajların birçok üyeyi ilgilendirmediğini düşünüyorum. Birçok haksızlıklara uğradım. Bu yüzden siteyi bırakma kararı aldım. Birçok yalan uydurup kendimi siteden attırmaya çalıştım. Sağolsunlar hiç affetmeden siteden attılar. Sitenin kalitesinin düşmesinden dolayı birçok üye siteyi bıraktı. Özellikle ulaşım meraklısı üyeler.

Bu siteye üye olun ama sadece siteye yüklenen fotoğraflar için üye olun. Onun dışında bulaşmayın o siteye.
 

eo93

Asistan
Katılım
4 Eyl 2015
Mesajlar
160
Beğeniler
14
Puanları
18
Konum
Bolu
Web sitesi
www.youtube.com
#2
bu site internet tarihindeki en efsane sitelerden biridir 2002 yılında açılmış olup ilk açıldığı zamandan beri aynen bütün düzenini temasını hala ilk günkü gibi korumaktadır kalite düşmüştür ama o kadar çok fazla düşmemiştir illaki 14-15 senede birşeyler değişecek yani alttan yeni kuşaklar gelecek falan.
 
Katılım
10 Ara 2017
Mesajlar
286
Beğeniler
206
Puanları
43
Konum
Kayseri
#3
Abdullah şahsen sana hiç yakıştıramadım kişisel meselelerin yüzünden siteyi ne hakla kötülüyorsun? Atıldıysan bu tamamen senin suçun o insanların hakkında arkalarından böyle kötü konuşmamalısın!
 

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:4)

stat counter