Word'ün kendi kendine açılması

Bu konuyu okuyanlar

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
İyi günler. Win 10 kullanıcısıyım. Bilgisayar tekrar açıldığında ve bazen açıkken kendi kendine boş word sayfası açılıyor. Bu durumu yaşayan var mı? Bunun sebebi nedir, çözümü nedir?

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
İyi günler. Win 10 kullanıcısıyım. Bilgisayar tekrar açıldığında ve bazen açıkken kendi kendine boş word sayfası açılıyor. Bu durumu yaşayan var mı? Bunun sebebi nedir, çözümü nedir?
Başlangıç uygulamaları ile zamanlanmış görevlere baktınız mı?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Güncellemelerle alakalı olabilir veya yüklü başka bir program ile ilgili bir durum olabilir.

Ccleaner portable sürümünü buradan masaüstüne indirip çıkartın.
Ccleaner Başlangıçta
Windows ve Zamanlanmış görevleri gözden geçirin. Word ile ilgili startup. exe varsa pasif konuma getirin.
İşiniz bitince, ccleaner'ı geri dönüşüme taşıyın.

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Güncellemelerle alakalı olabilir veya yüklü başka bir program ile ilgili bir durum olabilir.

Ccleaner portable sürümünü buradan masaüstüne indirip çıkartın.
Ccleaner Başlangıçta
Windows ve Zamanlanmış görevleri gözden geçirin. Word ile ilgili startup. exe varsa pasif konuma getirin.
İşiniz bitince, ccleaner'ı geri dönüşüme taşıyın.
bunun yerine Kaspersky Internet Security 19 indirdim, onunla tarıyorum.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
bunun yerine Kaspersky Internet Security 19 indirdim, onunla tarıyorum.
Ccleaner, sistem bakım ve optimizasyon programıdır. Virüs tarama aracı değildir.
Yukarıdaki mesajımda önerdiğim ise, Windows başlangıç ve zamanlanmış görevlerini kontrol amaçlıdır.

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ccleaner, sistem bakım ve optimizasyon programıdır. Virüs tarama aracı değildir.
Yukarıdaki mesajımda önerdiğim ise, Windows başlangıç ve zamanlanmış görevlerini kontrol amaçlıdır.
Anladım, teşekkürler.

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kaspersky ile tarattım hata bulmadı, kaspersky yüklerkende başka bir programı kaldırmıştım, sonra restart aldım ve açılmadı. Belki ondandır, gene devam ederse bu sıkıntı (şuan yok), CCleaner indireceğim.